Jump to content

4G modemi, antenas un rūteri


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Hai,

 

Paralēli radiolinkiem, skatos, kādi ir pieejami varianti, ar ko varētu uztvert 3G/4G. LMT piedāvā puļķi ZTE MF820, kuram cena ir 0Ls 24 mēnešiem un X lati beztermiņa variantam, kas visticamāk būs kosmiska, ja nekur nevienā vietā nav pieminējuši.

 

Derētu paanalizēt šādus 4G verķu variantus:

- 4G rūteris ar WiFi

- modēms ar 4G, jo šur tur atradu tādus kā ZTE MF668a vai Samsung B3740. Nav ne jausmas, ar ko viņi atšķiras

- āra antenas priekš 4G iekārtām un variants, kā viņas var pierubīt.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Bez minētā ZTE, ir vēl viņiem daži nākuši klāt, kas atbalsta 4G: url

Labots - locoone
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tie visi pārējie ir 3G devaisi.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai pareizi sapratu sāpi, bet... Apmēram tāds MikroTikšķis un ārējais 4G modēms. Antenu modēmam ar "legālām" metodēm, ja ir štepselis, vai "nelegālām" (izjaukt un pielodēties kur vajag). Pats par sevi skaidrs ka uz mikrtokšķa varēs (ar lielāku vai mazāku čakaru) saspaidtīt pēc sirds patikas visādas izvirtības. Pat uzlikt USB HUBus, ārējo USB Flash, Gamepad, RS232 adapteri, peli, klavieri, zilzobu un, protams, 6 4G modēmus (katram operatoram pa 2 gab). :D

 

Kuru modēmu iegādāties? Njā, esmu dumš, jo nav bijusi nepiešamība pēc kaut kā tāda.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Ar kādu no 4G modemiem tas mikrotiks ir reāli testēts? Teorētiski var pieslēgt kaut USB vibratoru.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Nū... Pieloekot klāt USB to serial puļķi, tikšķis šamo atpazinā un piedāvāja modēma štelles. Nedaudz vēlāk pamēģināšu iešauk klāt savu trubu. Vajadzētu saprast kā Serial iekārtu... Piešaujot pie ubunta USB modēmu (kaut kāds LMT), unbuntiņš saprata kā habu, fleshatmiņu un USBtty iekārtu (āla seriālo portu). pa tty pat modēms atbildēja uz AT koandām... tā ka visam vajadzētu notikt caur virtuālu seriālo portu. Protams, ir nianes.

 

Jāprokās pa mikrotikšķa forumu un... ja kādam ir interese, var man iedot modēmu. piespraudīšu un palūrēšu vai strādā ar konkrēto mikrtikšķi... Teorijā visam jārullē...

Link to comment
Share on other sites

visi darojas modēmi pēc viena standa pieslēdzas kā virtuālais com ports.

tāpec vienalga kāds kaut ķīniešu 4G

 

ja nestrādās tad PM man :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Sveiki tautieši! Ir lietošanā LMT Huawei E1752 usb 3G modems kuru neatbalsta Amiko Neo Combo dekoderis,bet zinu,ka šie atbalsta E3131 sērijas modemus.Jautājums,vai varu pāršūt šo E1752 uz E3131 un ja var,tad kā?

Labots - lipka
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lipka, tieši ar Amiko uztv.+3G mod. gadījumā man nācās ar mob. sakaru operatoru runāt ''vai kā".
Lieta bija sekojoša, Testam man iedeva vodafone K4505. Ar Amiko saslēdzu, viss  strādā Oki!
 Viņu pērku, bet operators man paziņo, šis exemplārs ir domāc ''testiem''viņu jātdod, bet tu saņemsi citu, ''jaunāku''. Protams, kurš tieši ar amiko negāja. To modeli vairāk neatceros, kuru nodevu atpakaļ, bet ar lielu trobeli operators man dabūja pārdot savu ''testa'' exemplāru. 3G jāpaņem no operatora priekš testa, lai pēc tam nevienam nav čakars.  
 

Labots - Edis7
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas gan būtu šuvējiem jājautā :) Bet katrā ziņā 3G Vodafone K4505 uz Amiko strādājošs man ir un par simbolisku aliņu viņu varu nosūtīt, > Priekšlikums, pārnesam to uz PM saraksti!   

Link to comment
Share on other sites

Palasiju krievu forumus un saprotu,ka pāršūt var tikai uz to pašu sēriju.Provēju un iešuvu citu versiju,bet nekas nemainijās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...