Jump to content

SPARK 7162 TRIPLEX uztvērēji


Rudiger
 Share

Recommended Posts

(labots)

Tas nozīmē, ka nederīga fleška.Visdrīzāk palīdzēs tās formatēšana ar uztvērēju (FAT32) vai ar spec. programmām (Acronis Disk Director u tml.) .Ja vispār to flešku uztvērējs atpazīst, var lietot plaginu E2Upgrade Enigmas ieliešanai.Ja galīgi neatpazīst, ņemt citu flešku vai piemontēt zem Spark datoru kā tīkla disku un norādīt ceļu uz E2 mapi datorā.

  Vislielākā problēma ar visām E2 tripleksiem ir DVB-T kanālu lēnā pārslēgšanās.Tas ir atrisināts vienīgi HDMU imidžos, kanāli slēdzas zibenīgi ar esošo vai HDMU_mod skinu.Tiem var mainīt izvēlnē arī menu fona un infologa krāsas, tā ka nekādi citi skini nav vajadzīgi.Protams, ja nelieto DVB-T , var mēģināt arī citus skinus un imidžus...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Fleška ir Transcend 4Gb un vesela,jo parasto Amiko pāršuju bez problēmām.Es tikai domāju,ka visa vaina ir bootloaderī.Virsū stāv 1.1.002-4,bet gribētu iekšā dabūt 1.2.51 E2 bootupgrade.Kā pareizi man to izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tā arī nesapratu, kādēļ vajadzīgs vecāks softs.U-boot atjaunojās versijā 1.2.51. Ja jau ir 1.2.65, tad ir arī jaunākais U-boot .Man arī ir 1.1.002-4 un nav nekādu problēmu ar E2 uzlikšanu.

Nedaudz atpakaļ porxy raksta, ka šo problēmu atrisināja tikai uztvērēja nomaiņa, bet tas bija Alien Twin...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Citus forumus lasot to U-boot tur arī piemin,tādēļ nesapratu.Nu jau uztvērējs ir citās rokās ar parasto SPARK.Lai,bet vismaz stabilāk un vienkāršāk priekš parastā lietotāja.

Link to comment
Share on other sites

Nupat saņēmu Alien2 un Sparkā sariktēju visu kā jau nākas.Viss darbojas un viss notiek.Nākošais solis ir iebūtoties E2,bet ar pirmajiem gājieniem neveiksmīgi,jo pēc laiciņa uzlec SPARK.Par cik menuškā man tādu opciju kā "boot E2"nepiedāvā,tad izmantoju trešo variantu,proti-caur menušku ieeju menu/system/faktory defoult/un ātri jānospiež EPG 5 2 1 0,(šī opcija piedāvā iebūtoties uz E2) uz displeja parādās Boot un viss,kā arī uz Spark vairs nebūtojas un ar to arī lieta apstājas.10-15 min pagaidīju,bet nekas nenotiek.Slēdzu ar slēdzi ārā,slēdzu pa jaunam,lai šūtu E2 un atkal Boot,pat Force neuzlec.Mēģinu atiet uz Spark un bez izmaiņām-Boot un viss.Tas nozīmē,ka jebkurš lietotājs šādā veidā var nokaut dekoderi neko nespraužot.Muļķīgi,bet fakts.UZMANATIES ar šo EPG kombināciju!!!

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kādreiz vienīgi Alieniem bija iespēja no menu ,,Boot to E2,,. Tā kā daudziem tā ir viena no biežāk lietotajām funkcijām :yahoo: , jautāju vicky, kur tā pazudusi.Izrādās, ka izņemta pēc Amiko STB lūguma, jo daudz bijuši gadījumi, kad cilvēks neuzstāda E2 un domā, ka tā jau ir iekšā!!! Tagad darbojas tikai kombinācija ,,EPG 5 2 1 0,,, ko parasts lietotājs nemaz nezin un E2 viņam arī nav vajadzīga...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē,ka aparāts ir jāatgriež pa garantiju.Es tad nesaprotu kam ir domāti visi tie E2 Alien2 softi,ja nevar iešūt?

Link to comment
Share on other sites

Ja nevar iešūt ne pēc vienas metodes, tad divi varianti : garantijas gadījums vai līko roku sindroms!

Link to comment
Share on other sites

 

 

slēdzu pa jaunam,lai šūtu E2 un atkal Boot,pat Force neuzlec.Mēģinu atiet uz Spark un bez izmaiņām-Boot un viss.Tas nozīmē,ka jebkurš lietotājs šādā veidā var nokaut dekoderi neko nespraužot.Muļķīgi,bet fakts.UZMANATIES ar šo EPG kombināciju!!!
Formatē pa jaunu flašku(ar iebūvēto un ātro win.formatēšanu man ar nepa ko nesanāca.Bet vaina bij tikai formatēšanā.) vai mēģini citu sākumā.Pogas pareizā secībā spied lai iešūtu E2.?
Link to comment
Share on other sites

Lai kaut ko iešūtu uz displeja ir jāparādās FORCE,ja tā nav,tad arī tālāk nekas nevar notikt.Fleška tur ņipričom.Ja nu vienīgi caur RS232,bet neko forumos par šo problēmu neatrodu.



