Jump to content

Vēlos iegādāties laptopu spēļu spēlēšanai no 300-400ls!


fromLATVIA.420
 Share

Kursh labākais?  

28 members have voted

  1. 1. Kursh labākais?

    • Asus A55VM Ivy Bridge i5
    • Dell Inspiron 5520 Silver, 15.6", 2.4GHz, 4GB, 500GB, Win 7 HP 64bit
    • Acer Aspire 5755 Red, 15.6", 2.30GHz, 6GB, 750GB,Win 7 HP 64bit
    • Samsung 350V5C-S02EE, 15.6", 2.4GHz, 4GB, 500GB, Win 7 HP
    • Toshiba Satellite C855-12J Silver, 15.6", 2.2GHz, 4GB, 500GB, Win 7 HP 64bit
      0
    • Cits!


Recommended Posts

Vēlos iegādāties laptopu spēļu spēlēšanai no 300-400ls!Pašlaik esmu atradis 5 datorus!Nekas specifisks nav vajadzīgs ,tikai tādas lietas kā bluetooth ,webcam ,usb 3.0 ,HDMI ,uzinstalētu operētājsistēmu un lai pavelk vismaz uz medium setingim tādas spēles kā BF3 ,AC3 un vel spēles kas iznāks nākotnē!

http://www.dateks.lv/salidzinat?ids=68790,70762,69809,69808 un http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_a55vm_ivy_bridge_i5/12745780/

Kursh ir viss labaka?Vai pavisam cits dators?

Paldies jau ieprieksh! :)

Labots - fromLATVIA.420
Link to comment
Share on other sites

ko Jūs ar viņu spēlēsiet, galda tenisu raketes vietā? tur var izlīdzēties ar ko lētāku. citus postus apskatīt ticība neatļauj? lapši un šādā cenā nav domāti spēlēm

 

piekrāj alienwaarim

Labots - Jan4yks
Link to comment
Share on other sites

Šādā cenā vēl varētu mēģināt nokomplektēt desktopu (bez monitora) nevis lapsi.

Kaut gan ir variants - iPad. Piktos putnus varēsi spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

@Jan4yks

Spēlēšu labāk video spēles!Apskatiju citas diskuaijas ,bet tur cenas iet pāri manējam!Un starpcitu esmu neticīgais! ;)

@Garyll

Saprotu ka uz high necerēt ,bet nu galvenais ka pavelk un bez problēmām!Kā jau redzet esmu te pirmo dienu un zinua ka shis ir datoru forums kur visi noteikti spēl uz max ,bet to es nevaru atļauties! :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ir baigā doma to datoru staipīt apkārt? pa 400 ls jau galda dators tīri sprauns sanāks un varēsi virtuālos ķēmus šaut uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

imendars

Par tādu cenu ņemot laptopu tev jāsaprot ka tas nav paredzēts spēlēm.

1 no diskusījām redzēju http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/dell_inspiron_n5520/12444504/

Tas ir virs tava limita, bet, ja tu pacieties un sakrāj, būs lielāka gameing spēja.

 

ALERT: tā gan nav nekāda mana rekomendācija tam kompim. Porķiki vispār nav paredzēti spēlēm un tie kas IR paredzēti, maksā ap 1500 Ls... xD

Tas visticamāk stipri karsīs, tāpēc noteikti padomā par labu dzesi.

Klāt piepērc kādu labu termopastu un palūdz lai kāds dator-draugs uzliek, neaizmirsti alus kasti. xD

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

imendars

Manās acīs ir jēga piemaksāt pat 300 par jaudīgu CPU, nemaz nerunājot par videni, bet tu mani pieķēri - es tos piedāvājumus pat neaplūkoju. . :D

Link to comment
Share on other sites

Manās acīs ir jēga piemaksāt pat 300 par jaudīgu CPU :D

Nu tas jau vairāk uz stacionāro PC velk, lai gan spēlēm jau arī ar i5 veidīgo pietiek, jo reta spēle spej noslogot vairak par 4 kodoliem pat pie max setingiem.

