Jump to content

Palīdziet izvēlēties 37'' TV


sulfuric_acid
 Share

Recommended Posts

Labdien, vēlos palīdzību 37'' tv iegādē, budžets ir līdz 300 Ls. Gribētos FullHD un led, bet cik skatos, visi jaunie LED tv nāk ar smart tv funkcijām, kuras man nav nepieciešamas, galvenais lai ir hdmi ar ko pievienot pie datora. Pagaidām esmu noskatījis: http://kimko.lv/lat/...37pfl3507h.html

Varbūt kāds var ieteikt alternatīvas no LCD puses par +- tādu pašu cenu.

 

Pēteris.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār Pēter datoru pie tv lai vienotu ir paredzēts drusku cits vads ne HDMI.

 

http://www.plazma.lv/index.php?dir=side/10_Televizori%20un%20TV%20piederumi/1_LCD,%20LED%20un%20Plazmas%20TV&file=3099&action=desc

 

http://download.p4c.philips.com/files/3/37pfl3507h_12/37pfl3507h_12_pss_aen.pdf

 

Labs TV, ņem tik ciet it sevišķi ja budžets ir tik cik ir.

Link to comment
Share on other sites

sulfuric_acid

Lieta tāda ka pēc gabarītiem lielāku pa 37'' nevaru ielikt un gribētos protams to lielāko ko var ielikt. Televizora pievienošana pie datora ir domāta, lai vienkārši viņš darbotos kā sekundārais monitors, uz kura atskaņot filmas no datora. Tās smart tv funkcijas atskaņos arī .mkv failus, nebremzēs atskaņojot 1080p filmu? Un , kāda ir pieredze ar mūsu pašu televīziju, kā izskatās uz lielajiem ekrāniem? Man ir lattelecom interaktīvā TV.

Link to comment
Share on other sites

abi norādītie modeļi ir bez kustību izlīdzināšanas.

lattelecom interaktīvā TV būs OK.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

piemineetajam Sonjkam naf,

Philjam 37pfl3507h ir "• 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) for superb motion sharpness"

Link to comment
Share on other sites

Šitās visas kustību līdzināšanas strādā arī HDMI, RGB, A/V ieejām, jeb tikai no antenas, tas, ja signāls nāk no iebūvētā tunera?

Link to comment
Share on other sites

izlīdzināšana strādā no visām ieejām, jo attiecas uz attēla apstrādi, nevis tikai uztveršanu. ir bijuši modeļi, kas datora signālu, gan neapstrādā.

vai tiešām kopš šā gada pilnīgi visas philips sērijas ir ar kustību izlīdzināšanu? forši. bet, vai tad 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) for superb motion sharpness" ir tas pats, kas "digital natural motion"?

Link to comment
Share on other sites

Nu kam jums visus tos "motion" vajag, tie tak tikai sajāj bildi. Vajag televizoru, kurš labi rāda bildi pilnigi bez jebkādas digitālas apstrādes. Saslēdz cilvēki visas tās funkcijas un pataisa bildi nebaudāmu.Nu jā, ko nu es te runāju, tāpat jau mani reti kurš sapratīs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@Didzis

uz >=37" ekraana nav iespeejams skatiities bez kustiibu izliidzinaashanas,

jaa piekriitu ka kaadi papildus artefakti pa retam piedzimst,

bet kad saproti ka tas starpkadrs ir no kauchkaa jaaizfantazee piekasiibas slieksnis samazinaas

kljudas rodas kad ekraanaa objekti kustas preteejaa virzienaa nekaa fons

Link to comment
Share on other sites

Nu kam jums visus tos "motion" vajag?

 

priekš tam, lai attēls kustētos gludi, līdzīgi kā dzīvē, nevis stroboskopiski raustītos

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Izskatās ka marketings dara savu, superdupermotion :TBS: , tā ir "fīcā"

un lasam ražotāja specifikāciju! (ražotājs vienmēr vienmēr raksta visu kā ir) kaut gan ltc tv vienalga kādu tv likt.

Kāpēc visās šajās diskusijās "iesakiet" pirmām kārtām philips produkciju? Saikne ar izplatītājiem?

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Rolands789, liekas, aizrunājies galīgi šķērsām. Par kādām saitēm te ir runa? Es arī domāju par LCD LED televizora pirkšanu 37 - 42'' .Tad varbūt paskaidrosi ar pamatojumu, kurš ir labāks, kurš sliktāks. Negribu uzķerties uz marketinga trikiem.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka te daudz filipa "fanu" :)

P..s.nesmu izjutis vajadzibu pēc tām motion padarīšanām. tāpat arī neizjūtu nekādu vajadzību pēc ambilaightiem.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc philips?

tāpēc, ka tāda pieredze. pārējie ražotāji (izņemot loewe, kam ir philips iekšas) reālu izlīdzināšanu ir sākuši tikai pēdējos trijos gados un tad arī grūti saprast, kuram modelim ir, kuram nav. philips ir vienkārši saprast - ja konkrētai sērijai ir izlīdzināšana, tad ir visiem sērijas modeļiem. sākumā tā bija tikai 9.sērijai, bet nupat šogad pat 3.sērijai esot ieviesta.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Nu, bet vai Philips ir slikts? Ja slikts, tads kurš labs? Es tiešām gribētu zināt, lai pērkot tā sacīt neiekristu.

