Jump to content

SPARK 7162 TRIPLEX uztvērēji


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Vai pēc Factory reset uzspiešanas Sparks iztīrīsies tīrs? Gribētos, lai pluginu (var) mape iztīras.

Labots - j.m
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
selection

Ieej caur uztvereju(pulti) un dzes kuru gribi pluginu,es ta dzesu savam amiko alien 2 triple

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieej caur uztvereju(pulti) un dzes kuru gribi pluginu,es ta dzesu savam amiko alien 2 triple

Kuras mapes tad var droši tīrīt? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Softu novilku,bet atzipojot viņš ir ar paplašinājumu tar.gz.Kā man viņu pareizi iešūt un kam ir jābūt iekš E2?Un vai šis softs arī ir jāliek uz kādām no Hiperion versijām,vai der jebkurš E2 imidžs?Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Tā ir jauna versija,jāliek tāpat kā visas citas pēc manuāļa

http://forum.volsat.com.ua/showpost.php?p=83624&postcount=3

, no fleškas vai caur enigma2upgrade tool no Spark.Atarhivē vairākas reizes no zip uz tar.gz , pēc tam uz tar un parasto mapi enigma2 ar 2 failiem e2jffs2.img un uImage ar jebkādu normālu arhivatoru, piem   http://7-zip.org/

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Uzliku Hyperion 4.5,tiem klāt EMU,iztīriju visu veco sarakstu,ieliku tikai to ko vajag un bildi rāda,tikai krievu šriftu nesaprot.Apmierina kanālu ātruma pārslēgšanās un pults jūtība,šauj kaut pret sienu.

Link to comment
Share on other sites

Krievu šriftam poļi šoreiz aizmirsuši ielikt FONT FIX  pogu.Jāiet caur zilo pogu uz ,,actualizations,,, -firmware-check actualizations- un jāatjauno uz pēdējo versiju.Tad arī parādīsies FONT FIX poga pie Skin setup , tā jānospiež un fonti nolādēsies.

  Arī volume u.c pogas var pārveidot kā patīk, jāpapēta tik iestatījumu menu.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Uzreiz iegāju PKT Skin Setup un nospiedu EPG.Fonts fix atjaunojās un pēc restarta visi uzraksti kļuva saprotami.Paldies Rudiger!

Link to comment
Share on other sites

selection

Sveiki.Esmu uzlicis ari so Hyperion 4.5 pamocijos ap 20 min kamer sanaca,tagad skatos ka te salikt manus satelitus kuri man rada tie ir 6,es atrodu iespeju uzlikt 4 tik ka ar so lai tiek gala.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs no daiseka.Ja ir 8x1 vai 10x1 daiseks un iepriekš gāja ar Spark/citu E2, tad atliek tikai iemest jaunajā esošo failu etc/tuxbox/satellites.xml un iekopēt failā etc/enigma2/settings to daļu , kas satur vārdus config.Nims .Pēc tam vecos setingus pārmest ar Dreamset/DBEdit  uz jauno un pārstartēt.

  Ja sāk visu no jauna, tad jālasa manuālis, kā tikt galā ar 1.1 daiseku   http://dream.altmaster.net/showthread.php?t=2673

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

selection

Nu man to enigmu nevajag .. es sapratu tagad..Vai ari sii versija bij tik gruta iesacejam.

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

Jāpiezīmē,ka Hyperion 4.5 uz Amiko 2+ arī neatbalsta DVB-T.Vai vispār kādam ir izdevies atrast tādu softu,kurš atbalstītu DVB-T?

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par Amiko 2+? Uz Alien2 Triplex DVB-T iet normāli, cik zinu, problēmas uz E2 ir Krievijā ar viņu DVB-T2 standartu un uztvērējiem GI Avatar.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tas ir AmikoAlien2+ un ir tieši tāds pats kā triplexs.DVB-T izdevās palaist uz ViX4E2PROJECT un viss darbojas labi tikai 3G modemu neizdevās palaist.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

3G modemu atbalsts ir AR-P un CRis imidžiem.Vix ir nolādējams 3G spraudnis , bet diez vai ar tā novilkšanu pietiek.Rietumos 3G modemi nav aktuāli...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man jau patiktos,ka arī Alien2 būtu tas,kas parastajam.Viss ir pieslīpēts un darbojas nevainojami.Liels paldies Taapat par izstrādi un slavēju par to entuiazmu ko iegulda.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki

 

Gribēju pārlādēt enigmu ,bet brīdi kad jāparadas u ld uz ekrāna parādas T TO-ko nozīmē šis T TO? tas ir kads factory resets enigmai?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Tas nozīmē, ka uztvērējs flešku neatpazīst.Ieteicams to formatēt turpat uztvērējā vai ar kādu specrīku (CreateMini, Partition Wizard u.t.t) vai lietot Spark plaginu E2Upgrade.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Sveiki,

Kas varētu būt par problēmu, ja vienkārši skatoties tv amiko restartējās un tagad rāda load un nekas tālāk nenotiek.. tika skatīts caur spark, 

 

Rescue image palidzeja :)

Dažreiz viss ir vienkāršak kā škiet,bet kāpēc tā notiek?

