Jump to content

Neatrod wireless adapteri windows 7 (kriev. val)


NaurisM
 Share

Recommended Posts

Labdien, saskāros ar šādu ķibeli:

  • pārinstalēju operētājsistēmu uz krievu val.;
  • datora modelis Acer TravelMate 8572g;
  • wireless kartes modelis, laikam, Acer Nplify 802.11b/g/n (vismaz tā uz datora uzlīmes rakstīts);
  • iegāju Acer mājas lapā un novilku draiverus un aplikācijas priekš šī modeļa atbilstošajai operētājsitēmai (windows 7 ultimate 64 bit);
  • viss itkā strādā izņemot wirelesu, mājaslapā bija 3 draiveri, izmēģināju visus 3;
  • saka ka adapter not found.

Vai kāds zin kā tikt galā ar šo radušos situāciju?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tam "wireless" ir kāds slēdzītis jāieslēdz, vai funkcionālie taustiņi jānospiež, lai to aktivizētu. Vēl varbūt, ka to wifi vajag ieslēgt iekš BIOS.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aceram softs vajadzīgs, ja nekļūdos LaunchManager.

cerams, ka vispirms chipset draiveri uzliki?

Labots - mafijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā taustiņi, lai ieslēgtu wireless ir:

viens atrodas pie pover pogas un otrs variants to var iedarbināt ar fn+F3.

Uz ekrāna parādās arī simbols ieslēdzas un izslēdzas wirless.

 

Vai vari dot informāciju kā to ieslēdz BIOSā?

 

Jā visus draiverus kas bija šim datora modelim uzinstalēju, kā arī aplikāciju LaunchManager.

 

 

Varbūt papildus informācija palīdzēs - Pie network and sharing center/change adapter settings arī nerāda wireless adapteri.

Link to comment
Share on other sites

Ja līdz pārinstalācijai strādāja, tad BIOS nebūs vaina.

Vēl idejas -

Launch Managerā paskaties vai nav kaut kas izslēgts, saistībā ar WiFi.

Power uzstādījumos vai neatslēdz WiFi, ja dators strādā no baterijas.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

ja nu, tad ieiet BIOSā (F2?) un tur kaut kur pie iekšējiem dzelžiem, varēs ieslēgt, atslēgt visu ko vien varēs ieslēgt|atslēgt

 

bet paskaties Device Manager - ir kāda neatpazīta ierīce, kāds Generic network adapter?

 

Device Managerā pie network adapters ir tikkai Ethernet tīkla karte (internets kas ar vadu), taču pie Other devices ir kāds neatpazīts Network Controller.

Link to comment
Share on other sites

Laikam problēma tajā Launch Managerī, jo es viņu nevaru atrast, domāju kad būšu izlaidis instelējot, taču nē. Jo mēģinot instelēt šis saka, kad jau esot. Tad atradu caur startu, tas laikam paņēma no draiveru mapes aplikāciju un to ar neizdevās atvērt. Jāmēģina laikam pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

device manager -> tava neatpazītā ierīce -> properties -> details -> hardvare Id ->

ierakstu studijā.

kaut kas līdzīgs šim - PCI\VEN_8086&DEV_0084

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Droši vien, taču esmu visu ieinstelējis, kas bija acer mājas lapā. Manuprāt, tur viņiem neskas čupā. Tiko mēģināju pārintelēt LManager, taču nekas arī nezdevās. Var būt es daru kaut ko nepateizi - novilku no acer mājas lapas rar failu, atarhivēju, atarhivētajā mapē atradu setup un tālāk jau izdara visu pats!

Taču es nevaru atrast kur šis ieinstelējis, kā arī pie programs and features ar neredz.

Link to comment
Share on other sites

" Other devices ir kāds neatpazīts Network Controller." -< tātad neesi visu ieinstElējis .

 

Vai nu seko @ieleja padomam, vai arī hardware Id uzraksti.

Link to comment
Share on other sites

device manager -> tava neatpazītā ierīce -> properties -> details -> hardvare Id ->

ierakstu studijā.

kaut kas līdzīgs šim - PCI\VEN_8086&DEV_0084

Jā kaut kas līdzīgs, man tur parādīja četras rindinās.

Tas nozīmē ka man veseli četri draiveri nestrādā? Ko lai daru tālāk?

Link to comment
Share on other sites

Tātad tev ir Broadcom draiveris vajadzīgs.

Ej uz suporta lapu, (links augstāk) izvēleis savu OS un instaAlē pareizo wifi draiveri.

Link to comment
Share on other sites

Novilku jaunāko Broadcom draiveri, jo tur bija divi. Ieinstalēju, taču bez izmaiņām. Kā rī Network and Sharing center/Change adapter setings rāda tikai vienu adapteri, kas paredzēts vadam nevis wirelesam. Var būt otrs draiveris jāmēģina, kas ir vecāks?

Link to comment
Share on other sites

tātad Broadcom,

mēģini šo - Wireless LAN Driver Broadcom 5.100.249.2 23.1 MB 03/18/2011

Arī tas nelīdz, esmu baigajā neizpratnē! :D Varbūt tas tāpēc ka man OS ir krievu val., kā arī navar ieslēgt to Launch Maneger. Jo nav īsti ikonas, kas to darbinātu, taču pie Programs an Features tas uzzrādās

Link to comment
Share on other sites

Valoda ir krievu valodā, teksts kā arī teksts, kad instalē kādu programmu, piemēram draiverus. Šo OS emu uzlicis uz samsunga, tikai angļu versiju (kad instalē OS tur piedāvā divas val). Samsungam it kā nekādas grūtības tas nesagādāja. Jau sen būtu citu uzzinstelējis taču nav tādas iespējas :(

 

Man liekas ka tos jau vakardien biju instalējis, taču pamēģināšu vēl reiz. Iepreikšāējos draiverus visulaiku dzēšu ārā, taču vai var kā pārliecināties, ka nav nekas palicis no iepriekšējiem? Jo labajā apakšējā stūrī tur kur stāv ikonnas, ņemu costomaize un tur bija tajā logā rāda veco draiveru ikonu! Varbūt tur kāda vaina?

Link to comment
Share on other sites

Skaids, liels paldies par palīdzību, laikam izvēlēšos 1 mo. Jāliek laikam angļu versija moš tā strādās! :) Ar labu nakti!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...