Jump to content

Video kartes nomainīšana


Raiviz
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai es varu savu video karti (Nvidia GeForce 9500GT) apmainīt ar šo? http://m79.lv/asus-h...-v2_104186.html

 

Cik es zinu, viņa patērē tikai par 5W vairāk.

 

Mans procesors - Intel Pentium® Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz

Mātesplate- szfr5h55ubjib3pikqyc.png

 

 

Kas man vēl ir jānoskaidro pirms es lieku iekšā jauno videokarti?

 

Lūdzu iesakiet kādu citu videokarti, ja tā, ar kuru es gribu aizvietot savu esošo videokarti, man neder.

 

Es esmu gatavs tērēt no 60 - 80 latiem.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Apmainīt varēsi, tikai skaties, vai šamējai nevajag kādu 6-pin konektoru, kurš tev var baroklim nebūt, es jau nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

7750 nav nekāda labā- 128 bit. Tad jau labbāk gtx550ti. Nezinu, cik patiesi, bet vienā bodē ir gainward gtx460 par 77.

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es tikai nezinu kāds man barošanas bloks.

Bet būtībā tā Radeon HD7750 ietu? Viņa vismaz ir 3reiz labāka par manu jau esošo video karti :D

 

Un ko tie Biti vispār maina?

Labots - Raiviz
Link to comment
Share on other sites

Atskruuvee kompim vaaku un apskaties - uz baroshanas bloka ar lieliem burtiem buus uzrakstiits. :)

 

Starp citu gt9500 min rekomendeetaa baroshanas bloka jauda ir 350,

bet hd7750 - 400W.

Link to comment
Share on other sites

Ja es tik slinks, lai atskrūvētu kompja vāku un apskatītos kāds baroklis,- tad tik spraud iekšā un gaidi nokūpēs vai nē... Saucās "zinātniskā bakstes metode"...

Link to comment
Share on other sites

Tubus, a kā var videokarti iespraust, nenoņemot vāku? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es jau nezinu, vāks divreiz jācilā, - necilvēcīga piepūle?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

HD 7750 pie max slodzes ēd kauču kur uz 230W, tāpēc būs gan papildus barošana (pliks PCIe iraid līdz 150W).

Link to comment
Share on other sites

Nesaprasha

Nu man ir tā karte un viņa labi iet bez papildus barošanas uz spelēm full HD režīmā un autora minētais CPU:

[intel Pentium® Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz ] nez vai noslogos to karti uz 230W :D

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

55 W ir TDP :) Tu pēc TDP barokli izvēlies?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pēc TDP - ir cerība nobendēt barokli vai kompja elektroniku, kādu šerpāku gami uzraujot :) Nē nu - Wordā jau varēsi rakstīt ilgi un dikti. Es savulaik akurāt tieši vidokarti uzspēru gaisā, nepietiekama barokļa dēļ (man gan kalkulācija pie vainas nebij - vienkārši biju aizmirsis, ka jaudīgo barokli izņēmu ārā un bij ielikts švakmanis uz mirkli).

Ne pa velti kartes ražotājs saka, ka 400W barokli vajag, jo, kā jau teicu, savus 230 W pie pilnas slodzes šitā čipa kartes rīs - es te nepretendēju uz precizitāti līdz vatam šai konkrētajai kartei, bet uz šitā čipa bāzētajām tā būs.

Link to comment
Share on other sites

HD 7750 pie max slodzes ēd kauču kur uz 230W, tāpēc būs gan papildus barošana (pliks PCIe iraid līdz 150W).

 

Kautko stipri jauc, pēc benchiem VISA sistēma ēd 200 W ar to karti pie maksimalas slodzes. Un nav viņām nekāda papildus barošana vajadzīga. Pat nav vietas kur tādu iespraust.

 

 

 

44262.png

 

http://www.anandtech...ition-review/23

 

Vēl

 

http://www.techpower...HD_7750/24.html

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, atkarībā kā ko mēra :) Reku - http://www.guru3d.com/article/amd-radeon-hd-7750-and-7770-review/7

Te sanāk 188W tikai pašai kartei pie pilnas slodzes. Skatījos citu testu - tur bij tie ~230W (tas gan bija ar Furmark). Jebkurā gadījumā tie mazie cipari (43W konkrētajā rakstā) ir TDP.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

7750 nav papildus barošanas, nu nav. Aiz kam vairāk par 150w viņa vienkārši nevar dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu tie ir stress testi, vienkārši vadās pēc pieņēmuma, ka reālajā dzīvē ilgtermiņā tā nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

Te sanāk 188W tikai pašai kartei pie pilnas slodzes. Skatījos citu testu - tur bij tie ~230W (tas gan bija ar Furmark). Jebkurā gadījumā tie mazie cipari (43W konkrētajā rakstā) ir TDP.

 

Izskatās ka tu jauc karti un VISU sistēmu. Tie skaitļi ir visai sistēmai (Our test system is based on a power hungry Core i7 965 / X58 system. This setup is overclocked to 3.75 GHz) mērīti pie rozetes. :glare:

 

System Wattage with GPU in FULL Stress = 188W

Subjective obtained GPU power consumption = ~ 43 Watts

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khm, tad viņi te ar pārsubjektivizējušies - reālā patērējamā jauda pie pilnas slodzes nu nekādi nevar būt mazāka par TDP :) Eh, velns, neiemetu linku tam saitam, kur bij tie lielie cipari, a tagad vairs nevaru atrast...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Man arī liekas, ka tā videne neko neēd.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, "viņi", tāpēc, ka max jauda fiziski un nekādi nevar būt mazāka par TDP :) Tas nu ir fakts.

Bet - OK, OK, 230W - būšu ko sajaucis, pašam bij interesanti ko, bet nevaru saitu vairs atrast. :) A varbūt citam čipam bij aci uzmentis, ne 7750...

Link to comment
Share on other sites

:) Eh, velns, neiemetu linku tam saitam, kur bij tie lielie cipari, a tagad vairs nevaru atrast...

 

Tavi lielie cipari tīri fiziski nav iespējami jo tām kartēm nav kur spraust paildus barošanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...