Jump to content

Ipad 3 vai Galaxy tab 2?


CoffeeShop
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Gribēju lūgt padomu planšetdatoru izvēlē tātad vai nu Ipad 3 vai Samsung galaxy tab 2 (10.1). Planšeti pirmkārt izmantošu skolai kā e-grāmatu lasītāju un protams arī visām pārējām lietām kā spēlītēm un sērfošanai netā. Itkā pēc visām specifikācijām Ipad ir labāks un jaudīgāks, taču mani mulsina tas, kad esmu dzirdējis, ka visas aplikācijas ir pa maksu, bet andrītim var dabūt praktiski visas par velti. Varbūt varat padalīties ar viedokļiem un padiskutēt mazliet par šo tēmu. Paldies!

Labots - CoffeeShop
Link to comment
Share on other sites

Леший

Ipadam pagaidām nav konkurences. Es pats neņemtu, jo negribu barot ābolu, bet tu skaties pats.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ēm, mūļķības par tiem app'iem. Gan androīdam,gan ābolam būs gan maksas, gan bezmaksas appi.

 

Es ābolu neņemtu citu iemeslu dēļ, bet ja patīk un vari atļauties, iPad 3 patreiz ir vislabākā planšete kādu var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop

Nū jā tieši mācībām man liekas Ābolītis labāks un laikam arī izdarīšu izvēli par labu Ipadam.

 

Par to nexus 7, viņam biki pa mazu ekrāns un vienīgais viņam ir quad core procis, tā viņš baigi neatšķirās.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nevaru iekomentēt, bet nopirkt planšeti apr 400ls var, bet pāris latus par programmām redz nē :D Labāk čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Vot ko es nesaprotu: kā mūsu paaudze mācījās bez planšetiem un e-grāmatām, un pie tam, nav stulbāka par šo jauno paaudzi.

Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop

Nevaru iekomentēt, bet nopirkt planšeti apr 400ls var, bet pāris latus par programmām redz nē :D Labāk čakarēties.

 

Nū redz kompis man ir dārgāks vēl un neesmu pircis nevienu spēli, jo tomēr ir citas lietas ko nopirkt un nemaz negribas maksāt par spēlītēm naudu kuras paspēlē un viss, takā smieklīgi jau izklausās, bet nū jā negribas maksāt par progām.

 

Vot ko es nesaprotu: kā mūsu paaudze mācījās bez planšetiem un e-grāmatām, un pie tam, nav stulbāka par šo jauno paaudzi.

 

Šitas man arī ir kkas jauns, vienkārši ir vieglāk ja soma nav 10 kg smaga bet tur 2-3 kg + vēl arī internets utt. Tehnoloģijas attīstās un lūdzu pasaki kapēc lai tās neizmantot?

Link to comment
Share on other sites

Леший

nemaz negribas maksāt par spēlītēm naudu kuras paspēlē un viss, takā smieklīgi jau izklausās, bet nū jā negribas maksāt par progām.

Tad kāpēc programmetājiem tās ir jātaisā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man ir ipad3, tīri labi patīk ņemot vērā, ka neesmu ābolu fans vai kādas tur reliģijas pārstāvis.

 

Jā, daudzas progas ir par maksu, bet daudzas arī par velti pieejamas. Kad izvēlējos planšetu, galvenais kritērijs bija tas, lai normāli strādā, nekaras un nav baigā bremze + normāls ekrāns ar IPS, pavelk HD video. Pirms tam biju spaidījis galaxy tab 1 - problēmu vairāk nekā vajag, un nr.1 - baigā švakā wifi uztveramība, ka cauri 1 sienai knapi vilka, un ik pa brīdim viņš uzkārās. Lai arī neesmu spadījis Galaxy Tab 2, nav ticības, ka visas šīs problēmas novērstas. Arī aķis iTabam velk stipri ilgi.

 

Vispār Android nav tendēts uz ātrdarbību salīdzinot ar iOS.

 

Negribu tagad nodarboties ar apple produktu slavināšanu, bet īsti konkurentu nav, ja vienīgi cenā, kas ipadam (itsevišķi ar 3G) ir kosmiska. Pagaidām Asus, Nexus vai Toshiba planšetēm ir daudz labāks izpildījums nekā Samsungam, kuru reklamē visās malās.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

itanium

Android nav tendēts uz ātrdarbību? Aļo garaž? Kas par buļļa kakām?

tegra 2 + custom ICS = nekādas bremzes nejūtu. Ar jaudas trūkumu arī neesmu saskāries itin nemaz, lietojot jau vairāk kā gadu un sākot ar 2.2 versiju.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

itanium, ok, tas varbūt mans subjektīvs izteikums. Neesmu redzējis pēdējās redakcijas, bet nu iepriekšējie androīdu modeļi bija ļoti bremzīgi, itsevišķi telefoni. Lētais gals vispār nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

Aiziei uz lielvaikalu un pabaksti abus planšetus, demo stendi stav gandriz katra veikala, man personigi vairak patik Apple jo iOS vienkaršāk END-USERim neka android.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu, tegra 2 ir iepriekšējā paaudze. Īpašumā jau vairāk kā gadu ir Hannspree Hannspad tegra 2 tablete ar 512 MB RAM.

