Jump to content

Dzimis Jauns Latviešu Minecraft YouTube Kanāls!


Salniish
 Share

Recommended Posts

Tātad es, Salniish, esmu izveidojis jaunu latviešu YouTube kanālu! Savos video pārsvarā rādu kā uztaisīt dažādas mašīnas, fermas un citas lietas, kuras pats esmu izdomājis un izveidojis. Kvalitāte ir diezgan augstā līmenī tāpēc ir vērts paskatīties manus video wink.png

Zemāk ir atrodami daži mani video.

 

 

 

Labots - Salniish
Link to comment
Share on other sites

dainis61
· Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given
Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given

Autor,bernudarzs lv. ir divas mājas tālāk! :wave:

Link to comment
· Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given
Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given

tātad? Kas ir minekraft? Kārtējā drauguferma? Autora slimiba uz spēlēm lai paliek viņa ziņā. Ko var secināt no atbildēm? Vai nu dl spamo lai sevi apliecinātu vai arī i minekraft spēlmanis. Jebkurā gadījumā pokemoniska rīcība. Kauns! Žaks pavikās aiz dl, tātad tāds pats pokemons. Da i vēl moders skaitās. Jūs esat debīli? Nesarotat ka tīņi-pokemoni būs vienmēr. Lai tak jājas ar savām spēlēm. Ka tik nelien citās tēmās. Dainis, vai foruma noteikumos ir vecuma ierobežojumi? Jūs ne ar ko nesat labāki par to sīci. Kauns būtu!

  • Patīk 2
Link to comment
(labots) · Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given
Hidden by Žaks Noriss, Augusts 26, 2012 - No reason given

tas ka tu paud savu viedokli, tas jā, bet ja tavs viedoklis ir nastratj, tad kur pievienotā vērtība tavam purķškim. pastaipīt krānu, tā ir vecuma marazma problēma. būtu labāk sakarīgākā vietā krānu staipīji. gala sānā, D_L tu ne ar ko neatšķiries no tiem mazgadīgajiem idiņiem. Ja jau tu uzvedies kā pokemons un rādi sliktu piemēru, tad arī mazie sīkpirži no tevis mācās. žēl ka tev nav smadzenes...

Labots - JDat
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...