Labots - Digi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki. uzliku savam amiko alien2 HDMU jaunāko E2, problēma sekojoša   ++ paketei pie kanālu izvēles, neparādās kanālu nosaukumi  kanāliem, kuriem tie ir krievu valodā, bet EPG un citi uzraksti attēlojas korekti salasāmā krievu valodā. Zinu , ka agrak ar šādu problēmu saskāros citam uztvērējam, bet nevaru atcerēties risinajumu. 

Link to comment
Share on other sites

Labrīt,

man ar jautājums, bilde visu laiku resaizojas, gan HDMU, gan citiem enigma imidžiem (spark viss ok), ne HD bildei - izvelk pa visu ekrānu, nevis tikai izstiepj tikai horizontāli, ko es vēlētos, pie kam atšķirība no spark tas notiek pamanāmi un nosacīti lēnām t.i. tu redzi 3/4 kubiku, kurš izstiepjas.

Bildes uzstādījumu opcijas neko nemaina, režīms 1080i 50hz

Pēc tam arī sys menu izkropljojas/izstiepjas, kad pārliec uz HD kanalu pēc mirkļa pāriet kropļošana .. (konkrēti TNT no N+ paketes, arī citiem SD kanāliem manīts)

ka ar šito varētu tikt galā ? amiko alien 2, HDMU.

 

Paldees.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sveiki

 

Vai kads izmanto pkt hyperionu 5.4 šim aparātam?

kādi ir tavuprāt labakie uzlabojumi starp 4.5 un 5.4?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

netēmā, 

esmu pamēģinājis dažādus: hdmu, hyperion, ar-p un citus. bet uz alien2 labāka par spark nav,

epg visiem kanāliem, nekropļo bildi, cami ātri, ko vēl vajag.

ja salādē pikonas tad kļūst bremzīgs, es atmetu čakarēšanos ar enigma.

interfeiss varēja būt svaigāks, bet visumā ir ok.

ja gribas ko modernu jāņem jauns aparāts :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labs vakars 

 

Ir uztverejs amiko alien2 triple. Uzliekot e2 ir iespejams diseqc settingos uzlikt diseqc kaskades iestatijumus ?

 

Paldies jau ieprieks 

Link to comment
Share on other sites

Iespējams būtu, bet kaskādē ieliekot, teiksim +motoru klāt slēdzot, riskē ar nosvilinātu pamatsvitčeri, lūdzu ieliec shēmā, ko tieši būtu vēlme slēgt!  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Velme ir slegt vienu 4/1 portu daiseku un aiz vina pie katra no portiem 10/1 daisekus cik skatos uz spark os tada iespeja nav un e2 vel neesmu licis virsu 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad uz Spark nevar iestatīt 10/1 un pēc tā kaut vai 10 gab. 4/1...?

Tos 4/1 grupējot tuvāk attiecīgajām LNB...

Vispār jau letāk tas ir, jo 4/1 nemaksā tikpat kā neko, t.i 1.5 EUR x10  + 17 EUR = 32 EUR, bet tavs sapņu variants 1.5 EUR + 17 EUR x 4 = 69.50 EUR 

Link to comment
Share on other sites

Uz sparka cik skatijos diseqc 1,1 rezima var maksimali 16 lmb pievienot tad ka butu jakonfigure tie uzstadijumi ? Jo majas ir kaudzite ar 4/1 daisekiem.  

Link to comment
Share on other sites

 

Viņi slēdzas, kā jacobs jau atbildēja. Uztvērējs>10/1>4/1>LNB
Neredzu gan jēgu tik lielam portu skaitam, ja vienīgi darbināsi divus T90 Wavefrontier, ar katram virsū pa 16 galvām pie Spark, uztvērēja. Es ne kādā gadījumā nesaku ka viņš ir slikts, bet kā jebkurai tehnikai, komponentes tiek sabalansētas arī cenas ziņā!

Link to comment
Share on other sites

Spark Triplex vienkārši nav vairāk šodienas aparāts, jo arī es to sen nopirku, bet mājās un it sevišķi, ja tēmē uz tik daudz LNB utml., tad jau vairāki uztvērēji ir norma... Lai gan es esmu atgājis nedaudz no šā visa...

Link to comment
Share on other sites

 

Jacobs, par to arī ir tas stāsts. Ja ir vēlme kaskadēt līdz 64 LNB ņemās pilnvērtīgs E2 uztvērējs, vienīgi pirmais daiseks tiek likts ne 10/1, bet 16/1 un viss notiek.
Sparka uztvērēju gan izmantoju antenas motora grozīšanai  Piem. uz 30West (DVB PC kartiņa, grozot negribu nokaut datoru).
Bet ikdienā Vu+ ar 8/1 uz multifīda priekš skatīšanās atliektiem galiem pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Tad janem jauns aparats un miers majas cik saprotu ?

Grasos darbinat uz vina divas t90 antenas uztveramais diapazons 85E lidz 30w tapec ari radas tads jautajums 

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

Ar divām T90 85E-30W nepārklāsi. Trijām jā, Bet tas jau marasms. Jebkurā gadījumā iesaku nopirkt pilnvērtīgu E2 uztvērēju.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...