Jump to content

W7 vairs nebootojas no HDD


Ed_O
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri,

 

Tad nu ir pienākusi mana paranoja un piepildijušies ļaunākie sapņi.

Darba stacija W7 64bit, Hdd Maxtor Diamond Max 23/ 320GB Sata, Asus mātes plate M4A785TD- M EVO, Modecom premium 500w baroklis un AMD phenom 955 procesors kā arī 8GB operatīvā.

 

Problēma sākās ar uz nakti uzliekot Disc Defragmenter abiem Hdd (+arējais lacie).

Nākamajā dienā restartēju un dators ilgi bootojās iekšā un nospiedu restart pogu jo vajadzēja ātri pie failiem tikt.

No tā brīža gan boot, gan mēģinot no ubuntu no cita hdd neuzrāda vairs HDD.

Disks griežas kad pieslēdz viņu klāt, bet arī recovery Windows nespēj atrast. Tādējādi nespēju pārbaudīt vainu.

 

Ir kāda iespēja dabūt datus atpakaļ vai vizmaz noskaidrot, kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Tu win ielādes laikā restartēji, vai izslēdzi un ieslēdzi?

Es šādi savulaik nobeidzu samsung spinpointu, vienkārši izrubijot strāvu... :declare:

 

Kā lai saudzīgāk pasaka, ''cietajam kirdik''

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Es caur citu hdd tagad ar xp mēģinu risināt to.

Vadus nomēģināju pamainīt, ar citu hdd, kā redzat viss strādā.

Vinš slēdzās iekšā un nokārās, lidz ar to es piespiedu restart pogu.

Link to comment
Share on other sites

dators ilgi bootojās iekšā un nospiedu restart pogu

 

Šitais labs. Gribētu redzēt kur Win7 ielādes laikā rādās restart poga :sarkasms:

Bet ja tu startēšanās laikā vienkārši viņu izslēdzi ar resetu, pieturot pogu vai noraujot vadu(nav atšķirības), tad vaino tikai sevi, kad vējš galvā ne smadzenes.

Link to comment
Share on other sites

man automātiskais defrag ir noņemts nost. tāpat kā visu updeitoju manuāli.

Tādat joprojām gribu lai mani apgaismu kapēc to nevar darīt pa nakti kad ej gulēt?

Link to comment
Share on other sites

labāk apgaismo, nah w7 ir manuāli jādefragmento, iegūsti lieku milisekundi pie sistēmas vai programmas starta?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Jums ķipa visiem viss nokonfigurēts ir tā kā pēc svaiga windows uzlikšanas.(defaults) Nekas nav mainīts? Cik atceros uz vecajiem kompjiem kas man bijuši defragmentācija diezgan daudz resursu apēd. Un ja tas automātiskais sākas nepiemērotā brīdī.Hmm man tas nav vajadzīgs es labāk vienreiz mēnesī manuāli salieku update un defrag un cleanup. Kapēc nedefregmentēt naktī?

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Pats esmu ar defragmentēšanu nokāvis hdd, lai gan tas bija pirms dažiem gadiem un vecs, kaut kādi 10 GB.

Tā kā visticamāk tev tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Bioss cietni uzraada? Nezinu, nepamaniiju ka autors ko piemin taadu. Ja cietni neatrod arii citas kastes BIOS, tad metam miskastee. Un neliekam vienaa maisaa BIOSS ar opereetajsisteemaam. Taas var atrast, gan neatrast dzelzhus, ja BIOSS dzelzi neatrod, tad taalaak nekas nenotiks.

Ja tas pats vai cits kompis cietni Biosaaa atpaziist, var turpinaat darboties, ja nee, tad vienkaarshi miskaste. Datu atguushana buus paaraak daarga.

Link to comment
Share on other sites

Kā var ar defragmentēšanu nokaut cieto?

ķipa pārāk bieži un viņš nolietojās?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

1. Kāda X-sa pēc būtu jādefragmentē NTFS failusistēma ?

2. Defragmentējot var nokaut gan HDD, gan nograut failusistēmu - tiesa, tādas lietas negadās bieži.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derfragmentēšana ir vēsture. Darbā strādā dators 365 dienas gadā - daudz ilgāk nekā citi datori. Mājas apstākļos būs lētāk 2-3 cietņus sapirkt par eletronerģijas cenu.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

1. biosā to disku vairs neatrod

2. tas restart notika ar pogas palīdzību.

3. defragmentēšanu uzliku uz nakti lai netraucētu citi procesi, ko daru darba laikā.

4. drunk_lizard neko citu kā comodo un avira neizmantoju, tas bija default diska toolis.

5. sakiet miskate? tad jau vien javed uz Latviju paciņa, būtu labi tomēr dabūt tos failus.

