Jump to content

Windows 8 - Bīstama tēma


mareks35
 Share

Recommended Posts

Aktivizēja. Kamēr bija serveri :D Sen jau klusums. Un ne jau par to ir runa. Man šķiet, ne jau par to ir diskusija.

 

Varbūt kādam ir links aizķēries no oficiālā enterprise trial?

Link to comment
Share on other sites

aldisniv

Tagad vienkāršāk,zvana MS robotam.Ar serveri aktivizējas uz 180 dienām.Pa telefonu uz visiem laikiem.Es gan paspēju uz serveri....

wzors bija ielicis arī oficiālo.

Labots - aldisniv
Link to comment
Share on other sites

versatile

Vispār jau, binesa vide datorus bieži vien nomā. Beidzas līgums, ņem nākamos, un tiem virsū jau ir jaunākais. Un pērkot jaunu datoru lētāk ir ņemt OEM. Un neesmu redzējis nevienu normālu kantori, kas mūsdienās censtos XP nopirkt. Ja kādreiz ir bijusi VL vai RETAIL kastītes, nu tad gan, cita lieta - bet mazajos kantoros, pēc loģikas, tak OEMiem būtu jābūt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vēl nebija oktobris, kad win8 jau redzēju uz portatīvā darbībā.

saprotu LU dat.fak jau ir pieejamas legālās instalācijas.

 

kā ir ar ātrdarbību, varbūt kāds zinošāks var padalīties ir iemesli lai mainītu 7 uz 8 ?

Link to comment
Share on other sites

Nepateikšu, kā tā fīča saucās, bet tie krāsainie kubiciņi ar progām ļoti patika. (kāds var pateikt kā to sauca?)

Link to comment
Share on other sites

Iemeslu nav. Patlaban šķiet baigā kaka. Metro interfeiss sūkā.

 

Pats 8. ir jūtami ņiprāks uz vājiem dzelžiem. Tas, kas buksē uz netbukiem ar 1,6 GHz un 1 GB ram, ar 8. iet pavisam gludi. Sākumā biju skeptisks, bet tiklīdz dabuju padzenāt RTM versiju, uzskatu, ka pāreja uz 8. ir neizbēgama. Protams, ņemot vērā, ka tiek izmantots kāds no risinājumiem Start pogas atgūšanai. Iepriekš jau iemetu sadaļā topiku kā uz 8. dabūt pilnvērtīgu 7. meņuci. Viss notiek. Ne reizi nav gribējies domāt par 7. lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

(..), uzskatu, ka pāreja uz 8. ir neizbēgama. Protams, ņemot vērā, ka tiek izmantots kāds no risinājumiem Start pogas atgūšanai.

Vienīgais, kam es lietoju Start pogu (faktiski nevis pogu, bet to UI, kas zem viņas slēpjas) - konfigu un retāk izmantojamu softu.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

A es, lai ieietu kontrolpanelī, atvērtu MS Word, uzspiestu Shut Down un lai atvērtu kādu mazāksvarīgu progu. Vai un kā iekš Win8 tas viss ir tik pat ērti izdarāms?

Link to comment
Share on other sites

1. MsWord un citas programmas atrodamas vai nu nospiežot kreisajā stūrī un uzreiz rakstot "Word", vai meklējot iekš metro word shortcutu (šis variants attiecās uz visām nepieciešamajām programmām, kuras vajag atrast)

2. Shut down ir ļoti ērti izmantojot shortcutu "Alt + F4" vai iekš WIN8 nobraucot labajā, apakšējā stūrī, pavelkot uz augšu, spiežam "Settings" > "Power"

3. Kontrolpanelī ieeja līdzīga kā 2. variantā, tikai izvēlamies "Settings" > "Control panel"

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt iepriekš teiktajam par Win8 ātrdarbību - pašam mājās stāv uzlikts uz Core Duo 1.6 Ghz / 1GB RAM laptopa un iet griezdamies. Uz tās pašas mašīnas Win7 bija knapi lietojams.

 

Pagaidām vēl īsti neesmu pieradis pie Start pogas un izvēlnes neesamības un tā aizvietotāja - Metro. Bet lēnām atkožu.

 

Par 95% esmu pārliecināts, ka mēneša beigās likšu virsū uz sava galvenā datora - laiks beidzot pāriet uz legālu OS!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Es viņu skolas vajadzībām uz VMwāres laidu, ar 1 kodolu un 3gb atmiņas. Lēns protams nelikās, bet par ātrdarbību nespriedu. Es gan atgriezu visas grafiskās fīčas, ko vien var atgriezt.