Link to comment
Share on other sites

imendars

Es esmu gameing fanāts, tāpēc manās acīs izcilība ir Intel® Core™i7-3720QM (ok, parasti tas būtu 3610QM xD) un GTX 680M, bet tam man vēl jāsakrāj līdzekļi..... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

manās acīs izcilība ir Intel® Core™i7-3720QM (ok, parasti tas būtu 3610QM xD) un GTX 680M

Tā jau manuprāt ir naudas dedzināšana gaišā dienas laikā tur jau 2 labi stacionārie sanāk vai viens ar vairākiem monitoriem, bet nu katram savs ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laptopu spēlēm pērk tikai apsargi, taxisti vai vienkārši loxi, nākamais loģiskais topiks - laptops smird pēc deguma, spēles tolkam neiet utt...

Link to comment
Share on other sites

imendars

Ja cilvēkam ir nauda, kāda tev f-ing daļa ko tas pērk? Viņam visticamāk nepieciešams dators darbam vai mācībām un vēlas uzzināt ar kādu laptopu var raut spēles. xD

 

Ja nomaina termopastu un zem laptopa noliek normālu dzesi, tad problēmai ir jāsamazinās. Labam spēļu laptopam gan nekas tāds nav vajadzīgs, bet izdevīgāk, PROTAMS, ir ņemt stacionāro...

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

imendars

:mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Labāk gan sakrāt. Tas ir īpaši laptopa gadijumā, jo to ir viegli sačakarēt. xD Piemēram ar kādu tējiņu vai vienkārši nejauši nometot, nokrītot ar porķiku somā... :D

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

Paldies ka jau entais cilvēks pasaka ka laptops nav domāts spēlēm ,kkvai zināju to jau ieprieksh! ;) Diemžēl dārgāku nevaru atļauties un laptops jau nav tikai spēlēm domāts ,bet viena no primārajām lietām!Cik saprotu no ieteiktajiem vislabākais ir ASUS?Vai tomēr pavisam cits dators?

Link to comment
Share on other sites

imendars

Vecīt, tev tika doti daudzi padomi, nu papēti mazliet situāciju, palasi internetā.

Toč izklausās pēc līzinga. :D

Ja tā tad esi uzmanīgs ar spēlēm - būs sāpīgi maksāt par sadegušu kompi...

Labots - imendars
Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

Nu labi ,bet kadu datoru varat ieteikt lai neparkarst?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

un vel spēles kas iznāks nākotnē! :)

 

ja hujeju daragaja redakcija

 

Saprotu ka uz high necerēt ,bet nu galvenais ka pavelk un bez problēmām!Kā jau redzet esmu te pirmo dienu un zinua ka shis ir datoru forums kur visi noteikti spēl uz max ,bet to es nevaru atļauties! :)

 

var jau būt kāds spēlē un spēlē uz max bet visdrīzāk nespēlē vispār.

 

un nekas tev tur prātīgs nesanāks uzspēlēt par to naudu.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Nu labi ,bet kadu datoru varat ieteikt lai neparkarst?

No taviem pedejais dateksa Dell, runā jau ka Dell -/+ dzese ir kaut cik ciešama, bet nu protams atkarīgs no konkrētā modeļa, nu cik google pameklēju, tad izskatās ka šis varētu būt puslīdz ok.

 

Bet nu viņam nav Win preinstallēts ;)

 

Nu par nākotnes spēlēm, kad nāks ārā jaunas consoles laikam 2013 gadā, tad domājams ka spēļu minimālas prasības ies pa gaisu, jo būs pilns ar līkiem portiem no konsolēm un gan jau pat uz labiem stacionārajiem bremzēs ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

400Ls robežās tev BF3 tikai uz Low aizies ... kad iznāks jaunais Bioshock tad uz to jau sāksi just, ka sāk ķerties

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Es uzskatu, ka pirms izveido topiku, paskaties jau esosos! Redzi, cilveki viļās uz nebēdu, jo normāli geiming lapši maksā virs 700 Ls! Atkal būs problēmas ar temperatūrām, etc...