Parādījas vēl viens variants caur progu Putty ar visu aprakstu:

 

   побовал так Восстановление ресивера когда срывается bootloader, на дисплее "BOOT" для Amiko Alien²
1.Востанавливается только нульмодем кабелем
2.Программка Putty
3.В Putty выставляем Com Port со значением 115200
4.включаем ресивер
5.Задаем строчку
set bootargs console=ttyAS0,115200 rw ramdisk_size=6144 init=/linuxrc root=/dev/ram0 nwhwconf=device:eth0,hwaddr:00:06:37:04:15:00 ip=192.168.40.83:192.168.40.19:192.168.40.1:255.255.0.0:lh:eth0:off stmmaceth=msglvl:0,phyaddr:1,watchdog:5000 bigphysarea=6000
6.Ввод
7.задаем строчку
nboot.i 0x80000000 0 0x00100000 ;bootm 0x80000000
8.Ввод
9.Ресивер стартует
10.не выключая аппарат из резетки,делаем онляйн апдейт и ставим софт AMIKO_ALIEN2_1.2.51_E2_Boot_Upgrade
11.ресивер сам перестартовывает,и остается в "BOOT" модусе
12.снова проводим операции с пункта1 по 9
но ресивер нестартуйет

 

Daru visu kā minēts,tikai nesaprotu kur man veidot šo: Задаем строчку set bootargs console utt.Varbūt kāds zin kā pareizi rīkoties ar šo PuTTY progu.



Aizdomas ir tādas,ka tas nav oriģināls un tāpēc arī viss tā notiek.

Link to comment
Share on other sites

It kā jau klonē pagaidām tikai Alien 8900, bet kas zin...Nedomāju, ka mūsu Aureola vai YOTA vai Pult.lv tos tirgotu bez brīdinājuma.Ja pirkts Aliexpress, tad gan :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja aparāta ID šeit http://spark-tv.com/...menuid=5&page=1

 uzrāda,tad var būt drošs,ka tā nav krutka.Alienam2 to nepaspēju pārbaudīt.



Turpinot iesākto,Atdevu aparātu atpakaļ un izrādās,ka ID bija uzlīmēts arī uz iepakojuma,iesitu Spark mājas lapā un man izdod infu.Tātad oriģināls.Saņemot pretim citu Alien2 atkal mēģinu iebūtot uz E2 prātīgi,nesteidzoties.Būtojot, atstāju esošo 1.2.51 versiju,spraužu to pašu flešku un viss notiek.Tagad nesaprotu vai šūšana izdevās no tā,ka atstāju 1.2.51 versiju,vai aparāta vaine,jo iepriekšējam sākumā es ieliku pēdējo 1.2.65 Jāpiezīmē,ka pirmo reizi flešku spraudu priekšpusē un nepaņēma,bet aizmugurē ar pirmo.



Tagad esmu pieķēries pie ieraksta funkcijas un uz Spark sistēmas ir gļuki,proti,ja gribu ierakstīt kodēto kanālu,apstājas emuls un uz ekrāna parādās uzraksts "kodēts kanāls".Restartēju Emu,parādās bilde un ieraksts turpinās.Versija ir pēdējā 1.2.65.Vecāku pagaidām nēesmu mēģinājis.Emu tiek izmantots Mgcamd 1.35a.Līdz ar šo neražu nevaru likt ierakstu uz taimera,jo nebūs kas restartē Emu.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Bija kaut kur fīcha ka var uzlikt lai pie kaut kāda gļuka emu pats restartējas.

Link to comment
Share on other sites

Tas plugins ir check-mgcamd,bet nepalīdz.



Alienam2 uzliku SatStation E2 Alien2 Pre-Release BETA versiju un iepatikās,bet ir divi mīnusi - nevar novilkt plaginus un neizdodas ne ierakstīt,ne atskaņot.Līdz ar to kā Emu paliek Oscams.Tas darbojas,bet gribētu pamēģināt Mgcamdu vai ko citu.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Plaginus jāliek pašam savus, arī mgcamd.Lai ierakstītu, jāpiemontē fleška un jānorāda ieraksta ceļš hdd/movie .Vispār biju patīkami pārsteigts par jauno Hyperion v2 imidžu- viss iet bez parastajām problēmām.Arī DVB-T kanāli slēdzas pietiekami ātri (uz HDMU gan visātrāk) un der visi skini un plagini, ar ko agrāk poļiem bija problēmas!

