Jump to content

Nepieciešams izveidot skriptu priekš PrestaShop


dydyts
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Ir nepieciešams izveidot šādu skriptu uz Prestashop 1.5 vai 1.4:

assssssa.png

 

Respektīvi: Atsevišķ lauks, kurā summa tiek ievadīti Poļu zlotos, kas automātiski pārkonvertējās LVL + lauks kurā vievadīt uzcenojumu procentos, kas beigu beigās atspoguļojās pie lauka "Veikala cena BEZ PVN"

 

Ir ļoti liels preču klāsts kuru nepieciešām ir ievietot katalogā un katru preci ievietot ar kalkalatoru rokās būtu ļoti liels un pamatīgs darbs, kas aizņems daudz laika + daudz kļūdu.

 

Atlīdzība par darbu naudas izteiksmē!

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Excel ir viens no variantiem, izveidot kalkulātoru un tad attiecīgi galējo summu iemest iekš PS. Ja nebūs īpaši sarežģīti ielikt skriptu iekš PS, tad es viņu gribētu tur redzēt, bet pretējā gadījumā kādu laiku nāksies samierināties ar Excel.

Link to comment
Share on other sites

Jā tas viss ir iespējams, bet fiška ir tāda, ka teiksim, Poļu zlota kurss staigā katru dienu, ja pasūtījums piemēram būs uz 10.000 Ls, es uz kopējā fona varu zaudēt lielu summu, es gribu panākt to, ka kā izmainās kurss tā attiecīgi izmainās visu produktu cenas.

Link to comment
Share on other sites

Tā .. tu gribi, lai ievadot preces vienmēr saglabā savu reālo vērtību neatkarīgi no valūtu svārstībām?

 

 

Okei, ievadīsi 5Ls cenu precei.

 

Katrā PrestaShop ir iespēja augšā izvēlēties valūtu, kādā rādīt cenas.

 

Pārslēdzoties uz zlotiem:

Šodien zlota kurss būs 0.172 => summa sanāk ( 5 / 0.172 ) => rādīsies 29.07 zloti.

Citu dienu dienā zlots paliks lētāks, piemēram, 0.162 Tad skatoties cenu zlotos, būs jāparādās ( 5 / 0.162 ) => 30.86 zloti. Bet pārslēdzoties uz latiem, tas pats nemainīgais piecītis būs? Pareizi sapratu?

 

---------

To visu var civilizēti uztaisīt bez papildus laukiem, vajag tikai valūtu kursus updeitot.

Bet vispirms jāsaskaņo, vai Tu domā izmantot tādu pašu stratēģiju - viena konstanta valūtas cena, pārējās pēc aktuālā kursa. Ja jā, tad viss forši un elementāri :)

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es gribu lai tas piecītis izmainās.

 

Es pievienoju preci, kuras cena ir 699,99 PLN latos tas ir 115.71 LVL + pielieku klāt uzcenojumu 40% kopā tas būs apmēram 161.99 LVL .. šo gala summu es pievienoju pie prece. Okay, tas viss kārtībā ... rīt poļu zlota kurs mainās uz augšu vai uz leju, tātad 161.00 LVL jau vairs nekā nesanāk. Es vēlos to, lai kad mainās poļu zlots automātiski izmainās arī ši cena 161.99 LVL .. Ja tiek veikts liels pasūtījums, tad loģiski, ka es varu dēļ šī kursa maiņas pazaudēt lielu summu.

Labots - dydyts
Link to comment
Share on other sites

ā, skaidrs - konstantā valūta būs zloti, nevis mūsu laši.

 

 

Risināms ar importu + to pašu valūtu updeitu. Kādā formātā šobrīd ir ievadāmie dati?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...