Jump to content

Ka uzlikt java un flash player uz chrome, android 4.0.3


mr
 Share

Recommended Posts

Liels ir mans parsteigums ka viss nenotiek vienkarshi. Kaa uzlikt java lai straadaa java aaplikacijas chromee uz anandroiida tabletes?

 

Kaadu flash player likt lai uz chrome piemeram youtube straadaa? Adobe flash player ieksh google play rakstiits ka 4.0 andriishiem shie vairs nesnestraadaas. Nestraadaa ar! Kaada laba alternatiiva?

 

Asus tf101 android 4.0.3

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, bik sajuka, nestraadaa ar chrome uz otra browsera straadaa. Un tas kaa, normali skaitaas? vienkārši nezinu, vakar tik saku lietot.

Link to comment
Share on other sites

Ja Google Play ir pieejams Flash lejupielādei, tad vari instalēt. Savādāk - meklē kurš ko piedāvā.

Zinu, ka Opera pārlūks strādā ar Flash.

Un priekš Youtube klipu skatīšanai ir Android ir savs player'is. Kāpēc to neizmanto?

Un es domāju, ka Java priekš Android normāli nebūs. Vai tad nezini, ka Google ar Oracle plēšas?

Ja nu kāds ir portējis kaut ko no javas uz Androida, tad varēu būt. Bet tad pašam ir jāmeklē.

Labots - ABU
Link to comment
Share on other sites

Nja skarbi. Man vienalga kas ar ko pleshas. Uz win viss straadaa bet uz androiida nee. Negribas lietot specialo youtube pleijeri. Eertaak skatiities lapaa kuru skatos nevis kopet linkus auz vel citu app...

 

 

Link to comment
Share on other sites

freelancer

Labs jautājums, kas arī manu prātu darbinājis. Njāa. Vai tiešām jādomā par w8 tableti būs? Lasu, domāju. Ja es nevaru paskatīt filmu uz android no ..., nu, vai nav vienalga, kaut vai no tā paša VKontakte, tad hvz, na... man vajadzīga tāda tablete? Gan jau ka samuhļīs kko, bet... jautājums paliek atklāts. Kā alternatīvu redzu tik w8. A? Ko?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

esmu mobīlo antifans,neredzu šiem jēgu bet tīri teorētiski šie andramēsli vispār fleshu varētu sagremot no youtubes,kompim procis jau gandrīz līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
tumsasgars

Tīri intereses pēc ar paziņu ar sākām meklēt mums flash(jo vairāk negāja update). Izrādās adobē ir flash arhīvs androidam un to uzinstalējot viss iet :-)
arhīva url: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

pamācība: http://forums.adobe.com/message/4675670
Un tas chrome,opera un ff vispār ar flash ir uz jūs,ielādē ucweb tur ir flash atbalsts pa lielo:-)

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...