Link to comment
Share on other sites

Man dotajā momentā ir Alien2 bez DVB-T,kaut gan tam nav nekādas nozīmes.Par fleškas piemontēšanu uzstādījumos defoltā jau stāv hdd/movie,bet tā pat neierauga.Ir ārējais cietais un to arī neredz.Pie inicializācijas kaut kas notiek,tā īsti nav ka neredz,bet nekā.Varbūt kaut ko vēl kaut kur nenorādu kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Labprāt palasītu,bet šo http://taapat.blogspot.com/2013/03/hddmanager-20130330.html

 

lapu never vaļā.Kur vēl būtu sikāk par šo tēmu?

Linku izlaboju /Rudiger/



Novilku abus failiņus.Sh4.ipk failu iekopēju fleškā iepriekš to formatizējot,bet E2 to neredz.Tad ņēmu otru tgz failu,ieliku tmp mapē caur DCC un arī neredz.Tad to tgz atzipoju un ieliku usr kā norādīts,restartēju visos variantos un bez rezultāta.Kur vēl āķis? Alienam aizmugurē ir Toshiba cietnis,priekšpusē fleška.E2 abas ierīces redz,bet vairāk neko darīt neļauj.Caur pluginu HDD mount management ( Mount all on receiver startup ) arī ieliku yes;Mount on /media/hdd stāv nothing ko nevar izmainīt,tā pat nemainās arī /media/hdd/movie.Vairāk man nav pie kā piesieties.Kur āķis?

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Kādā failsistemā ir noformatizēti Toshiba cietnis un fleška? Ja ntfs, tad jāusztāda ntfs-3g http://taapat.blogspot.com/2012/03/ntfs-amiko-shd-8900-alien.html , vai vismaz jābūt ntfs atbalstam linuks kodolā (kas ne visiem ir).

Es ieteiktu flešku formatizēt ext2, jo ar ntfs lasīšanas/rakstīšanas ātrums būs krietni mazāks.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Par cieto nezināšu,jo nav mans,bet flešku uzrāda kā JetFlach(TS4GJFV30)4.089 GB un formatēju kompī FAT32 sistēmā.Kad lieku inicializēt,tad parādās uzraksts: Do you really want to initialize the device? All data on the disk will be lost! You can continue watching TV etc.while this is running. Apstiprinu yes un no opcijas izmet ārā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Flešku labāk formatēt uz Spark , vēlams EXT2 , vai arī lietot speciālas progas, piem. Paragon vai Acronic Disc Director.Visi jaunākie imidži bez problēmām atpazīst arī NTFS un FAT32 .Vispār jau beidzamajā laikā visādas problēmas tieši ar TWIN uztvērējiem...

Link to comment
Share on other sites

Uz Spark noformatēju EXT3,pārslēdzos uz E2 un tā pat nekas nenotiek.Savukārt HDMU imidžam ir opcija,kas EXT3 maina uz EXT4,bet arī bez rezultātiem.Žēl,ka pašam imidžam nav opcijas,ka varētu noformatēt disku.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tā inicializācija arī ir diska formatizēšana. Pats gan to neesmu nekad darījis jo fleškas un diskus slēdzu klāt formatizētus, bet varbūt pēc tam, kad izmet ārā vajag pagaidīt lai pabeidz. Pēc laika vajadzētu izlekt paziņojumam. Ja disks ir noformatizēts tad vienkārši atsakies no inicializācijas.

P.S.

Ja tu lieto flešku, nevis disku, tad labāk formatizēt ext2 nevis ext3 vai 4. Ext2 ir failu sistēma bez žurnalēšanas, tādēļ ir cerība, ka fleška dzīvos ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti ir arī tas,ka,ja flešku noformatēju Sparkā uz ext3 un kaut ko ierakstu no ētera,tad liekot kompī tas to nesaprot un atkal liek formatēt.Kaut kas neiet kopā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ir amiko alien2, lietoju ar mgcamd 1.35a pluginu.

esmu reģistrējies un pastāvīgi lietoju 2 serverus, mgcamd esmu listā norādījis abu serveru man pieejamos satelītus.

 

jautājums - vai amiko strādā ar 1 serveri (pirmo, prioritāro) vai 2 kopā, paralēli ?

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Mgcamd strādā tikai ar vienu serveri. Skatās pirmo, ja tas neatbild, tad ņem nākamo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Lietoju Alien 2 Triple Tuner, lai ar vienu 'kasti' uztvertu gan virszemes (LTC), gan SAT kanālus. Vai kāds, lūdzu, varētu padalīties ar korektiem Wicardd konfigurācijas faila parametriem, kas ļautu LTC karti nolasīt ar atslēgtu iebūvēto Conax lasītāju?

