Jump to content

kas labāls? xbox360 vai ps3 ?


Shify
 Share

Recommended Posts

Tā jau izdevu rakstu ar ps3 slim vs ps3 fat !!!

 

Tgd es gribetu zināt vai ps3 ir labāks par xbox360 !!

 

Lūdzu dodiet man padomus !!!

 

Gribēju pirkt ps3 , bet man brālis paprasija vai nav jēga pirkt xbox360

 

atvainojos par nepareizo teksta kļūdu !!

Link to comment
Share on other sites

desenders

labāk nopērc vecu Segu pa 5 ls un priecājies... Vienalga ko nopirksi, ātri apniks. Ja vari atļauties maksāt par xbox LIVE Gold Membership katru gadu tad ņem to , ja nē ta ps3. Vislabākais būtu pirkt.... apelsīnus

Link to comment
Share on other sites

Леший

Pēc atsauksmēm, xbox ir labāks. Bet arī ir jāskatās, ko spelēsi.

 

versatile, desenders, šajā forumā ir lieliska iespēja nepievienot atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Pēc atsauksmēm, xbox ir labāks.

 

Nu nez, nez. Man jau gribētos teikt otrādāk, ka PS3 ir labāks. BR filmas var atskaņot, uzlādējama kontroliera baterija (nav jāpērk lādējamās atsevišķi), var lietot jebkādas bluetooth austiņas. Vēl jau ir daudz fičas, bet uzskaitiju tikai tās kas Xboxam tiešām nav. Pašam protams ir PS3, kaimiņam (māsas vīram) ir Xbox360.

Link to comment
Share on other sites

desenders

@gix ja tu nohakosi savu xboxu, tad aizmirsti par xbox Live.. Tad tās kastes apnik vēl atrāk ja multiplayerā neko nevari paspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā jēga pirkt Xbox ir dēļ Kinect. Ja lekāšana TV priekšā nesaista, tad PS3 ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

Labāka nav,ir tikai gaumes jautājums.Ekskluzīvās spēles ir tas kam jāpievērš uzmanība pērkot konsoli.Es pirku xbox`u dēļ Forza Motorsport,ps3 īpašniekiem šis prieks ir liegts.

Link to comment
Share on other sites

sk.... :)

 

paldies par atbildem :) es domaju par ps3

 

cik pec komentariem es sapratu un gudrakiem cilvekiem sakamiem !!! Saka ka ps3 ir labaks !!! tapec laikam pirkshu ps3 !! vispar es ps3 gribeju nopirkt prieksh laukiem un ari rigaa ! tad kad nav ko darit !!! ta es gandriz katru dienu eju ara un @desenderam es piekritu , apelsini ir labaki :D:D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu versatile! Un vēl var lasīt grāmatas.

Link to comment
Share on other sites

TG\AM

Lūdzu beidz cept stulbas tēmas, no kurām nav nekādas jēgas, jo pats jau sen esi izdarījis savu izvēli..

 

Nākošais flame war būs AMD/Intel, AMD/Nvidia, škoda/bmw, makaroni/rīsi u.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.

Tas, ka tev ir 13, nav nekāds attaisnojums.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Wii - ja tev ir draugi

Xbox - ja tev ir draugi online

PS - ja tev nav draugu

:D

vispār katrai konsolei ir savi plusi un mīnusi. Kaut kad drīz iznāks arī Wii U - pirmā no next gen konsolēm. Jauda gan noteikti būs atkal mazākā kā Xbox720 un PS4, bet nu kad tie iznāks un vai tiešām spēlēm jau grafika nav gana laba, lai develeoperi vairāk pievērstos gameplay uz konsolēm?!

 

Ja taisies modot konsoli un atskaņot spēļu rezerves kopijas - papēti kurai konsolei šīs iespējas atļaušana cik maksā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Lūdzu beidz cept stulbas tēmas

Kas konkrēti šajā tēmā ir stulbs?

 

Autoram: iesaku kārtīgi padomāt par to PS. Jo tā, ka nākamgad noteikti gribēsi xbox720, ar kuru visticāmāk strādās visi mūsdienu kinecti uc pribambasi, labāk uzreiz nopirkt 360.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vel ir tada lieta ka spelet onlaina uz ps3 ir bezmaksas bet 360 ir kads tikls xbox live laikam, par apm. ~5ls/men, ja nemaldos.

 

Un uz 360 nav GranTurismo5, bet ir Forza 4 :))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...