Jump to content

Videonovērošanas sistēma (4 ārējās + 2 iekšejās kameras)


itanium
 Share

Recommended Posts

Paceļu vecu tēmu - itanium - kuras kameras beigās izvēlējies, un - vai esi apmierināts ar kvalitāti?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Kāds var būt secinājums par kantori, kurš pa visiem forumiem liek savu slēpto/atklāto reklāmu!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
itanium

Nezinu kāpēc tika pacelta šī tēma, bet toreiz man aiz muguras tika paņemtas analogās kameras no viena šarlatānu kantora no Jūrmalas - smadzenes jau izskaloja labi, visai lielu piķi nokāsa.

Rezultātā: vasarā, gaišā dienas laikā iemaldījas kāds tipiņš un nozaga vienam darbiniekam telefonu. Kamerā var redzēt kā iemaldās tipiņš džinsu jakā, izdara visu vajadzīgo un notin makšķeri.

Protams, seju saskatīt nevar - man sejā smīns ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums kas par kantori bija?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie kantori taka sēnes pēc lietus.

Visi tik kautko piedāvā. Man te ar 1 potenciālais klients izdomājis ka ņems kantori, jo, viņam vajagot "ātri". Nu ja pats nevar pasūtīt kameras ko ieteicu (linku konkrētu iedevu mailā), tad es jau vairs neesu pie vainas ka "lēni".

Situācija īberīga, telpas tumšas, restorāns, bet logi gaiši spīd no visām malām (veca ēka, maza, logi pretīm visur kur vajag skatīties kamerām). Nu droši vien kāds SIA kautko uzpiedāvās, uzliks kautkādu figņu pa dārgo un notīsies. Perspektīvas nebūs nekādas, tālāk bezvadniekam atkal kāds vilks nākamo vadu, kases printeriem nākamo u.t.t. A es jau visu biju izplānojis kā ko pareizi sadarīt, bet nu ja jau ne, tad ne, es ar neieteikšu neko, nebrīdināšu. Lai tik rauj auzās un tik nīd ka viss ir dārgi un slikti :diablo:

 

P.S. Un tam SIA tu pat nevari ar slotu pa muguru sadot! Privātpersona vismaz par kautko atbild un nenomaina nosaukumu katru gadu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Damn, neīstajā tēmā iepirdu :D

Šīs tēmas Vācijas objekts tā arī palika bez kamerām, jo kāds nožmiedzās par ciparu, bet neviens aiz manas muguras neko neizdarīja.

 

Bet 2013. gadā bija darīšana ar objektu Jūrmalā: pēc lūguma izmeklējos pēc kamerām krustu šķērsu, pētot specenes, iespējajs, video sampļus u.t.t. Tad aiz muguras tika izlemts nečakarēties un paņemt no firmas, kas tak noteikti ir mega speci. Iesmērēja analogās - esot pat prezentāciju parādījuši, kur seju redz no mežonīga attāluma.

Ja nemaldos, bija pasūtītas 4 vai 6 vienādas kameras. Beigās atveda un uzstādīja dažādas ;)

 

Par rezultātu jau iepriekš uzrakstīju. Firmas nosaukumu centīšos noskaidrot.

Izdevās noskaidrot: FuturLab (re ka maldījos, ka tas bija Jūrmalas kantoris)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

aatrie

FuturLab ir viena angļa kantoris pie Akmens tilta. Piedāvā gan analogās, gan IP. Mantas "importē", šķiet, sporta somās un tirgo to, kas ir palicis (droši vien tāpēc uzstādīja arī dažādas kameras).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...