 

Korpuss nostrādāts pa pirmo.

Aķis iesākumā turēja savas 8 stundas ar kapeikām, tagad kādas 6 būs.

Kapacitīvais ekrāns, MT. Uz 10.1 maza izšķirtspēja (1024x600), bet galīgi nesūdzos un acis ārā netek, lai gan redze man ļoti laba. Vienīgais mīnuss - saulē varu vērot sevi spoguļattēlā.

 

Esmu izmēģinājis visus šim brīnumam pieejamos ROMus un teju visos nav nekādu bremžu. ICS gan lido pavisam citā līmenī.

Tas viss par 130 ls. Tātad lētais gals.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te ir abu verķu salīdzinājums:

 

http://www.phonearen...Tab-10.1_id2975

 

ipadam ir 2 lieli plusi: FullHD ekrāns (ar full hd video) un niknāks aķis. Vienīgais ko nevar pierast ipad - LV klaviatūra ir tizla (bez normālām iespējām nomainīt) un tas koriģētājs dažkārt piebesī, ja grib rakstīt tautas valodā.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka Ipad 3 ir labāk nostrādāts un būs ātrāks. Esmu android fans, bet ja gribētu planšeti (kurai gan es īpašu pielietojumu neredzu), visticamāk ņemtu iPad.

Link to comment
Share on other sites

galaxy tab 1 - problēmu vairāk nekā vajag, un nr.1 - baigā švakā wifi uztveramība, ka cauri 1 sienai knapi vilka, un ik pa brīdim viņš uzkārās.

Ja domā pirmo tabu, kas bija uz 2.3, tad tas jau sen ir nogrimis aizmirstībā. Galaxy Tab 10.1 par WiFi sūdzēties nevaru - velk labāk par labu daļu portatatīvo. Vērtēt ražotāja spējas pēc 1(!!!) ierīces izmēģināšanas IMO IR overkils.

Izvēlē starp droidu un ipad pa lielam ir nozīme tikai vienam jautājumam: vai vajadzēs flash. Ja gribi spēlēt facebook spēles/skatīties video visās vietnēs u.t.t., iPad Tev neder.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
:D Izriet, ka internetu degradē pati interneta paaudze :sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop
(labots)

nevis nav stulbaaka... ir paaris triis reizes gudraaka.

 

kad tu peedeejo reizi esi kaadu graamatu izlasiijis? kropleeni nedataisiitie...

 

NELAIDIET BEERNUS INTERNETAA, TAS PALIEK TIK PAT STULBS!

 

Tu labs cilvēk, ja nezini vai lasu vai nē tad neraksti loh, izlasiijis esmu daudz grāmatas un pa vakariem bieži lasu, un tu blj* vēlreiz nesaprati šitajā planšetē likšu SKOLAS GRĀMATAS kā bioloģijas vai vēstures. Ja esi tik neaptēsts un gribi tikai visus nolikt pa muļķiem tad aizej audzini kādu citu..

Labots - CoffeeShop
Link to comment
Share on other sites

skolas mācībām un interneta apskatei ipad3 vai jaunāko tabu - kur pasaule ripo? Autors, cerams, paredzamos tēriņus ir pats nopelnījis. Ja nē, tad es nesaprotu to vecāku stulbumu.

Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop

skolas mācībām un interneta apskatei ipad3 vai jaunāko tabu - kur pasaule ripo? Autors, cerams, paredzamos tēriņus ir pats nopelnījis. Ja nē, tad es nesaprotu to vecāku stulbumu.

 

Da labi, izmantošu visas ipada iespējas un tu man te gribi iestāstīt, ka atteiktos no planšetes. Daudz nemuldat un nenoliekat. Nafig tu domā ka mācībām un interneta apskatei vien viņš tiks lietots?? man tak nebija jaauzskaita katra lieta ko es ar vinju dariishu un katra izmantošanas iespēja. Mācībām lieti noder kad internets ir blakus, taisot projektus utt., labi saprastu ja noliktu to kurš pirktu planšeti uz 5.klasi nu nejau uz vidusskolu. Skolu labi pabeidzu un arī man vecāki var nopirkt takā ej nostāstit savus vecākus, ja tikai pajautāju viedokli par planšetēm un nu i nafig sākas te tikai offtopic, takā norm diskussijas domāju te vairs neturpināsies varat droši Slēgt topicu!

Link to comment
Share on other sites

Lizard, lai arī par jaunāko paaudzi jāpiekrīt, par grāmatām runājot ne-LV un krievu valodā grāmatas imho ir daudz letākas e-formātā, un latvijā nemaz nav nopērkamas. Tiesa gan tām lietderīgāka ir nevis planšete pa 300+ ls bet gan vai nu e-ink lasītājs vai dators.

Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop

siikaa ute, te kaut kas neklapee:>

vispaari, spriezjot peec tavas gramatikas un interpunkcijas, maksimaalais, ko tu vareetu buut pabeidzis, ir kaadas paliigskolas 6. klase...

 

Spriezhot peec taa ko tu te raksti lkm neesi guvis atbalstu vai kaa, vai arii vsp hujzin ar ko tu nodarbojies kaa citu nolikshana. Negribas ticeet ka tava dziive ir tgd 100% izdevusies un esi pabeidzis oxfordu vai ko veel ne, takaa ja neesi apmierinaats ar savu dziivi neizpaud to kaa tikai savu tizlumu. Ja jau esi nu gramatikas ģēnijs, kpc tad negozee savu vaardu uz valodnieku grāmatām un nez kur vēl tava iedomība un pārvērtētā pašapziņa norāda vienīgi uz to, ka viss tew ir slikti dzīve. Varu derēt, ka arī uz šo tu atbildeesi, kā muļķis, taču MAN TAK PAJĀT!!!! Ej uz savu valodas profesora darbu un nostāsti savus 1000 padotos....................................................................

Link to comment
Share on other sites

Tak liecieties mierā. Lai tas pokemons smird savā sulā. :jester:

 

Viņam planšeti vajag lai būtu pirmais čalis skolā :king2: un varētu suķiem :spruce_up: atļaut ieskriet traukos vai sejasgrāmatā. Attiecīgi cerēs ka tā var piepildīt savas seksuālās fantāzijas. :sekss: 6. klase, tas ir pareizais vecums... :crazy:

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop

Tak jebal, tas ka pērku planšeti un gribu tur arī salikt skolas grāmatas iekšā ir uzreiz noziegums. 1. gribu nopirkt planšeti un tāpat būtu viņu pircis 2. E-grāmatas ir par 2ls lētākas kā parastās un ietaupa vietu un jā ietaupa dabas resursus :D, tad kapec lai to nedarīt un neizmantot planšeti skolas vajadzībām. Jap tie, kas nedzīvo Rīgā ir lauķi tas jau sen kaa zināms.... Ok, cik var čakarēt prātu. Zb, kādu te mindfuck tekstus var sarakstiit deeļ kkaada hatera kas pats ir visdrīzāk knapi beidzis Ogres ruņčus....

Link to comment
Share on other sites

A tu vēl papīpē cannabis tajā coffeshopā! Varbūt pat izpīpēsi mūžīgo dzinēju...

 

Kā man patīk tautas valoda formā. Labprāt spiežu pogu "Drāzt prātu"

Link to comment
Share on other sites

Es palieku pie sava : Ipadlai ir nepareiza malu attiecība!

Ekrāns protams jauks, bet lielā jauda nevajadzīga.

Tad jau labāk pameklēt kaut kur par jaukām cenām ipad 2, kam procis uz jaunās tehnoloģijas. Aķis ilgāk turēs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

itanium, par to var pastrīdēties vai ipad2 turēs ilgāk akumulators. Salīdzini abu parametrus.

 

Jauda paredzēta, lai 1080p video nebremzētu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

CoffeeShop
(labots)

Itkā viņiem abiem tur bača līdz 10 stundām klausoties mūziku/sērfojot netā vai skatoties filmas (taa bija rakstiits visaas specifikaacijaas) citām planšetēm šis aķis nav tik spēcīgs, takā tur ap 6stundām, protams arī ceļojumos gribēsies paskatīties hd filmas, kā arī uzspēlēt kādu spēli, un visu viņa jaudu un spējas noteikti izmantošu. Nedomāju arī, ka nožēlošu pirkumu, bet ja tā būs, tad ganjau nebūs lielas grūtības viņu pārdot. Takā paldies par ieteikumiem, JO ĪPAŠI TEV D_L un TEV JDat :*!!

Labots - CoffeeShop
Link to comment
Share on other sites

siikaa ute, te kaut kas neklapee:>

vispaari, spriezjot peec tavas gramatikas un interpunkcijas, maksimaalais, ko tu vareetu buut pabeidzis, ir kaadas paliigskolas 6. klase...

 

Tev jau arī gramatika nav diezko spoža - "vispaari" ;)

LV burtu arī nav.

Pirms māci citus apskaties uz sevi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu kuš kuš!

 

Ir mājsaimniecībā gan planšete, gan Kindle un viena lieta ir pavisam skaidra - planšete nebūt neveicina grāmatu lasīšanu. Un ne jau ekrāna apgaismojuma dēļ, bet tikai tāpēc, ka tur var feisbukot un spēlēt spēles, Kindle pavisam cita lieta, tajā tikai lasīt var.

Link to comment
Share on other sites

Леший

D_L nav pat no Rīgas, bet no Ogres!

tev vēl ir jautājumi, tu vēl gribi ar viņu izkauties (kaut mentāli!)?

Zini, spriežot pēc 99.9% rīdzinieku, šis varētu būt kompliments.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...