Link to comment
Share on other sites

Labs ir tas televizosr, kura bilde veikalā patīk. Vienīgi jāskatās tas videomateriāls,kuru vēlāk mājā skatisieties. Reklāmas filmiņas visi TV smuki rāda, jo tās speciali filmētas,lai neparādītos moderno TV vājās vietas. Ja pārsvarā skatisies SD bildi ķipa Panorāma, tad uz tādas bildes arī vajag skatīties.

Ja runa par tiem bildes ulučšizaizeriem, tad MartiniB, es momentāli redzu, kā tie čakarē bildi. Neesmu iedziļinājies,kur problēma parastiem TV un mani tas ari neinteresē, bet profesionāli monitori arī bez tiem motion bilde neraustās. Nu jā, tada tehnika maksā par kārtu dārgāk par sadzīves TV. Tātad uztaisīt var.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Padod linku,kur var apstīties tos profu monitorus ar (cenām ieteicams),gribas zināt pa ko iet runa.

Link to comment
Share on other sites

Kam Tev to?Profesionāli monitori nav ar milzīgiem ekrāniem, bet te forumā jau ja neinteresējies par 52 collu TV, tad esi galīgs lunis un ja pateiksi,ka Philips TV ir sū** tad tūlīt nories. Diemžēl tāda publika salasījusies.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Didzi, tad tu arī saki, ka Philips ir kaka kā tāds. Bet tad iesakiet kas ir labs. Es tiešām gribu nopirkt televizoru. Biju domājis 37PFL4007. Ja Philips ir nelabs, tad kāds ar līdzīgiem parametriem un cenu.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Kam man?Man pašlaik notiek adreses maiņa un jaunajā mājā ir plānots pāris cctv uzstādīt,tad nu lūk gribētos labu monitoru-profesionālu ieteicams,nevis lcd...bet nu ja ir ļoti dārgi gan jau iztikšu ar kompi.

Link to comment
Share on other sites

Budžeta klases TV tāpat kvalitatīvi nerādīs, ar vai bez "uzlabotājiem", labāk paņemt mazāku diognāli, vai izpārdošanā iepriekšējā gada modeli, bet augstākas klases, vēl labāk paciesties un piekrāt.

Runājot par "raustīšanās" tēmu, diez vai var spriest par televizora spēju "gludi" rādīt attēlu skatoties pārkompresētu bildi LTC stilā, vai tādas pašas kvalitātes BD ripus no datora. Mārketinga speciāli piemeklēti reklāmas rullīši arī neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka, es nesaku,ka Philips ir galīgs sū**, bet man šīs firmas televizori nekad nav patikuši. Jau pirms trīsdesmit fadiem Philips krāsu blokā izmantoja ulučšizaizeru, un taisīja asākas krāsu pārejas, bet citu firmu TV rādija labāk bez tiem navarotiem.Nu patīk Philips inženieriem visi tie motion, bet es uzskatu,ka televizoram jāspēj bilde kvalitatīvi parādīt pilnīgi bez jebkādas digitālas apstrādes.

Link to comment
Share on other sites

Pie nosacījuma, ka tiek padota laba bilde uz TV. Jo ja izejas materiāls būs sačakarēts, kubikos un raustīgs, nekāds ulučšaizers to neizlabos. Tikai sabojās vēl vairāk.

Tās ir maans personīgās domas :)

 

Bet par tēmu - jāiet uz veikalu skatīties. Jo īpaši šajā cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Parasti, noliekot vienu firmu, korekti būtu nosaukt kādu subjektīvi labāku izstrādājumu. Savādāk tā stulbi izklausās. Pašam ir sony un nesūdzos.

Link to comment
Share on other sites

Es nenolieku nevienu firmu, es saku,ka visiem jaunajiem TV SD bilde ir slikta . Tapēc vajag iet uz bodi un skatīties.Lielākajai daļai cilvēku nav augstas prasības pret bildes kvalitāti un bieži vien svarīgāks ir TV dizains, vai stulba gaismina,kura spīd uz sienas aiz TV. Citiem galvenais ir dzīties pēc pēdejās paaudzes televizora, bet vēl citiem,ka tik bilde lielāka, a kā rāda poh** Ja patīk, tad vajag pirkt, jo kautkur tak tā nauda jāliek :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Tam Philipam nav 100hz pat ne tuvu. matricas refresh rate 50 hz un procis 50hz summa 100hz ideāls mārketings

Link to comment
Share on other sites

Didzi tu esi spējīgs kaut ko KONSTRUKTĪVI ieteikt? Tava vārīšanās kļūst aizvien marazmātiskāka, nerunājot par to ka atkārtojas vieni un tie paši teksti. Vecums nenāk viens?

