Jump to content

Beigta galva un plate


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Padalīšos ar savu bēdu.

Lietoju Canon Pixma MP810 daudzfunkciju aparātu, bija labs, printēja gan bildes, gan uz diskiem, lēnām digitalizēju arī vecos negatīvus. Bet kā jau kārtīgam latvietim pienākas, vienā brīdī bija jāsāk ekonomēt ar neorģinālajām krāsām. Kādu pusgadu lietoju kādus poļu kartridžus no uzpilde.lv, pašās beigās drusku arī kaut kādus stipri lētos no uk.ebaja. Pirms pārejas no oriģinālā galvu netīrīju. Nez, vai tur kunkuļus sarāva vai tiem lētajiem filtri švaki, bet rezultāts zināms.

 

Galva aizgāja ciet un drīz pēc tam printeris vispār nomira. Servisā saka, ka plate arī esot pagalam. Jautājums intereses pēc - kāda velna pēc šādos gadījumos mēdz aiziet arī plates, vai tad Canonam nav nekādas aizsardzības?

 

Plati es teorētiski varu dabūt jaunu lēti, bet cik viegli to ir nomainīt?

Un kāda pieredze ar galvām no ebaja? Lētākie tur ar sūtīšanu piedāvā pie 50Ls.

 

Pagaidām vienkārši roka neceļas mest veco kasti ārā, jo jauns analogs maksā pie 200Ls.

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Aha, man bija savulaik līdzīgs bēdu stāsts, tikai ar nedaudz lētāku canon. Tagad visām neoriģinālajām tintēm eju ar lielu līkumu...

Link to comment
Share on other sites

Galva aizgāja ciet un drīz pēc tam printeris vispār nomira. Servisā saka, ka plate arī esot pagalam. Jautājums intereses pēc - kāda velna pēc šādos gadījumos mēdz aiziet arī plates, vai tad Canonam nav nekādas aizsardzības?

Plati es teorētiski varu dabūt jaunu lēti, bet cik viegli to ir nomainīt?

Un kāda pieredze ar galvām no ebaja? Lētākie tur ar sūtīšanu piedāvā pie 50Ls.

 

kāda velna pēc canon'am būtu jātaisa aizsardzība pret sūdīgām tintēm, kuras dēļ aizkaltušām sprauslām nosvilina galvas sildelementus, kuri rezultātā var nosvilināt sprauslu draiveru mikrenes?

ja par plati tev šādi jautājumi, tad tu to nenomainīsi

ēbrejā galvas var pirkt, ja tās ir neatpakotā stāvoklī, tiklīdz vakuuma iepakojums ir vaļā vai pārdevējs uzrāda kā refurbished - naudas izmešana

galu galā - skat. zemāk

 

Skopais maksā divreiz!

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nu, ne visi ir ar mieru maksāt 10+ latus, par orģinālo kārtridžu, kad tinte maksā 5$, un pietiek vairākām reizēm. Forumā pat bija aprēķini, ka izdevīgāk ir ņemt lēto tinti, un mainīt galvu reizi gadā, nekā ņemt orģinālos kārtridžus.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es tikai vēlējos pateikt, ka teiksim students drīzāk ņems lietotu printeri, ar kreisajām tintēm nokaus, un pēc tam ņems atkal lietotu, nevis pirks orģinālās tintes, ir cilvēki, kam tas šķiet pārāk dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Jā, kātridžs maksā ap 10 Ls. Un printerim ir 5 vai 6 kārtridži. Nav lēti, piekrītu, BET:

1. Ja vēlamies drukāt fotogrāfijas, tad ar neoriģinālajām tintēm krāsas ir pakaļā;

2. Neoriģinālo tinti printeris patērē vairāk, attiecīgi viņa izbeidzas ātrāk;

3. Risks, ka var nokaut printeri, un remonts neatmaksājas.

 

Attiecīgi, ja nevajag drukāt ikdienā, bet laiku pa laikam kādu teksta lapu vai fotgrāfiju, tad optimāla izvēle tomēr ir oriģinālās tintes.\

Ja jādrukā daudz, tad protams meklējam variantus.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Nu jā, ivo taisnība, bet tomērt, ja 280tā piksma maksā jauna veikalā 25,60 Ls, melnā kasete (mazā ietilpība) maksā 10,95 Ls, krāsainā kasete (mazā) maksā 14,45 Ls, tad sanāk, ka printeris jauns maksā tikai par 0,20 Ls dārgāk, nekā mazās ietilpības stock kārtridži viņam. Ja lielās kasetes liek, tad 18,95 + 14,95 = 33,90 tikai par krāsu. Rīgā gan jau lētāk, bet pasta izdevumi vai ceļš pakaļ būs vēl pāris laši klāt.

Arī sāku apsvērt domu, ka labāk pildīšu turpmāk kārtridžus. Va iarī katru sezonu jauna pixma. Gadam tā krāsa pietiek skolas + mājas vajadzībām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja jādrukā maz tad vispār neatmaksājas turēt tintes printeri.

A ko tad turēt, ja laiku pa laikam tomēr vajag kaut ko izdrukāt?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

@ivo Lāzernieku, tas var nostāvēt 10 gadus, un, kad vajag- iet. Nekas neaizkalst.

