Jump to content

DDR2 & DDR3 ? eh?


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Meklēju sev nelielu uzlabojumu abiem datoriem, esmu dažus moduļus noskatījos un nezināju vai tie derēs. sadomāju crucial lapā pārbaudīt saderības (kādu max varu iegūt) un rezultāts ir šāds:

Your HP Hewlett Packard G61-410SA Laptop will accept up to 4GB DDR3 1066MHz RAM.

Kā tas ir iespējams ja man patlaban ir DDR2 3GB Un iepriekš meklējot: 2x4GB DDR2. Cik daudz un ko varu ielikt?

 

Šo varēšu? http://www.ebay.co.u...a#ht_500wt_1288

 

http://bizsupport1.austin.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=c01969418〈=en&cc=us&taskId=101&prodSeriesId=4074351&prodTypeId=321957

Labots - GaGlets
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Your HP Hewlett Packard G61-410SA Laptop will accept up to 4GB DDR3 1066MHz RAM - šis ir b-shit. Tu DDR3 nevarēsi ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Nu rakstīts taču

"Memory Max Supports up to 8 GB DDR2 memory"

Kur tu šo

"Your HP Hewlett Packard G61-410SA Laptop will accept up to 4GB DDR3 1066MHz RAM."

izrāvi?

Tas no ebay derēs .

 

Saits kur raksta:

"

Your HP Hewlett Packard G61-410SA Laptop will accept up to 4GB DDR3 1066MHz RAM - šis ir b-shit.

Nu tas saits ,kur tas rakstīts ,tā arī saucas memorycow :) :)

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies, praktiski man jebkura 200 pin sodm ddr2 derēs? `jebkāda frekvence (un pārējie cipar "PCI2 or smt")`?

Link to comment
Share on other sites

Bet nu ja jau upgreidoju tad jau gribās arī kaut ko labāku, ja frekvence lielāka tad jau arī būs labāks ne?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A tev vajag labāku ? Atmiņa jau sen datoriem nav pudeles kakls, ātrāka atmiņa tik ēdīs vairāk bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

Pec linka 4 moduli pa 2 GB, tev tikai vajag nomainit 1 gb moduli uz tadu pašu 2 gb moduli, bet ipašas jegas no ta nebus, labak nomainit proci šim datoram

Labots - Jurijs105
Link to comment
Share on other sites

Vieglāk tev būtu atrast info ražotāja lapā par savu datoru kur uzreiz būs norādīts kādu ram tipu, kādās frekvencēs un cik daudz vari likt iekšā

Link to comment
Share on other sites

Baterija jau sen nosprāgusi :rus_roulette: . Reāli man divus moduļus tik vajag bet rezerve nekad nenāks par sliktu un vēl samērā labu cenu, vēl vienu es mēģināšu ielikt pavecākā laptopā, kur tagad ir tikai 2x512: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=en&cc=us&taskId=125&prodSeriesId=3213865&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3213865&objectID=c00774600

 

Nevaru atrast vēl savādāku dokumentāciju par to, kādu max frekvences ramu varu ielikt.

CPU labprāt ieliktu citu tikai nezinu un nemāku atrast saderības un vai vispār ir vērts apgreidot uz tik pat smirdīgu Celeron..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...