 

It kā esmu sakonfigurējis tā, ka lasa, bet nereti pārslēdzoties starp satelīta un virszemes kanāliem 'nobrūk' LTC kartes lasīšana ar Wicardd. Tikai nav saprašana kāpēc.  :(

Link to comment
Share on other sites

Iekš [filter] pievienojam

rule = caid=0b00;ident=0;accept # LTC

un

[reader]  #
active = 1 
name = sci0  #augšējais karšu lasītājs , apakšējam mainām sci1
type = stapi # tas ir Spark, E2 mainām uz tuxbox
device = SC0 #Spark, E2 mainām uz /dev/sci0  # apakšējam mainām uz /dev/sci1,Sparkam uz SC1
debug = 1
filter = dvb

un  ieslēdzam vajadzīgo, atkarībā no tā, Spark vai E2

 

Atgādinu, ka VTV kanāli normāli pārslēdzas tikai uz Spark, HDMU E2 ar dzimto vai HDMU mod skinu (tas bija pirms gada,no tā laika nebiju VTV skatījies un tagad konstatēju, ka jaunajās HDMU vairs normāli iet tikai bezmaksas kanāli, toties uz PKT Hyperion v3 normāli arī maksas ), un uz Neutrino, piem. 

  http://www.familienforum.biz/board5-dvb/board6-dvb-hardware-receiver/board463-fulan-baureihe-sti7162-spark-receiver-wie-gm-triplex-amiko-alien-2-sab-triplex-u-s-w/board466-e2-firmware-und-neutrino-nhd2/4954-mp-martiigit-by-ffteam-17-12-2013-f%C3%BCr-gmone-triplex-alien-2-alle-7162-receiver/?s=66a881bc19abdb91c0d1676fe56291f3989f1079

Beidzamās FF neutrino darbojas normāli, kanāli slēdzas ātrāk kā Spark vai E2, arī filmas no fleškas rāda un WiFi strādā.

  Uz Spark ieteicams lietot vecāku WiCardd versiju līdz 1.14, beidzamās tika izveidotas specifiskiem nolūkiem un raksta, ka mēdz uzkārties uz Spark.Vēl var lietot OsCam kā kartes lasītāju un visam pārējam arī.Vai nu Mcas +Mgcamd.Variantu ir pietiekami.

Oscam.conf liekam šo

[reader]
label         = LTC
protocol    = internal
device      = /dev/sci0
enable         = 1
detect         = CD
group         = 1
emmcache     = 1,1,2
caid         = 0b00

tas gan ir tikai E2, par Spark nezinu, jo nelietoju.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

selection

Sveiki  beidzot dabuju savu Amiko Alien 2 Triple,bet man vel ir jautajumi.

ka pieslegt medu kur ir jaievada vajadzigo inf.ar pults palidzibu tas ir iespejams.ja ne tad kadu softu jalieto.Lietoju spark

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

Manuālis šeit http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?t=3897 Var datus mainīt/ievadīt arī ar pulti (plagins Oscam configurator un Mgcamd configurator vai kaut kā tā saucas).Nekad gan neesmu to darījis, labāk jau ir apgūt veco labo DCC http://giclub.tv/index.php/topic,502.msg2379.html#msg2379 Var arī uz kompja sagatavot flešku ar mapi /plugin/ un tad atjaunot plugin , iespraužot to uztvērējā.

Link to comment
Share on other sites

selection

Kads var atsutit Amiko alien 2 plugin pack.negribu registreties forumos.

Link to comment
Share on other sites

selection

Liels paldies.


kads var paradit ka jaizskatas pareizi nokonfiguretam newcamd.list,vai ari privati atsutit kadu atelu,jo man nesanak palaist.

Link to comment
Share on other sites

Devu saiti, kur viss smalki aprakstīts.

Listei jāizskatās šādi :

CWS_KEEPALIVE = 300

CWS_INCOMING_PORT = 21000

CWS = 194.87.107.43 4000 login password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

Un mg_cfg parametram B jābūt 06 (Spark), vai 13 (E2)

B: { 06 }

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

selection

medus vip  strada tik via$... 

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
selection

vajag palidzibu iedarbinat medu vip nesaprotu kapec strada tik via$.. ntv+ negrib verties newcamd

CWS_KEEPALIVE = 300
CWS_INCOMING_PORT = 21000
CWS = 42.165.227.113 4000-4005 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan cardserv
CWS = 42.165.227.113 4007-4012 logi1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan
CWS = 42.165.227.113 4014-4017 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan
CWS = 42.165.227.113 4019 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan
CWS = 42.165.227.113 4021 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan
CWS = 42.165.227.113 4022-4028 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan
CWS = 42.165.227.113 4030 login1 passw 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 wan   
Kur ir problema portos?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...