Jump to content

Medija pleijeris ar 3D, SMB, Youtube un P2P atbalstu


Arnis`85
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Jau no sākuma palūgšu atbildēt tikai cilvēkiem, kas paši ar šo saskārušies, jo forumos palasīties un pārpublicēt atbildes māku arī pats - te no tiesas vajag kompetentu viedokli, paldies.

 

No virsraksta jau principā saprotams - nevaru izšķirties starp tirgū pieejamajiem set-top mediju atskaņotājiem. Katram ir savi plusi, bet katram arī ir kaut kas, kas mulsina un attur no iegādes. Gribu padalīties prasībās/apsvērumos, un tuvāko dienu laikā beidzot iepirkt. No klātesošajiem kādas platformas izmantotājiem vēlos iegūt pieredzi un atbildes uz maniem jautājumiem.

 

Pašreizējie usual suspects subjekti (pašreizējā izvēles prioritātes kārtībā):

  • Dune HD 301
  • Western Digital Live TV
  • Apple TV third gen
  • Google TV
  • Boxee Box

 

Prasības pret dzelzi:

  • Ērts, smuks interfeiss
  • NAS funkcija (lai var iebāzt/piespraust HDD un uz to uzkopēt filmas caur tīklu caur SMB/FTP)
  • Iebūvēts P2P torrent klients (vēlams ar kaut kādu web interfeisa pieeju)
  • Youtube

Vēlamās papildfīčas (un jautājumi saistībā ar tām):

  • HDMI 1.4 (vai vispār no šī ir vajadzība, ja tiks skatīts principā tikai HSBS un SBS 3D materiāls?)
  • Iekšējā HDD lādīte vai CF/SD kartes ligzda (gribētu izvairīties no papildus ārējās HDD kastes)

Vienkārši jautājumi par tēmu:

  1. Vai priekš HSBS (half side-by-side) un SBS (720p) skatīšanās ir kādas specifiskas prasības no paša media playera, vai attēla apstrādi pilnībā veic pats TV, pēc attiecīgā režīma izvēles uz pults? Cik noprotu, tikai 3D Blu-ray filmas prasa jauno HDMI standartu, un priekš HSBS/SBS pietiek ar jebkuru parasto pleijeri un HDMI 1.3a?
  2. Vai kādam mājās ir DLP-link tehnoloģijas TV/projektors un brilles? Kādas atsauksmes salīdzinot ar citām mājas 3D kino tehnoloģijām?

Link to comment
Share on other sites

visi pleijieri kaut ko neatskaņo. aplle imho apgraizīts. ne dts ne flac j apareizi atceros. ja nopietnai mājas kinozālei - es būvētu HTPC ar 3 D supportu. nezinu vai kāds lētais pleijieris suportēs 3D.

Link to comment
Share on other sites

Arnis`85
(labots)

Protams, ka vienkāršākais straight-forward variants ir kompis aiz TV plaukta, bet āvot negribu HTPC - Acer Ion nepamatoti dārgs, Asus EEE Box bremzīgs.

Tiktāl, ka 3D (hsbs, vismaz) spēj sagremot visi mani augšminētie dzelži es arī esmu ticis (!). Jautājums paliek tikai par ērtāko/izdevīgāko visu minēto vajadzību apvienojumu vienā.

 

Tātad - atgriežoties pie pleijeriem. Lūdzu atsauksmes no lietotājiem.

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

nebūs tāds. uz ko tu ceri ? savāc pats jaudīgu kompi ar pulti smukā kastē un priecājies. Jā tas nebūs 50Ls. bet darīs visu. kastītes pa 50Ls visas ir ar mīnusiem :

 

imho 3D neviena negremos;

daudzām ir problēmas ar DTS;

daudzas negremo visus mkV ;

daudzas buksē un uzkaras;

p2p daudzām ir tikai uz papīra jo daba reāli nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

bet autors tak negribēs tik maksāt :D

Link to comment
Share on other sites

Arnis`85
(labots)

Man tak tieši 3D MKV arī tikai interesē, pašā sākumā rakstīju.

Tagad uzreiz jautājums - ar ko, piemēram, šis pats Popcorn sērijas agregāts būtu labāks par to pašu Dune 300? Jebšu drīzāk vienkārši patīk, strādā, un viss?

 

Osscar - autors norādīja vien to, ka netaisās maksāt 305Ls par sūdīgu Ion HTPC + 90Ls par Win MC licenci. Autoram absolūti nekas nav pretī pret 200Ls vērtu dzelzi, kurš pilda visu nepieciešamo!

 

Hmm. Es tagad lasu par minēto Popcorn Hour, un izskatās, ka viņu modelis A300 ir kā reiz tas, ko man vajag! (C300 ir overkill - man tāpat tam agregātam vieta iebūvētā plauktā aiz TV, tā ka no tā displeja nebūs ne silts ne auksts). Pagaidām milzu paldies par ieteikumu - jāizpēta forumi un atsauksmes. Latvijā tuklāt jamam cena sākot no 160Ls - lūk tas jau ir patīkami.

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

displeja + ir jau izmanto priekš HD audio - nebūs TV jāslēdz lai paklausītos mūziku...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Žaks Noriss

Mans pirmās paaudzes WD TV Live izcili spēlē 3D MKV, kuri ir SBS. Neesmu gan 100% apmierināts, jo ir šādi tādi firmvāres gļuki, ko WD nav izlabojis un šķiet neizlabos. Piemēram, forcētie subtitri pēc izslēgšanas atkal ir deaktivizējušies. Automātiski pirms WD TV Live izslēgšanas netiek "izmests" (safe remove) USB HDD. Tas vai nu jāizmet pašam vai arī PC brēks, ka iepriekš HDD ticis piesmiets un gribēs pārskenēt.

 

Popkornu jau vajadzētu ņemt, tikai baisi dārgs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Žaks Noriss
Žak , kas tur bija

 

Slinkums meklēt, bet laikam HDMI 1.3. 3D SBS spēlēja uz kaut kāda LG 3D paneļa bez jebkādām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...