Datoru ieteikt nevaru, bet pec nesanas konsulaticijas ar veikala darbinieku iesaku uzreiz piepirkt cooling pad! Pec vina teikta vins jasak lietot uzreiz, nevis pacepinam komponentes un tad nu dzesees!

Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

Es paskatijos citas bet tur ir ari citas cenas!Dzesetaju vajadzetu!

Link to comment
Share on other sites

Gads, pusotrs un laptops būs kaitinoši lēns, ja mēģināsi spēlēt tā laika jaunākās spēles, kaut vai GTA sēriju... Arī patstāvīga pārkaršana darīs savu. Nebūsi paspējis izmaksāt līzingu kad vajadzēs domāt par jauna dzelža iegādi.

 

Lekcijām nopērc lietotu laptopu līdz 100 Ls, spēlēm kārtīgu stacionāro par atlikušo naudu.

Link to comment
Share on other sites

Gads, pusotrs un laptops būs kaitinoši lēns, ja mēģināsi spēlēt tā laika jaunākās spēles, kaut vai GTA sēriju...

Ja parādsies jaunās konsoles nakošgad, tad būs arī spēles kuras vairs neies vispār vai labi ja uz low ies, par to šaubu nav jo būs pilns ar neoptimizētiem PC portiem no jaunajām konsolēm...

 

Bet nu ar šo budžetu pērkot lapsi uz neko vairak arī nevar cerēt..principā pēc 2 gadiem var notirgot un pirkt jaunu..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cik saprotu, tad līdz 400 Ls portatīvo ar labāku video karti par HD 7670M nevar dabūt ?

 

Autor, kādu tad beigās iegādājies? Vai vēl neesi izvēlējies?

Labots - IVARS
Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

Nu esmu sagrabinajis jau 450ls un iegadashos visticamak Acer Aspire 5755g ,tad ari iepostoshu kads ir!

Link to comment
Share on other sites

sveiks.varu piedavat jaudigu hp portativo ar i7 2670, 6gb rams,640gb hdd,vga onboard + hd6770, orig w7, 15.6colas.

 

runajot par bf3, ari pc ar i7 un fg 525 uz labiem parametriem singleplayer iet perfekti,taka nevajag plutit,ja nav uz portakiem dzenajusi.

Link to comment
Share on other sites

Dienas teksts :D :D :D

 

Es arī uzskatu, ja dators nav vajadzīgs bieži ceļā, tad strādāšana/spēlēšana uz portika ilgstoši ir kaķu mīlēšana ;)

Labots - GaryII
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un ko tad darija visi līdz kuram tur 9... gadam, kad lielāks par 15 nemaz sapņos gandrīz nerādijās un pirmie lcd nieki 15 ar bija dārgi, bet kaifs vienalga ir, citam pietiek ar telefona 4collām un spēlē.

Neredzu nekādu problēmu pieslēgt ārējo monitoru kad ir mājās, bet ceļā lieti noder 15.6!

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

90tos spēles????mario,tetris,loderuner,dave.???latvijā datori un spēles tā pa īstam masveidā sākās ap neatkaŗības atkārtoto zaudēšanu.portativie vispār bija tikai biezajiem.interesanti kas tas par ceļu kura laikā visu laiku jāgaimo???lameru avēnija???

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

fromLATVIA.420

Runājot par izmēriem ,tiešām var pieslēgt pie TV ,nopirkt joysticku prieksh datora un lūk KONSOLE!

Nākošnedēl iegādāšos... ko sakat par shadu komplektu?Datoru laikam nemainishu ,bet pa parejo ir kadi ieteikumi?Kā jau visi teica ,ka obligāti jābūt cooleram ,bet ka ir ar MS Office ,ja man viņš nebūs neko nevarēšu neko rakstīt worda?

http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem=q1ZKL8qvKlayqlYyMzY3NAcxirMTM0uAQoa1OkqmlmZmxuiCJhYWBhiCxsYGxobogmYGhuiCtbUA

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...