Jump to content

Lēts hostings


Guest
 Share

Recommended Posts

hoste.lv - agrākā pieredze nav laba! Bija klienti, kas izvēlējās lēto piedavajumu hostings+domens uz gadu - servera IP uz kura tas viss atradās bija iekļauta melnajos sarakstos dažas malware programmās, piemēram, tiem kam bija uzinstalēts Malwarebytes Anti-Malware nevarēja atvērt lapas. Nezinu varbūt situācija mainījusies!

Link to comment
Share on other sites

dpitkevics

Neko sliktu nevaru teikt par bizzigo.lv

Ļoti atsaucīgi administratori, kā arī ir diezgan lēts.

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

hoste nav ne vainas par to cenu. Es gan neizmantoju hostings + domens uz gadu, maksāju 2 latus mēnesī.

serveriem.lv, skatos, ka par tiem pašiem 2Ls ir mazāk diska vietas un mazāk MySQL bāzes.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Vēlos zināt kā īsti notiek hostinga pasūtīšana. Ņemsim kā piemēru - serveriem.lv. Neesmu nekad to darījis, tāpēc vērsīšos šeit.

Es izvēlos savu domeinu, teiksim "Personal" hostingu par 1 Ls mēnesī, tad pasūtu, droši vien pēc laika ar manis sazināsies kāds no administratoriem, lai varētu veikt maksājumus. Vai arī tas viss tulīt notiek caur mājaslapu?

Tālāk, kas notiek ar serveri? Vai man administratori atsūtīs kādu IP adresi, vai lietotājvārdu un paroli, ar kuriem varēšu veikt failu ievietošanu savai mājaslapai? Cik ilgi man būtu jāgaida uz server aktivizēšanu?

 

Es agrāk mācijos Dānijā, bet mums jau pirmajā dienā deva kodu no "one.com", kur pēc tam bija jāpiereģistrējas ar savu lietotājvārdu un paroli, kur pēc tam caur pašu "one.com" bija iespēja ieiet, saucamajā, Control Panel. Pielogojies un tev ir iespēja piekļūt serverim, kur vari manipulēt, ievietot, izdzēst mājaslapas failus.

 

Variet izpalīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Yankijs: pēc piereģistrēšanās mājaslapā ( vārds, uzvārds, kuru hostinga veidu izvēlēsies, utml) tev parādās uzraksts - "paldies, pieteikums saņemts, apmaksājiet XX.XX Ls uz kontu XXXXXXXXXXXXXX ar norādi `maksājums par līgumu Nr12345`, pēc tam viss tiks aktivizēts".

 

Tu samaksā ar tādu komentāru no internetbankas, gaidi - pēc brīža viss aizies. Ja esi nepacietīgāks,vari viņiem sūtīt mailus 'es pirms 3 sekundēm samaksāju!!!'. :) Darba dienā diez vai ilgāk par pusstundu būs jāgaida.

 

 

Un jā - ir normāla prakse klientam iedot pieeju uz kontrolpaneli, kurā var redzēt informāciju, šķirstīt logfailus, darboties ar phpMyAdmin utml.

Un paralēli iedod FTP pieeju, ar ko kopēt failus. Kopē virsū visu vajadzīgo un darbojies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...