Link to comment
Share on other sites

Divi antivīrusi reizē strādā? :rus_roulette: Diez kurš kurā meklē tos vīrusus.....Gan jau ka cietais metams,nu joka pēc uztaisi BIOSa resetu.Pamēģini citu sata portu.

Link to comment
Share on other sites

comodo, starpcitu ir firewall uzlikts.

es neteicu ka esmu uk. Bet nu mēģināšu uz citiem pc notestēt vel.

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

hdd vai partīcija kas nav sistēmas nekad neesmu redzējis ka būtu vajadzīga defragmentēšana tas arī attiecas uz ārejo hdd.(varbūt man veicas??)

w7 pats automātiski to paveic.kāpēc manuāli būtu jāapdeito??(ja nu vienīgi lai nepiep...tos obligātais atjauninājums skype5 ko pēc tam nākas ravēt ārā un likt atpakaļ veco labo skype 3.6-3.8 kad uz zemes vēl bija saprāts)

Link to comment
Share on other sites

Aldisniv, pašlaik 2 aizņemti (hdd un cd), es pamainiju portus, gan kabeļus (cdroom arī ata kabelis ir) un caur to kabeli citus hdd atrod.

Link to comment
Share on other sites

Te tikai divi varianti:

1. Ja dati tiešām svarīgi un unikāli - liec to HDD mierā (pats vari tikai visu vēl vairāk sačakarēt), paņem pēc iespējas biezāku maku un stiep speciālistam:

iesaku šo http://www.datuatjaunosana.lv/lat/

bet var arī te http://jet.lv/lv/serviss/datu_atjaunosana/

2. Aizmirst par datiem, izmest HDD un par ietaupīto naudu nopirkt jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Ar to tad būtu skaidrs. Hdd ir miris.

Man ir velviens jautājums:

Kuru no šiem diviem opīšiem izmantot kā pagaidu cieto disku priekš W7?

 

*Seagate ST3160023AS Barracuda 7200.7 -80GB 2004 gada

*Toshiba MK1637GSX - 160 GB, 5400 RPM -160GB no portatīvā un 2007 gads.

 

Pašlaik ir uzlikta WXP 32 bit uz Toshiba, bet kad atver piemēram Photoshop vai maina logus pārlūkā jūtama aizture tas no 5400RPM?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Tufjord

Tufjord

  • photo-thumb-86774.jpg?_r=1346541232
  • Biedri
  • 623 raksti

  • Atrodos:Norway,Tufjord.
  • Intereses:Sat.tv,wifi tīkli.

Pievienots Vakardien, 19:27

 

 

kāds sakars ar skaip par W7 automātisko defragmēšanu?

 

ar defragmentēšanu nē bet :

 

maiss

 

maiss

  • photo-thumb-89342.jpg?_r=1344927183
  • Biedri
  • 206 raksti


  •  

Pievienots 06 September 2012 - 21:06

 

 

Jums ķipa visiem viss nokonfigurēts ir tā kā pēc svaiga windows uzlikšanas.(defaults) Nekas nav mainīts? Cik atceros uz vecajiem kompjiem kas man bijuši defragmentācija diezgan daudz resursu apēd. Un ja tas automātiskais sākas nepiemērotā brīdī.Hmm man tas nav vajadzīgs es labāk vienreiz mēnesī manuāli salieku update un defrag un cleanup. Kapēc nedefregmentēt naktī?

 

iemesls kāpēc apdeitot manuāli ir mikrosofta domas ka skype 5 ir kritisks atjauninājums.

es tad labāk lietoju veco,, labo,, mesendžer.

 

kāds nevarētu izdomāt skaipu pa jaunam???projekts beigās galīgi izgāzies.domāts tiem kam visu patīk darīt divreiz.

latvijāņu nokia piemēram: http://tivi.lv/

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Vel viens jautājums,

Ir doma pirkt SSD kā aizvietotāju.

Ja man mātes plate neatbalsta Sata 3, bet gan Sata 2 nopērkot Sata 3 disku atrdarbība būs labāka salīdzinot ar Sata2 klases disku?

Link to comment
Share on other sites

Teoreetiski - sata3 diskam vajadzeetu buut aatraakam par sata2 disku, taa iemesla peec, ka jaunaaka tehnologjija un

tam vajadzeetu speet pilnveertiigaak izmantot sata2 interfeisa caurlaidiibu.

 

Bet praktiski - baidos, ka ne-eksistee taads videeji statistiskais sata2 klases disks.

Saliidzinaat vari tikai konkreetus modeljus.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Borja, vienkārši domāju ka tā cena traki neatšķirās un pirkt tehnoloģiju ko varēšu izmantot pie update.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...