Jump to content

Par un ap iPhone SAM unlock


Titfish
 Share

Recommended Posts

Tad tomēr SAM strādā vai nē? Ir portāli kuri arī pēc 27. aprīļa taisa pamācības ar SAM unlock. Reku vēlviens

Sāk rasties vajadzība pēc sava i4 OS apgreida (patreiz LMT iPhone ar iOS 4.3.3 BB 4.10.01 + unlock ar kreiso(?) gevey ultra (pirkta mobilemonsters.lv)).

Cilvēki runā ka gevey unlocks strādāšot arī uz 5.1.1 ja apdeitot bez BB. Par cik man ir aizdomas ka mana gevey varētu būt kreisā, tad nu es gribētu to unlock panākt ar SAM un lai gevey paliek tikai kā backup variants.

 

Kāds ir kautko lauzis pēdējā laikā ar SAM?

Labots - Titfish
Link to comment
Share on other sites

Tev SAM aktivizācijas tickets ir saglabāts? Ja ir tad droši vari apdeitot arī uz jaunāko BB, bet ja nav tad nekas tev tur nesanāks, jo SAM jau sen kā vairs nedarbojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Titfish

Emm, es tikai šodien izdomāju ka vajag apdeitot. Par SAM jau sen zināju bet nebija nojausmas ka viņš varētu šodien vairs nestrādāt. Pats tizlākais ka šodien mans geveys nosprāga.

emalja, kas tas par aktivizācijas ticketu? Kur, kad un kā tāds bija dabonams?

Link to comment
Share on other sites

Titfish

Nu tad hujova. Tagad pāris nedēļas nāksies ar iPod pastaigāt :)

Link to comment
Share on other sites

Ka nosprāga gevey's? Tie draņķi uz jaunajām BB tak nedarbojas.

Vēl jau pastāv iespēja pa maksu factory unlock, bet tas ir dārgi un par ticamības momentu nemāku teikt.

Parocies pa šejieni: http://unlockboot.com/

Link to comment
Share on other sites

Titfish
(labots)

Gevey uz 4.10.01 darbojas lieliski.

Factory unlock arī neviens neko sakarīgu nespēj pateikt. Pats nevēlos diezko uzticēties tādām lapelēm.

Vobšem paldies par skaidrības ieviešanu. Tik daudz tās lapas ka galva jau sāp. Ir arī tādas kurās raksta ka ultrasn0w unlocko arī 4.10.01 :D

Btw, tā lapa ir uzmetēju kantoris.

Labots - Titfish
Link to comment
Share on other sites

Titfish
(labots)

Par kurām konkrēti lapām tu vēlies lai padalos?

Labots - Titfish
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ir arī tādas kurās raksta ka ultrasn0w unlocko arī 4.10.01 :D

Ar šīm...

Link to comment
Share on other sites

Titfish

Tas taču ir fufelis. Bet ir tādi kuri mēģina iestāstīt ka tas strādā.

Link to comment
Share on other sites

taatad :

1) SAM jau sen ir veesture. nav saglabaato tiketu - nav prieku

2) ja Gevey ir "ejosh" tad darbojas arii ar 5.1.1 , galvenais modemu neaiztikt - tas ir apdeitoties ar kustom ipsw.

3) factory unlock nav leets , bet toties "taa veerts" lai iespringtu. kaa uzticamu varu ieteikt piemeeram www.unlockonline.org

to vai ir blokjeets un ja ir , tad pie kaada operatora var noskidrot ar free tuuljiem kaa iPic un iphonechecker

Link to comment
Share on other sites

Titfish

Par pirmo jau sapratu. Otrais man mazliet mulsina jo vienreiz es draugam apdeitoju iPhone 3gs un kautkādā veidā beisbands apdeitojās. Par cik es visu darīju uzmanīgi, pieļauju iespēju ka softs nogļukoja. Pilnībā pārliecināts gan es neesmu.

Par factory unlock, pirmā reize kad kāds nosauc kādu lapu par uzticamu. Pats esi izmantojis vai kāds draugs?