Rožainās jaunības atmiņas kā kādreiz vienā vakarā visas ciema meitas paņemtas priekšā par profesionālo CRT monitoru krutumu nav uzskatāmas par vērā ņemamu informāciju jo neviens cilvēks tādu mājās sev nevar atļauties. Tevi ieskaitot. Katram darbā var būt pieejama profesionāla ļoti augstas klases tehnika, bet tikai tev ienāk prātā šeit ar to regulāri plātīties.

Moš man arī sākt DVB-T sadaļā spamot ka cilvēki edz muļķi ka ņem TV STARu pa 40ls, ja ir tak Tandberga profesionālie resīveri pa 6k EUR? :sarkasms:

55" kasti arī šeit neviens neprasīja. Ieteikt neko vispār neesi spējīgs, tikai vāries bezjēgā vienu un to pašu, nu jau pilnīgi bez jebkādas nojēgas par tēmu.

Silti iesaku paklusēt ja neko sakarīgu pateikt nevari. Bezsakara internetā arī bez tevis gana.

 

Autoram: man ir 2011. gada 37PFL6606 Philips, nesūdzos.

Labāk paklausies ko šeit ieteiks cilvēki, kuri pārzin TV - Prime tai skaitā.

Didža postus iesaku ignorēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sulfuric_acid

Jūs jau te nobraucāt no tēmas, ne ? Cik es noprotu tie herci maina, taka vecajam CRT monitoram, to, cik ātri attēls atjaunojas sekundes laikā uz ekrāna? CRT šo atšķirību varēja redzēt, bet vai jaunajiem ir atšķirība starp 100 un 50 ?

Labots - sulfuric_acid
Link to comment
Share on other sites

Marcis B, Ja Tu uzskati,ka ieteikums iet uz veikalu un skatīties dažadus TV nav konstruktīvs, tad tās ir Tavas problēmas. Nu neslavēšu es Tavu Philips TV, bet ja Tev patik, tad man prieks.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Ja jau plānots slēgt pie PC, tad jāpiekrīt Didzim - pietiek ar to ka rāda kas padots ieejā.

Visādus efektus var pēc tam salikt uz PC...

 

LCD ekrānam herci nemaina neko...

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā šo visu izsaka

Frames per second (Hz) cik reizes sekundē uz matricas parādās kadrs 50hz = 50 kadriem sekundē, 100hz=100 kadriem sekundē. 200hz= 200kadriem sekundē pārējais jau ir totāls sviests, jo nav matricas kas spēj attēlot 400 un vairāk kadrus sekundē.

 

Diemžēl realitāte ir cita lētā gala teļukiem tiek izmantota 50hz matrica un izmantota LED backlita vadība, tā saucamā line blinking lai simulētu 100hz matricas darbu.

 

Raustās vai neraustās, to jau nosaka 2 lietas, matrica (nav galvenais TV elements) un procis (galvenais elements) kas apstrādā bildi pa vertikālo un horizontālo vektoru.

Labots - Prime
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzi, nav iespējams apvienot, ka bilde neraustās un tai pat laikā netiek lietota nekāda attēla apstrādes tehnoloģija. Šī iemesla dēļ, neatradīsies arī neviens profesionālais monitors, kam bilde nerausītos stroboskopiskā veidā.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
Frames per second (Hz) cik reizes sekundē uz matricas parādās kadrs 50hz = 50 kadriem sekundē, 100hz=100 kadriem sekundē
CRT - jā, tā arī notiek, bet kā Tu iedomājies "attēla parādīšanos" uz LCD? :) LCD refresh rate ir vienkārši frekvence, ar kādu apdeitojas atmiņa saturs. Bildes reālo izmaiņu, cik viņa būš žiperīga uz ekrāna, nosaka matricas reakcijas ātrums. Refersh rate priekš LCD ir tufta. Tieši tāpēc LCD 60 Hz rāda bildi, kā prieks, atšķirībā no CRT, kuram tie 50/100 Hz ir kā diena pret nakti.
Link to comment
Share on other sites

Janka nejauc.

CRT Attēla atkārtotas zīmēšanas reižu skaits sekundē.

LCD Kadru skaits sekundē, kas tiek parādīts uz matricas.

Tie ir divi dažādi attēla veidošanas paņēmieni/tehnoloģijas

Link to comment
Share on other sites

Ja mans 37' samsungs nobruktu, tad topika autora Philips būtu tīri ok aizvietotājs nav, nekādu lieku pribambasu domāju ka laba izvēle par to cenu ;)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->Prime

Neko es nejaucu. Uz matricas kadrs nepazūd. Atmiņa var refrešoties milzu ātrumā, tātad - LCD atmiņā iekšā kadram saturs mainīsies, bet pie sūdūga reakcijas laika, reāli fizikāli uz ekrāna - nē.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...