Jump to content

Lūdzu palīdziet izvēlēties TV


martins19
 Share

Recommended Posts

martins19

Nu ta Panasonic plazma TX-P42G30E atbilst tam ko biju jautajis - cena un iespejas vai laba vai slikta nav ne jausmas -

Tad rodas jautajums vai no LCD var dabut ko lidzigu ssai plazmai?

Esmu apjucis, bet ka jau teicu vairak pa 400 galigi negribetos teret.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Tu spēj saskatīt mirgošanu ar 50 Hz frekvenci? Tad jau tava dzīve ir gatavā elle. Visas parastās kvēlspuldzes arī mirgo ar 50 Hz frenvenci. Un tu to redzi.

Link to comment
Share on other sites

Kvēlspuldzei ir inerce kvēldiegam. tur 50 hz mirgošanu neredzēt .

Bet CRT TV var, ja skatās garām ekrānam, nevis tieši virsū.

Link to comment
Share on other sites

martins19

Ko tas nozime ka visas plazmas mirgo - saprassana man 0, bet nevar tak but ka tadu naudu izmet pa mirgojossu plazmu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Es jau iepriekš rakstīju - netici visām muļķībām, ko stāsta tie, kas nožēlo, ka nav nopirkuši tomēr plazmu (ko tie arī nekad skaļi neatzīs).

Ja gribi skatīties TV un filmas, tad cenas/kvalitātes ziņā LCD zaudē pamatīgi.

Nekādu mirgošanu nevienai plazmai neesmu redzējis.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

nullchar

To, vai var redzēt mirgošanu, atkarīgs no cilvēka, tur pašam jāaiziet uz veikalu un jāpaskatās. Daži momentā pamana mirgošanu, citi rausta plecus. Man personīgi, (veikalā) skatoties taisni virsū nekas, bet ja skatās it kā ekrānam garām, tad tiešām ar acs kaktiņu drusku mirgošanu var redzēt.

Es domāju, ka attēla kvalitātes (krāsu dabīgums, melnās krāsas līmenis) ziņā diez vai atradīsies par to cenu līdzvērtīgs LCD. Vispār tos Panasonic (par ko es te tā pozitīvi izteicos) tirgo PTA, tikai es nezinu, vai viņiem veikalā ir uz vietas, ko apskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Ir daži frukti, kam LED monitori mirgo un tāpēc pērk kaut kādus specifiskus modeļus. Monitoru mirgošanu gan nekad neesmu pamanījis, bet plazmai un crt esmu. Ja to redz, tad tas ir diezgan kaitinoši.

Link to comment
Share on other sites

Par Sharpu tik tik tiešām neko sliktu nevar teikt,pāris nedēļas atpakaļ tika iegādāts632 sērijas,pribambasu vairāk nekā vajadzīgs,perfekti rāda melno toni,labāk nekā plasma,ekrānam labs apskates leņķis.Ko japaški grib pateikt ar uzrakstu tv aizmugurē LED PLASMA. :SOH:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sveiki, neko jaunu neveidošu, paturpināšu esošo..

esmu iesprūdis izvēlē starp šādiem diviem vēlamiem Philips variantiem:

1. 47PFL4307H - 200Hz, cdi - 360cd/m^2, Pixel PlusHD, pasīvais 3D

2. 42PFL6007H - 400Hz (bet nu panelis tāpat ir 100Hz, laikam), 400cd/m^2 ; Pixel PreciseHD, advancētāks pasīvais 3D, "Amb2"

 

abi ir vienā cenu kategorijā ~550, galvenās atšķirības ir starp 47' 200hz, 360cd, PlusHD pret 42' 400Hz, 400cd, PreciseHD

esošā situācijā dzīvoju ar kkādu 37' pirmo plazmu, kura tik atbalsta scart un banānus :D, tākā abi būs lēciens oj oj...

galvenās prasības man būtu: 42'+, A+ elektro klase, baudīt HD - sat/mkv, un priecāties par attēla kvalitāti.

3D itkā nav aktuāli, bet nu kas zin kā nākotnē 3D attīstas..

 

aizejot uz bodi un uz ātro papētot PFL6007 pret PFL4007 nekādu baigo atšķirību nemanīju,

itkā jau gribās tās 47' bet 42' parametros ir bikuc pārāks, (vo garāku "krānu" vai bikuc labāku kvalitāti? tāds ir jautājums :sorry: )

ja kads izklāstītu savu viedokli šajā salīdzinājumā ko labāk, būtu pateicīgs

kā ari cits variants šajā cenu kategorijā kuram ir vērts pievērst uzmanību?

Link to comment
Share on other sites

6007jam ir vairāk fīču - NetTV utml. JA tās vajag...

4000jai sērijai šķiet nebija to.

Nu YouTube televizorā skatīt...

Link to comment
Share on other sites

nu advancētāks pasīvais bij domāts pret 4300 modeli,ka šim 6000 var tip "dziļumu" regulēt, 2Duz3D un Easy 3D Clarity 700,

nu tip ar tādiem marketinga prikoliem advancētāks..

Link to comment
Share on other sites

Easy 3D Clarity 700, nu šitas vispār iespārda :D

Iztulkot saprotamā valodā praktiski ir nereāli :)

Attēlu nobīde pasīvai tehnoloģijai pie 540 līnijām. Tad jau laicīgi Jetija cepurīti vajag!

Un vispār vai tev vajag visas tās lietas pa kurām tu pārmaksā?

Link to comment
Share on other sites

nu 3D nav obligāts, bet vēlams, kāds ir tāds ir.. ja nu 3Dp0rn gribās ietestēt :D

nu labs bez fiškām jau īsti nav pieejams, jo marketings tik ar fiškām visu virza uz priekšu..

 

ja tv netiktu kurbulēts ~10st ik dienu tad iepriekš pieminētais panasonic būtu mana izvēlne..

Labots - nzzz
Link to comment
Share on other sites

47pfl4007 ir bez 3D un par 80 Ls lētāk.

gribi 3D, tad paskaties uz 46pfl5507 (aktīvais 3D, brilles nav iekļautas iepakojumā)

Link to comment
Share on other sites

paburoties plašās pasaules review sadaļās pa tv kvalitāti esmu nonācis pie P42ST50E + paspēlējies ar elektro kalhulātoriem ieguvums tāpat būs manā pusē... kā arī dotais modelis rakstās labi manā $

kas var paskaidrot vienkāršākā latviešu mēlē kas ir THX kas ir GT modeļiem? tb P42ST50E vai P42GT30 :D

Link to comment
Share on other sites

THX ir sertificēts ekrāns – lai baudītu filmas autentisko attēla kvalitāti, kurā attēli tiek atveidoti tieši tā, kā iecerējuši filmas veidotāji.

Link to comment
Share on other sites

THX - ir skaņai, ar video tur nu nebūs nekāda sakara. Ja vien pie tā nav pastrādājuši "mārketologi".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...