Link to comment
Share on other sites

par otro - visu laiku jaaseko liidzi ko dari un tad jau probleemaam nevajadzeetu buut.

par tresho - saistiibaa par aifoniem nee , bet citos jautaajumos unlockonline ir izmantots .

neko sliktu nevaru teikt - ir lietas kas notiek zibeniigi , ir lietas kas ir ievilkushaas , bet galvenais jau ir izpratne un komunikaacija - tad visas durvis valjaa .

Link to comment
Share on other sites

Titfish

Daudz kam jau nebija jāseko. Ar sn0wbreeze sagatavot ipsw un tad caur iTunes apdeitot ar izvēlēto ipsw. Kautkādā veidā tomēr baseband apdeitojās. Par laimi tas bija vecās paaudzes 3GS kurš lieliski darobjās arī uz iPad baseband.

Visādā ziņā paldies par to linku kurš man bez šaubām noderēs. Diemžēl vakar pasūtīju svaigu gevey no USA ar USPS Priority Mail. Pāris stundas pirms Tava ieraksta ībejā tika atzīmēts kā izsūtīts :/ Pēc naudas tas pats vien būtu sanācis.

Link to comment
Share on other sites

Ritmanis

Strādā. Mēģināju nesen un neizdevās.

Tad mazliet paspēlējos ar 3G, downgreidoju baseband uz 5.12.01, updeitoju uz iOS 4.2.1, jailbreakoju un mēģināju sekojošo metodi:

1) Novilkt SAM un SAMPrefs no Cydia.

2) Iekš SAM deaktivizēt un noņemt ''hacktivation''.

3) Izņemt SIM karti pirms slēgšanas pie iTunes

4) Ir gadījumi, kad automātiskā carrier un country noteikšana strādā labāk nekā manuālā, tādēļ ja jums neizdevās aktivizēt caur iTunes ar manuāli uzstādītu valsti un tīklu, mēģiniet uzlikt lai nosaka automātiski.

5) Slēdziet pie iTunes un skataties vai strādā.

 

Vakar mēģināju un izdevās.

Link to comment
Share on other sites

Man pēc defaulta hacktivated ir off.

Vienmēr rezultātā ir "The sim card inserted in this iPhone does not appear to be supported".

Link to comment
Share on other sites

Iphone 3G ar SAM mociit naff jeegas , jau kaadu laiku :D

aber uz 4 un 4S damokla mezgls ir tieshi aktivizaacija ( ko Apple nogrieza ) deelj kaa SAM metode nedarbojas

Link to comment
Share on other sites

Ritmanis

Dīvaini, jo man pāris dienas atpakaļ tieši uz 3G viss izdevās.

Ja visu izdara pareizi, viss izdosies.

Es arī sākumā čakarējos, bet izpildot pareizi visus soļus viss ir čotka.

P.S. Iekš sam jānospiež arī revert to lockdownd, un tad jādeaktivizē, jāizņem SIM un jāliek automātisko carrier un country noteikšanu, ja nesanāk ar manuālo.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau viss ir jāizdara "precīzi" tad apraksti katru savu darbību sākot no SAM palaišanas. Patreiz tu esi vienīgais kurš apgalvo kautko tādu. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Ritmanis

Sākot no iOS 4, neoficiāli aktivizētiem iPhone sistēma sāk meklēt ''push certificates'', kas notiek regulāri un visai intensīvi patērē gan datu, gan baterijas resursus.

Aktivizējot iPhone ar SAM, iTunes tiek apmuļķots, ka telefonā iekšā ir oficiālā sim karte, līdz ar to telefonam vairs nav iemesla meklēt ''push certificates'' un lieki patērēt resursus.

P.S. Lielisks uzbrauciens no alkoholiķa ar informācijas trūkumu ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik cilveeku tik viedokļu ;)

 

IMHO : Vēlies lai Tavs Iphone ir tip top - taisi Neverloku , ja ne - tad , pats vainīgs .

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...