Jump to content

laptops neslēdzas iekšā pat līdz BIOSA izvēles opcijām


comando
 Share

Recommended Posts

Labdien ! Laptops-Toshiba satelite C660 . Pēkšņi vienā dienā lai ieslēgtu datoru nepieciešams līdz 10 reizēm izslēgt un ieslēgt. Ir tā ka viņš neieslēdzas pat līdz BIOSA izvēles opcijām, bet pēc vairākiem restartiem tomēr aiziet. Īsti nesaprotu kur varētu būt vaina, vai tiešām būs kāds čips nokauts. Cietie diski labā kārtībā, OS problēmu nav (Tik daudz māku pilnvērtīgi savu PC uzkopt regulāri). Ir aizdomas vai nu kāds čips nokauts, vai pats BIOS ir pusbrucis. Kādas versijas ?

Link to comment
Share on other sites

Labvakar ! Izklausās ka esi mēģinājis līst klāt pie dzelžiem vai arī updeitojis biosu ar nederīgiem failiem. Pārbaudi barošanas kontaktus un reseto CMOS.

Link to comment
Share on other sites

Labvakar ! Izklausās ka esi mēģinājis līst klāt pie dzelžiem vai arī updeitojis biosu ar nederīgiem failiem. Pārbaudi barošanas kontaktus un reseto CMOS.

BIOS stāv uz default un updat-us esmu veicis pus gadu atpakaļ, tikai nevis ar "nederīgiem failiem" bet no toshibas oficialās majaslapas kurā ir iespēja precīzi norādot savu laptopa modeli novilkt atbilstošu BIOSA updeitu. Tik tālu es greizi nekad nenošaušu !! par barošanas kontaktiem dikti šaubos, jo dators ieslēdzas katru reizi kā tiek nospiesta ieslēgšanas poga, tikai līdz BIOSA izvēles opcijām bilde neaiziet. Vienīgais kas ir CMOS ? kā viņu resetot ? un vai tas ir droši ?
Link to comment
Share on other sites

Man arī tas pats bija ar tošibas datoru. Viss sākās ar to ka dazreiz spelejot prasigakas speles vins izsledzas. Pēc pusotra gada jau sākas tieši tas pats kas tev ka 10 reizes jasledz ieksa kamēr tiek lidz windows. Tad es viņu pārdevu. Un tagat man atkal ir Toshiba :D tiesa šoreiz ar cooling padu :)

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka video čips/čipsets.

bet dators ieslēdzas, tikai ne ar pirmo reizi

 

Man arī tas pats bija ar tošibas datoru. Viss sākās ar to ka dazreiz spelejot prasigakas speles vins izsledzas. Pēc pusotra gada jau sākas tieši tas pats kas tev ka 10 reizes jasledz ieksa kamēr tiek lidz windows. Tad es viņu pārdevu. Un tagat man atkal ir Toshiba :D tiesa šoreiz ar cooling padu :)

problēmu nemēģināji atrast ?
Link to comment
Share on other sites

Pēc taviem simptomiem gūgle saka ka video čipam kontaktu galviņas izkusušas.

CMOS ir maza baterija uz mātes plates, visticamāk ļoti tuvu pie RAM. Lai resetotu, izņem, pagaidi un ieliec atpakaļ. PRotams visu to darīt, kad laptops ir izslēgts un baterija izņemta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Video noteikti, ka iebūvētais nvidia? vai ne? ;) Klasika.

Atliek jebajā uzsūtīt citu pamatplati.

 

Šitā ģorgājot nākamais, kas noklāsies, būs cietais disks.

 

Tas gan nav risinājums, bet ja tas ir video un nevar un nevar uzstartēt, tad var palīdzēt "emerdžensī starts"

1) Noņem bateriju

2) Turi nospiestu ieslēgšanas pogu

3) Pievieno barošanas vadu

4) Atlaid ieslēgšanas pogu

Link to comment
Share on other sites

GaGlets , tu pīpē kapronu ? Kādas " kontaktu galviņas izkusušas" ? "CMOS maza baterija ļoti tuvu pie RAM" - KĀDS SAKARS BIOS BATERIJAI AR RAM ? Kāpēc jāraksta kaut kādas muļķības ?

Labots - marter
Link to comment
Share on other sites

tiešām! Kāds fricken sakars baterijai ar ram? Galviņa ir peņa galā. BGA lodējumos nav kontaktu. Ja neko nejēdz no datoriem, tad neraksti muļķības!

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Ja tu nemāki lasīt tad nelasi.

un šitā tu uzbrauc cilvēkam kurš katru dienu ar to nodarbojas- kvalitatīvi reballo čipus! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Blāģ jūs tak esat neaptēsti. Es pieminēju RAM, jo CMOS baterija uz laptopu pamatplatēm, parasti, ir izvietota blakus. Pieminēju, lai autoram vieglāk atrast, ja jau nezināja, kas tā tāda ir.

Video čipam kontaktu galviņas tiek pārkarsētas laika gaidā un kontaktu galviņas zaudē savu konsistenci dēļ nemitīgās karsēšanās. Yūtubē arī var atrast pamācības kā to novērst un salabot, bet tam attiecīgi vajag specializētu aparatūru. (Tās nav tādas pašas kā CPU kontaktu adatas.)

Bez šaubām aunu bars uz reiz ķersies pie jaunas plates pirkšanas nemēģinot vieglākās un lētākās procedūras, kuras DAŽREIZ novērš problēmu. Gabals jau nenokritīs pamēģinot.

Labots - GaGlets
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pamegini startēt ar izņemtu bateriju. Ja tas pats, tad augstākminētie video/chipsets

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Video noteikti, ka iebūvētais nvidia? vai ne? ;) Klasika.

Atliek jebajā uzsūtīt citu pamatplati.

 

Šitā ģorgājot nākamais, kas noklāsies, būs cietais disks.

 

Tas gan nav risinājums, bet ja tas ir video un nevar un nevar uzstartēt, tad var palīdzēt "emerdžensī starts"

1) Noņem bateriju

2) Turi nospiestu ieslēgšanas pogu

3) Pievieno barošanas vadu

4) Atlaid ieslēgšanas pogu

Integrētais Intels

 

Video Adapter Intel® HD Graphics (1762648 KB)

Video Adapter Intel® HD Graphics (1762648 KB)

3D Accelerator Intel HD Graphics

Monitor Generic PnP Monitor [NoDB]

BIOS String Intel Video BIOS

Chip Type Intel® HD Graphics (Core i3)

Video Adapter Intel Auburndale/Arrandale Processor - Integrated Graphics Controller

 

Paldies visiem par atbildēm, savu secinājumu būšu izvedis !! :SOH::stink:

Link to comment
Share on other sites

comando izskatās , ka tev vairāk prāta ne tam 40- gadīgam IDIOTAM !

Link to comment
Share on other sites

DAŽREIZ novērš problēmu.

 

Ja nav noslēpums, kāda ir statistika? Cik gadījumos no cik? ;)

Link to comment
Share on other sites

aldisniv

Jautājums speciālistiem,lūgums uzreiz stipri nelamāties.Vai tad tā grafikas karte nav iebūvēta tajā Pentium i3 procesorā?Citāts "Chip Type Intel® HD Graphics (Core i3)"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...