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domā 8 būtu labs. Vienīgi, tad ja ir Metro, tad ir līdz galam. Man traucēja ierastais Winows interfeiss. Jo ja atver vai instalē programmu uzreiz uzrodas parastais Windows. Man patiktu, ja viss pilnīgi 100% notiktu iekš Metro. Visas programmu instalācijas, atvēršanas, utt.

Link to comment
Share on other sites

Man gan nepatiktu. Uzskatu, ka Metro UI ir piemērotāks ar pirkstu bakstāmiem devaisiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
psihiatrs

Ehh, kārtējais aplauziens ar savu veco laptopu. Ieinstalēju Windows 8 Pro un neiet viņš gludi, reizēm uzkarās uz pāris sekundēm, paralēli youtube video nesanāk skatīties, jo raustās skaņa ... Interesantākais tas, ka šis pats laptops ar Windows Vistu strādā diezgan gludi ( protams atslēdzot vizuālos efektus, sidebar un vēl citus nevajadzīgus servisus), bet ar Windows 7 un nu jau arī ar Windows 8 Pro izskatās bezcerīgi. Droši vien dzelži paredzēti Vistai vairāk ( draiveri) i vsjo. Varbūt varat kaut ko ieteikt?

Acer Aspire 5315: 1,7GHz celerons, operatīvā 2GB

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Vai dzelži nekarājas neatpazīti?

Vienīgā problēma, manuprāt, ir tas, ka ir tikai 1 kodols. Uz 2-kodolniela Pentium Duo ar 1,6 GHz un 2 Ram, kaplē bez problēmām. Pat 720p video.

Tiesa, manis minētajā gadījumā ir apkauts metro un netiek laistas "draudzīgās" aplikācijas. Visvairāk besij, ka metro variantā visu lieko nevar apkaut cilvilizētā ceļā. Tā win8 mudrīšanās ar nevajadzīgo softu pašaizvēršanu pie ierobežotiem resursiem ir stulbums.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Tā win8 mudrīšanās ar nevajadzīgo softu pašaizvēršanu pie ierobežotiem resursiem ir stulbums.

Telefonos tā notiek jau daudzus gadus, un neviens par to neiespringst ;)

Link to comment
Share on other sites

Notiek gan. Pat simbijānī. Un ir vērts iespringt. Palaid čupu ar softiem un tad brīnies, kāpēc aķis tik ātri sauss :D

Link to comment
Share on other sites

Tikai Symbian nav automātiskā apšu menedžementa. Viens no tās (lai vieglas smiltis) OS nopietnajiem trūkumiem.

Uz lapša ar 1,3GHz AMD proci W8 gana naski kust ar visu Modern UI. Youtubes spējas gan nereti vairāk no GPU (un video draiveriem) atkarīgas, nekā no CPU

Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

atbildot uz psihiatra teikto, man arii nav nekads krutais dators. Amd athlon 2.0 vienkodola, rams 2 gb, videokarte ati radeon HD 3600 series 512 mb. Nu it kā var lietot gan win7, gan win8, bet liekas, ka kaut kas nav, varbūt jāskatās, kādus vēl nevajadzīgus liekos resursus atslēgt, vai arī vienkārši jāliek xp atpakaļ.

Labots - valdinjshh
Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Esmu jau neskaitāmus variantus izčekojis: uzliku jaunāko bios versiju, draiveri sainstalēti, servisus atslēdzu līdz maksimumam, atslēdzu indeksēšanu, apdeitus, cietais disks pārbaudīts ar vairāk progām ( kļūdu nav), defragmentēts utt., bet tik un tā, ieslēdzot jebkuru interneta pārlūku, jūtama bremze un aptuveni reizi pusstundā notiek sistēmas iesalšana ( freeze) uz pāris sekundēm. Domāju, ka vaina nav Windows 8, bet portatīvā dzelžos, kas ir savietojami tikai ar Windows Vista un vēl daudz maz stabili XP darbojas.

Volters: ar Metro aizvākšanu biji domājis Classic shell instalāciju?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Biju domājis exporer aizstāšanu ar explorer no win7. ;)

Ja ar Vistu un 7 strādā, tad "iesalšana" var būt dēļ kāda draivera, kura nav, vai kurš ir līks, vai vienkārši ir uzlicies un palicis kā "generic".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...