Jump to content

Daudzfunkciju printeris mājai


TasEsmuEss
 Share

Recommended Posts

Palīdziet izvēlēties printeri mājai. Vajadzīgs obligāti, lai ir arī skeneris un kopētājs. Slodze tāda, ka dažreiz kaut ko skolai vajag kādu referātu, kādu špikeri, dažreiz vajag ieskenēt kādu fotogrāfiju, dažreiz nokopēt kādu lapu no grāmatas vai darba burtnīcas vai vecākiem kādu dokumentu. Teiksim kopumā uz 30 - 50 lpp/mēnesī. Ar bilžu drukāšanu neaizraujos, varbūt 1x pa gadu izdrukāju 1- 3 bildes 10x15 cm.

 

Pašlaik bija Canon Pixma MP250, gāja 2 gadi un nokāvu, pirms tam bija kaut kāds Epson Stylys SX1** laikam, kurš gāja gadu un skenerim krāsas nočakarējās, iss palika gaiši zils, neatceros precīzi.

Gribas pamēģināt kaut ko jaunu, svarīgi tas, lai kārtridžus var uzpildīt un tas sanāk lētāk, nekā iegādāties jaunu. Savādāk kad Canoniem ir akcija, jauns printeris sanāk lētāk nekā abas tintes kasetes.

 

Šeit uz vietas veikalos daudz nekā nav, vajagot pateikt modeli un pasūtīšot uzreiz.

 

Budžets līdz kādiem teiksim 30 - 45 ls, vairāk nav vērts maksāt, tāpat savi 2 gadi ies. Lāzernieks neder, vajag tintenieku.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es vienalga par Canon Pixmām :) Pašam nezi jau cik gadus iet MP600, galva gan savulaik tika mainīta, kādi 35 Ls sanāca, bet toties tālāk atkal kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Tomērt aizmirsu piebilst, ka printējot ar pixmu viņš ir ļoti skaļš, ilgi grabinās un printē ļoti lēni, piemēram epson cik paskatījos veikalos, printē 14 lapas minūtē, canons tikai 4 :(

Link to comment
Share on other sites

Ņem MP 280to modeli, ja ir palikuši kārtridži - derēs arī tam :)

 

 

Epsonam ir lielā " drukas galva", - jādomā pats vai ar retu druku gribi čakarēties ar iespēju aizkaltēt galvu, kā arī epsons būtu labāks tādā jomā, ja taisies bliest foto. Kā arī, ja beigsies, piemēram dzeltenais tonis un vēlēsies drukāt tikai melnu, kamēr nebūsi nomainījis dzelteno kārtridžu, arī melnu padrukāt nevarēsi, Canonam tas risinās ar vienu pogas spiedienu. :)

Skaļuma ziņā Epsons (tintenieks) man domāt nebūs īpaši klusāks, cik ir gadījies tos sastapt :)

 

Ā un epsonam tintes īsti nepildas - ja negribi, kā jau rakstīju, satirzt drukas galvu, tad jāliek CIS, kas savukārt neies kopā ar ~30/50 lpp mēnesī :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pixma nu gan skaļi nedrukā. Ilgi grabinās un samērā lēna druka - tas gan, bet, ja prasība 1 lpp gadā, ta par to gan nav ko daudz jābrēkā :) Ar Epsoniem vienmēr čakars bijis, krietnu laiku esmu atteicies.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Tā jau būs jādara, tas MP280 ir visos veikalos, cik skatos, un lēts arī :)

Nav tik traki ar epsoniem, ja beidzas krāsainie, uzstādījumos var uzlikt, lai drukā melnbaltu, un ja beidzas melns, var uzlikt, lai uzjauc melno no krāsainajiem.

Varēja viņi mazāku viņu uztaisīt, epsnoma viss tas pats aizņem 30% mazāk vietas uz galda, kurš tā jau ir pilns. ":D

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ar Epson čakariem es vairāk domāju remontus un kārtridžu pildīšanu :) Kādreiz arī tinti rija vai 2x vairāk salīdzinoši ar Canon, drukājot kārtīgu bildi, uz aci varēja redzēt, kā indikātorā līmenis krītas (OK, tas bij krietnu laiku atpakaļ, kā tagad salīdzinoši - gan nezinu).

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kādreiz epsoniem varēja pa Ls 3 nopirkt visu tintes komplektu un drukāt uz nebēdu.

kaut vai tam pašam 1000.

tagad tintes epsoni galīgi garām.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Pasties Brother virzienā.

Plus - nezinu vai ir aktuāli, bet pievērs uzmanību arī net iespējām, ja printeris jāšārē starp vairākiem datoriem, ērtāk ja viņš sēž tīklā, nevis caur kādu vienu datoru.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Nav vajadzīgs neko šārēt, mājās viens dators tikai

Link to comment
Share on other sites

Neņem MP280, tas ir novecojis modelis, MP280 ir jaunāka versija - MP495, kam ir iebūvēts WiFi, t.i. varēsi printeri nolikt vienā istabā, bet drukāt no datora, kas ir otrā istabā, ja radīsies tāda vajadzība. Protams, būs vajadzīgs arī WiFi rūteris.

Link to comment
Share on other sites

mazais-5

Nu par Brother varu teikt tā,man ir DCP-195C,tinti esmu pildījis apmēram 50 reizes, nekādu problēmu nav bijis.Nekādu čipu ,uzpildīšana apsolūti ar tīrām rokām.Esmu printējis arī foto,A-4 . Priekš manis nekas labāks nav izgudrots par Brother. Un cena nav liela.

Link to comment
Share on other sites

Ainizzz

Tieši pārdodu printeri. Ir pixma, bet lietots tikai vienu reizi... Rīgā. Ja interesē atmet PM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...