Jump to content

Akasa Apache vai Akasa Viper Fan


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Mana datora korpusa ventilators Akasa AK-183-L2B liekas taisās uz 'labākiem medību laukiem', nu vairs nav tik kluss un vakaros, klusumā var dzirdēt ka apgriezieni nav vienādi, īsāk sakot-rūc.

Iesakiet man lūdzu labu un klusu 12.cm korpusa ventilatoru kurš vismaz divus gadus vilktu gaisu kā nākās, man vajag ventilatoru ar diezgan spēcīgu gaisa plūsmu, manam korpusam priekšā ir gaisa filtrs un nav ventilators. Esmu atradis trīs variantus, Akasa Viper Fan AK-FN059, Akasa Apache AK-FN057 un Noctua NF-S12, pareizi pēdējais-Nocuta ir bezjēgā dārgs, M79 cena 17,57.Ls, abi Akasa ir nopērkami pa 9,50.Ls.!

 

Kurš no Akasa ventilatoriem labāk vilks no korpusa gaisu?

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Akasa Viper Fan AK-FN059 stav mana stacionaraja jau vairak ka divus gadus, varetu pat but, ka tris! Viss chikinieka, kluss, griezhas, dzese!

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Man prieks ka Akasa Viper desē labi. Es gribētu zināt kurš no Akasa ir vairāk piemērots korpusa dzesēšanai, Akasa Viper vai Akasa Apache?

 

Akasa Viper Fan AK-FN059

Akasa Apache AK-FN057

Link to comment
Share on other sites

Lai nerakstītu jaunu topiku! Man arī interesē 120mm un 80mm ventilātori, bet ar 4pin konektoru(apnicis lietot reobasu + aizmirstās reizēm pie slodzes počus pārslēgt, gribu caur BIOS visu saregulēt un aizmirst par ventilātora ātrumiem). Sen nēsmu pētijis kas uz šodienu ir pietiekoši klus/labs, pietam skatoties veikalos 4pin nav nemaz tik daudz.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Akasa Apache un Akasa Viper abi ir ar 4pin..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...