Jump to content

palidziba ram izvele


lantian
 Share

Recommended Posts

Sveiki, veletos nedaud palidzibu ar ram izveli velos iegadaties 8 ddr 3 ramu un visticamakais ka 1800hz kas ir augstakais pieejamais manai sistemplatei 880gm-usb3 am3+,

pasreiz sezu uz 6 gb ddr3 1066hz rama, pamata ram upgreidu veiksu pries ta ali swtor beidzot butu cilovecigs fps, un lidz shim vissas problemas izskatas ir saistitas ar ram, ludzu ieteikumus kada tipa ram un vai to vispar ir jega darit

Link to comment
Share on other sites

Stipri apshaubu lietderiigumu mainiit ram no 6gb/1066mhz uz 8gb/1800mhz.

Ja probleema ir ar speeli, tad lielaaks uzlabojums buus no labaakas videokartes, mazaaks no cpu uzlaboshanas,

bet ram palielinaashana no 6gb uz 8 visdriizaakais, ka neko nemainiis.

 

Ak jaa - un ja procis un vga tiek par daudz klokoti, tad tas arii var probleemas izraisiit.

Link to comment
Share on other sites

kas tiešī pa problēmu ar swtor, ja lēni lādējas tad paskaties uz ssd labāk nevis ramu. Protams ja cpu un vga ir līmenī.

Link to comment
Share on other sites

trumulisxxx

BF3 kopā ar 64 bitu win7 un vēl visādu drazu fonā smuki apēd vismaz 6Gb no patlaban 8ņiem esošajiem. Tākā secinājums viens - RAMa par daudz nemēdz būt.

Link to comment
Share on other sites

Tai spēlei jau reāli vienalga 6 vai 8 GB ram...

 

FPS jau RAMS toč nepacels, nu labi varbūt par 0.1 fps..

 

RAM ārtdarbība jau ir pedejais par ko uztraukties ja iet runa par DDR3 da jebkādu moduli ;)

 

Cik tav tagad ir FPS ar to sistēmu kas aprakstā ?

Link to comment
Share on other sites

Problema tada ka swtor ir vairak no cpu atkariga spele(lidz ar to pienjemu ka rams ari kaut ko maina) videokarte visu velk bez problemam, un loadings nav problema, problema ir tada ka tiklidz viena vieta ir vairak ka 16 speletaji un sakas kustiba(piemeram reidos) ir loti liels kritiens ieks fps, un tiklidz es palaizu swtor man ram paterins ir ap 4.5 -5 gb, tachu lai parbauditu vai atraks rams palidz noriskeju un panjemu 1600 4 gb ramu ieliku kopa ar 2*2 gb 1066 ramu(sobrid rams iet uz 1333 visi tris moduli) un performance ir stipri uzlabojies ieks pvp zemakais fps ir 30 nevis 10 ka bija pirms tam, tachu vietam kur ir vairak speletaji tik un ta krit lidz 17fps.

Sobrid radies jauns jautajums vai tas ka mans vecais rams ir overclokots uz 1333 iespaidos ta muza ilgumu un liels paldies par atsaucibu, ram nozimi ipashi labi nesaprotu sajas situacijas.

nos ssd esmu ticis vala

Labots - lantian
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...