Jump to content

Meklēju softu mūzikas kolekcijas sakārtošanai


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Gadu gaitā ir savākusies neliela čupa ar mūziku, un, protams, tā ir pilnīgi haotiska. Gribētos mazliet sakārtot. Viena no operācijām, kuru es gribētu, ir sadalīt visu kolekciju divās daļās - SD un HD. HD daļā ietu lossless faili un MP3 ar vismaz 192kbps CBR vai 160kbps VBR. SD daļā ietu viss pārējais.

 

Vai kāds zin rīku, kurš varētu šeit palīdzēt? Ieteicams, bezmaksas, protams. :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Milzīgam haosam palīdzētu tas pat vecais sliktais iTunes, ja vien ID tagi kaut cik atbilst patiesībai. Tad iTunes pats pārkopē uz norādīto kopējo library folderi, sakārto pēc mākslinieka nosaukuma, zem tā pakārto albumus, pieliek albumu vākus. Protams, iestatījumos jāieliek "kopēt uz iTunes folderi", "lejupielādēt albumartwork", "iTunes uztur kārtību" (no galvas rakstīju, precīzus eng nosaukumus piemeklēsi). Jābūt/jāuztaisa iTunes konts.

 

Ā, iTunes lielus daļu HD muzona neatpazīst. Tad varbūt jāmeklē kas cits.

 

http://www.mp3tag.de/en/index.html

 

Bet bija vēl viens cits, ko izmantoju apmēram 150GB kolekcijas savešanai kārtībā. Tik tagad neatrodu.

 

Kā atdalīt SD no HD - visticamāk softs to neradīs. Nāksies pašam mp3 atdalīt no wav.

Link to comment
Share on other sites

šaubos vai kāds softs visu to izdarīs. neticas.

es darītu tā - pēc failu tipiem - FLAC un citus lossless formātus pie HD manuāli sakopētu. un pārējo pie SD. nedomāju, ka tas tik ilgu laiku aizņem, ja vien viss nav vienā folderī. uzskatīt mp3 par HD nav jēga jo viņš nav HD. Var atstāt 320kb, bet zemākus -neredzu jēgu ausis bojāt.

Pats šo problēmu atrisināju izdzēšot visus mp3 no datora un pārgāju tikai uz losless dažādos izpildījumos.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu tik izvēlīgs - man tehnika viduvēja, ausis nav trenētas. Arī testā, tāpat kā visi citi cilvēki, nespēju atšķirt 160kbps VBR no 320bkps CBR un lossless, tā kā par to neuztraucos. :) Bet 128kbps un sliktākus gan var just, tāpēc tos gribu atsijāt.

 

Varētu pats uzrakstīt mazu softiņu, tik slinkums. :D

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nū, flakšiem ir cp *.flac /muzons/HD/ un miers.

Piemēram Rhythmbox ļauj man sakārtot visu mūziku pēc kvalitātes, ja vien to vajag. Un tad tik iezīmējam pirmo un ar šiftu iezīmējam pēdējo sūdīgās kvalitātes mūzikkaksi un miers, tālāk jau velc un nomet kur vien vēlies.

Link to comment
Share on other sites

Gadu gaitā ir savākusies neliela čupa ar mūziku, un, protams, tā ir pilnīgi haotiska. Gribētos mazliet sakārtot. Viena no operācijām, kuru es gribētu, ir sadalīt visu kolekciju divās daļās - SD un HD. HD daļā ietu lossless faili un MP3 ar vismaz 192kbps CBR vai 160kbps VBR. SD daļā ietu viss pārējais.

 

Vai kāds zin rīku, kurš varētu šeit palīdzēt? Ieteicams, bezmaksas, protams. :)

 

Windows Explorer

tur var pielikt stabiņu, lai rāda bitreitu, tad sašķiro pēc tā un aizvelc kur vajag.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Windows Explorer nepazīst FLAC'us. Un, nē, es netaisos piesārņot savu sistēmu ar kaut kādiem kodekiem tikai dēļ šīs vienas lietas. Izmantoju Winamp un VLC, kuriem kodekus nevajag.

 

OK, apskatīšos MediaMonkey un Rhythmbox

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā Tev, bet man "bit rate" kolonna ir tukša šiem failiem.

Link to comment
Share on other sites

A kam Tev flacam bitrate??

Tak flac pie HD un miers.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

aspogulis

MediaMonkey -ļoti spēcīgs verķis lai tiktu galā ar bardaku mūzikas kolekcijā.Tagošanas iespējas ļoti plašas.

Bet ja tā kolekcija teiksim tik saraustīta ka pa atsevišķam dziesmām no malu malām tad nekādu dižo kārtību tāpt nevarēs ieviest.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī tāda daļa kolekcijas, lai arī to, visticamākais, vienkārši nahrenizēšu.

Link to comment
Share on other sites

Flac failiem varbūt arī windows bitreitu nesaprot, ar mp3 vajadzētu būt viss kārtībā.

Tiešām, kāpēc flac failiem jāuztraucas par bitreitu? Parasti tiem tiek saglabāts oriģināla bitreits, parasti vismaz cd atbilstošs, maina tikai kompresijas pakāpi.

Link to comment
Share on other sites

OK, ok. Vispār.... tas ieteikums par Windows Explorer enīvei nav īpaši labs, jo tā enīvei ir grūti atrast, kuri folderi pusduci-līmeņu-dziļā-dibenā ir ar HD saturu, un kuri nē. :D

Link to comment
Share on other sites

Ar nosaukumiem un tagiem vislabāk palīdzēs tikt galā Picard. Atradīs un pareizi satagos arī labu daļu no bardaka.

Būtu forši, ja Tu kolekcijas labošanas gaitā papildinātu arī MusicBrainz datubāzi.

 

Šķirošanai pēc tipa / bitrate drīzāk iesaku Rhythmbox successoru - Banshee, ir pieejama arī nenosakāmas stabilitātes Windows versija.

Labots - ulcha
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man dikti patīk foobar, kuram var uzlikt, lai rāda folderu tree nu un tur tad norādīts mūzikas folderis ar no sākta gala manuāli sasortētu mūziku. Foobars pats visu laiku monitoree folderus, un ja kas jauns ienākas, tad uzreiz apdeitojas. Pleilistes var salikt tabos, flacus atpazīst, bēdu nezinu.

 

ēē, sorī! Tu laikam meklējies kaut ko, kas atlasa flakus, nevis plejiera rekomendāciju...

Labots - kurtka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...