Jump to content

Dell Vostro3450-4326 wireless driveris


chronos
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Draugs iegādājies Dell vostro 3450 portatīvo datoru un palūdza sastellēt viņu (windows, draiveri utt.), Bet atdūros pret vienu problēmu bezvadu tīkla kartes draivereis. No dell mājaslapas izmēģināju visus pieejamos bet neviens nedabūn to karti pie dzīvības. Device managerī 3 ierīces palikušas neatpazītas kurām nav draiveru - viens ir kaut kāds zilzobja adapteris (cik saprotu kaut kāda zilzobju LAN izveidei), otrs ir akselometrs, kuram dell lapā nemaz nav draivera :shok: un trešais ir pirkstu nospiedumu lasītājs, kurš nav pārāk aktuāls. Man jau sāk piezagties doma ka tam brīnumam nemaz nav tā wireless adaptera vai ir kaut kāds savādāks kurš domāts uz kaut kādām kartiņām. Būtu pateicīgs ja kāds forumietis mani apgaismotu šinī jautājumā.

P.S. biju domājis ka Dell ir zolīdāka firma :) sen neesmu gan ņēmies ar jaunu datoru instalācijām, varbūt ka tagad tā ir modes lieta ka CD nedod līdz.

 

P.P.S. ir viņam kaut kāds dell service tag - glzlrs1- pēc kura tos driverus var meklēt, varbūt tas noderīgs.

Labots - chronos
Link to comment
Share on other sites

Dell'iem draiverus meklēt ir vis labāk pēc tieši pēc tā Service tag, jo tad tiks atlasīti draiveri tieši priekš tava konkrētā datora, un nebūs jāeksperimentē - kurš draiveris īstais - Atheros, Intel vai Broadcom...

Vēl var pamēģināt atskrūvēt kompim apakšējo vāku - lielai daļai kompju Wi-Fi adapteris atrodas kaut kur blakus RAMam - un var apskatīt kas virsū rakstās...

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu. Tieši šos modelļus lietoju, viss ok gan XP, gan Ubuntu, gan Win7. Draiveri ir tai pat mājas lapā. Ja gribas jaunākus, tad var no wifi kartes ražotāja mājas lapas. Ja pavisam nesanāk, dod ziņu un nes šurp datoru.

Link to comment
Share on other sites

otrs ir akselometrs, kuram dell lapā nemaz nav draivera :shok: un trešais ir pirkstu nospiedumu lasītājs, kurš nav pārāk aktuāls.

 

"otrs" - ST Microelectronics DE351DL Motion Sensor

"trešais" - Validity Sensor (VFS5011) draiveris ir, bet softa nav.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Gan jau tas ir Intelis, dur uz Intel mājas lapu un meklē drivaku. Un ieteiktu instalēt tikai draiveru bez papildus intel softiņiem.

 

Man ir akurāt tāds pats modelis tikai ar preinstalētu win7, un teorētiski ar sainstalētiem drivakiem. Teorētiski, jo kamēr nenokāčāju svaigāko no Intel mājas lapas un neuzliku virsū, kas arī nenoritēja tik gludi, tas maita ejot sleep vai hibarnate režīmā uzkārās. Un tas ir otrais 3450, kuram es redzēju tādu problēmu - shame on dell...

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tur pilnīgi viss, kas vajadzīgs ir atrodams Dell mājaslapā. Ņemt vajag no turienes, tad arī nebūs jāmudījās, nekas arī negļukos.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu es uz to nepaļautos, ka DELL mājas lapā ir svaigākā drivaka versija. Vismaz manā gadījumā, tas tā toč nebija!

Link to comment
Share on other sites

jap dell ir sačakarējis draiveru meklēšanu :@

bieži meklējot pēc Service taga atrod neīstus HW. utt

pat ja pēc modeļa tad ar k-kada hu.jna notiek

Link to comment
Share on other sites

jap dell ir sačakarējis draiveru meklēšanu :@

 

Nuuu .. nav jau tik traki, mēneša sākumā visu smuki izdevās atrast.

Link to comment
Share on other sites

androidz

everest lieto neapteesti labs cilvēki.

Jepat, izskatās jau esi iesmaržinājies no paša rīta!!! Aknas vēl vēlk?

Link to comment
Share on other sites

DL, kad Dell lapā atrastie draiveri nederēja, tad tika meklēts pēc device id, kas noveda uz intel lapu, kur tika atrasts intel draiveris, bet diemžēl tas ar nederēja. Un ja tas dells tik labs ir, tad viņu atbalsta lapā pēc tā service taga vajadzēja izmest vienu konkrētu wireless driveri nevis 3 gabalus. Jāatzīst ka sen ar instalēšanu neesmu nodarbojies, laikam iemaņas lēnām zūd :(

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ej vien uz inteļa mājaslapu un meklē wi-fi kartei draiverus. Modeli atrodi pēc DEVID no H/w menedžera.

 

Pats tādu instalēju, nu nav visi draiveri salikti Dell'a mājaslapā.

Nesaprotu, nach viņi neieliek sazipotus visus draiverus, kautvai tik tos, ar ko dators tika izlaists, updeitoties var pats pēc tam.

 

Vēl es tev silti iesaku dabūt jaunākos synaptics draiverus un pēdējo Dell softu priekš tačpada, lai strādātu multi-touch uz tačpeda.

 

 

EDIT- bet ja jau pēc devID esi meklējis un nespēj, man rodas jauns jautājums.

Ko tu vispār spēj ?

Kas būs nākamais ?

Ārsts ? Operācija ? IMPOTENCE!?

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...