Jump to content

Problēma ar ICS uzstādījumiem


LVArturs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir problēma ar portu forwardingu, rūterim jau visu izdarīju, bet man internets nāk caur otru kompi, kurš manu savienojumu dala (share) caur ICS. Man ir nepieciešams ievadīt portu intervālu iekš Local Connection Area X ICS uzstādījumiem (Local Connection Area X properties - Tab Advanced - ICS kvadrātiņā Settings - Add). Kā to izdarīt, ja viņš man neļauj tur ievadīt neko citu izņemot ciparus?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Arnis`85

Atļaušos pavaicāt - a ir kāds pamatots iemesls, kādēļ sabojāt savu bērnību māžojoties ar ICS, lai tā vietā pa 5Ls iekš SS.lv, vai par 11Ls iekš veikala nopirktu normālu rūteri?...

Link to comment
Share on other sites

LVArturs
(labots)

Mājā nav kārtīga sazemējuma, 3 normālie rūteri jau nodeguši negaisa laikā, kaut kur dabūju šito A-link RR24 grabažu, kura it kā nepilnīgi funkcionēja, bet laikam iepriekšējais īpašnieks vienkārši neprata uzstādīt. Tātad, atgriežamies pie problēmas - kā ICS ievadīt portu intervālu?

 

P.S. Un es nesaprotu kāda tam saistība ar normālu rūteri - tāpat visi vadi jāpārvelk vai jāpērk papildus stacionārajam kompim vai nu USB Wi-fi uztvērējs, vai arī jauna tīkla karte.

Labots - LVArturs
Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Tā proga laikam arī neatbalsta portu intervālus, jo tikko kā ievadu tur domuzīmi, tā pogu Add vairs nospiest nevar :D .

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Mājā nav kārtīga sazemējuma, 3 normālie rūteri jau nodeguši negaisa laikā, kaut kur dabūju šito A-link RR24 grabažu, kura it kā nepilnīgi funkcionēja, bet laikam iepriekšējais īpašnieks vienkārši neprata uzstādīt. Tātad, atgriežamies pie problēmas - kā ICS ievadīt portu intervālu?

 

P.S. Un es nesaprotu kāda tam saistība ar normālu rūteri - tāpat visi vadi jāpārvelk vai jāpērk papildus stacionārajam kompim vai nu USB Wi-fi uztvērējs, vai arī jauna tīkla karte.

 

Kas tad tur jāpārvelk? Vietā kur tev pie kompja (kas pilda ICS funkciju) pieliec rūteri un rūterī saspraud abus kompjus (Vadi taču tev ir savilkti cik var noprast pēc teksta). Par to negaisu... negaisa laikā ne tikai rūteris, bet arī kompis var aiziet pie "tēviem". ICS mūsdienām jau ir zināms mazohisms.

Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Atradu kā var pievienot portu intervālus arī caur standarta iebūvēto funkciju, izmantojot .inf failu - http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=http://support.microsoft.com:80/support/kb/articles/Q231/1/62.asp&NoWebContent=1 . Tikai jāiebrauc ko kur ierakstīt, varbūt vienkāršāk būs lietot Armja programmu :D. Pateicos visiem par palīdzību un ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...