Link to comment
Share on other sites

Nuy sorry, nafig man mājās lāzernieku, kurš (lētais gals) piedāvā tikai melnbalto druku??? Man vajag arī pa laikam kādu bildi izdrukāt, kaut ko ieskenēt, nokopēt utt. Un man tinteniekam ne reizi nekas nav aizkaltis, arī ar to atšķiras oriģinālās tintes no krutkām.

Link to comment
Share on other sites

Aha, man bija savulaik līdzīgs bēdu stāsts, tikai ar nedaudz lētāku canon. Tagad visām neoriģinālajām tintēm eju ar lielu līkumu...

Neoriģinālās Epson tintes ir ne mazāk nāvējošas - mierināju sevi ar domu, ka tāpat jau sāku plānot printera nomaiņu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai tiešām 200 latus vērts tintenieks jāmoca ar lētā gala tintēm? Tur jau kvalitāte neatpaliek no canon lētākā tintnieka pa 30Ls ar oriģināliem kartridžiem.

 

Nesaprotu, kur tur ekonomija.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Vai tiešām 200 latus vērts tintenieks jāmoca ar lētā gala tintēm? Tur jau kvalitāte neatpaliek no canon lētākā tintnieka pa 30Ls ar oriģināliem kartridžiem.

200Ls vai 30Ls, bet rezultāts izmaksās bija tāds, ka pašmāju kakta kantora poļu krāsas bija trešdaļas cenā no oriģinālajām, bet ebajā pirktās (!) piektdaļas cenā (incl. shipping and handling :grin: )

Link to comment
Share on other sites

@ivo Lāzernieku, tas var nostāvēt 10 gadus, un, kad vajag- iet. Nekas neaizkalst.

 

laazerniekam peec 10 gadu staaveeshanas ruļļi paliek kantaini un citas probleemas

kaut vai toners ar gadiem var saiet vienā klucī

Link to comment
Share on other sites

toners klucī varbūt arī nesaies, bet ruļi kantaini, gumijas kā akmens un fotocilindrs zaudējis gaismasspēju gan

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Muļķības par to tonera saiešanu klucī, es savam LaserJet 1300 izvilku 5 gadus stāvējušu nelietotu toneri no iepakojuma un viss ideāli drukājas.

 

John Wayne, bet kā ar kvalitāti ar tām superpuper ebaja tintēm? Ja tā nav svarīga (visticamāk tā arī izskatās), tad paņem lētuci un necepies par šī printera reanimēšanu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

John Wayne

John Wayne, bet kā ar kvalitāti ar tām superpuper ebaja tintēm? Ja tā nav svarīga (visticamāk tā arī izskatās), tad paņem lētuci un necepies par šī printera reanimēšanu.

Ebaja kvalitāti nepaspēju īsti pat novērtēt. Pašmāju kantora poļu kartridžu kvalitāte īpaši neatpalika. Es pat saku, ka lielāka nozīme ir papīram. Nu te es runāju par krāsu fotogrāfiju drukāšanu. Parastajam papīram vispār viss diezgan vienādi.

Lētie man nedrukās uz diskiem un neskanēs negatīvus.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

Plati varbūt var atdzīvināt, kgan paratsi meistari viņas vienkārši maina, galvu arī reizēm var atraut vaļā, bet reizēm arī nevar un tad ir jāmaina. Parasti gan neviens negrib ar tādām lietām krāmēties, jo veiksmīgs rezultāts nav 100% garantēts.

 

Izlemiet kādas jums ir vajadzības, Es uzskatu ka vajag vairākus devaisus, lai cenu ilgtermiņā dabūtu normālu.

Skaneri atsevišķu, Melnbalto druku atsevīšķu lāzernieku, kautvai pa 40 ls. Un tad tinti visādām izvirtībām CD foto uc.

Ja oriģinālo tinšu cena nav pa kabatai, parēķinat cik izmaksā viena bilde, varbūt lētāk šos darbus ir dot kādam kantorim kuri ar to nodarbojas pa nopietno?!

Link to comment
Share on other sites

Plati varbūt var atdzīvināt, kgan paratsi meistari viņas vienkārši maina

 

forši, iedošu tev uzreiz veselas piecas, atdzīvināsi? shēmu kā parasti nav, kāds būs cipars?

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu ka vajag vairākus devaisus, lai cenu ilgtermiņā dabūtu normālu.

Skaneri atsevišķu, Melnbalto druku atsevīšķu lāzernieku, kautvai pa 40 ls. Un tad tinti visādām izvirtībām CD foto uc.

Ja oriģinālo tinšu cena nav pa kabatai, parēķinat cik izmaksā viena bilde, varbūt lētāk šos darbus ir dot kādam kantorim kuri ar to nodarbojas pa nopietno?!

 

1. Visa tā tehnika ir kaut kur jānovieto bet vietas, kur novietot kā parasti nav...

2. Protams, ka fotogrāfiju druku lētāk ir uzticēt kādam kantorim, bet gadās situācijas, ka kāds 100 gadus neredzēts bet tomēr ciemos atbraucis radinieks palūdz kādas pāris fotogrāfijas uztaisīt. Ko tad - skriesi meklēt kantori svētdienas vakarā?

Link to comment
Share on other sites

gachoman

forši, iedošu tev uzreiz veselas piecas, atdzīvināsi? shēmu kā parasti nav, kāds būs cipars?

 

lasam vēlreiz un uzmanīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...