Jump to content

Šobrīd labākā/patīkamākā/atsaucīgākā autoskola


Recommended Posts

BasTarD

Nezinu par autoskolu, bet skaties lai instruktors nebūtu Dailis Jākobsons. Baigi naudu kāš

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam lielāko lomu spēlē praktiskās daļas instruktors, nevis teorētiķis. Teoriju ar izpratni pats var iemācīties. Bija kaut kur CSDD lapā pieejama info par instruktoriem - cik % no audzēkņiem nokārtojuši ar pirmo reizi. Īsāk sakot - panākumu atslēga ir zinošs un mierīgs instruktors. Bet tie ar labākiem rezultātiem attiecīgi ir dārgāki.

Link to comment
Share on other sites

Pavasarī beidzu mācības autoskolā Autoamatnieks - teorija bija uz vietas, bet braukšana bija Jelgavā ( dzīvoju var teikt ka laukos). Iesaku instruktoru Goiko ja esi no Jelgavas vai tās apkārtnes

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Tieši tā vissvarīgākais ir praktiskais instruktors. Teoriju autoskolā NEAPGŪSI , bet iegūsi priekšstatu, kas kā ir jādara.

Kā es liku:

1)Pieteicos autoskolai apmeklēju minimālo nodarbību skaitu un obligāti medicīnisko kursu.

2)Pieteicos paralēli pie braukšanas instruktora

3)Tajā pašā dienā iegādājos mācību braukšanas atļauju.

-----------------------------------

1)Biju uz lekcijām uzzināju, ka ir jālasa uzdevumu grāmata un tā arī iesaku darīt tev. Mazo grāmatiņu pat nebiju nevienu reizi pilnībā izlasījis.

2)Braukājos ar instruktoru optimālais variants 2 nedēļā, pirmdienā un ceturdienā. Ideāli būtu 3 reizes, bet tas jau atkarīgs no finansiālā stāvokļa.

-----------------------------------

1)Nobraucu minimālo skaitu saņēmu no instruktora atļauju par došanos uz eksāmenu. Nokārtoju šmaucoties eksāmenu autoskolā, jo tā bija naudas slaukšana 60 jautājumi 1 kļūda un par katru mēģinājumu jāmaksā 5ls.(Man burtnīcā bija sarakstītas visu biļešu pareizās atbildes kopā 500). Pieteicos pirmdien eksāmenam CSDD.

2)Sestdien, svētdien nopietni gāju cauri mācību uzdevumiem divās dienās izgāju cauri visai grāmatai ar IZPRATNI kāpēc jāgriežas kāpēc nedrīkst griezties utt.

3)Nokārtoju eksāmenu CSDD. Pieteicos ceturtdien eksāmenam braukšanā, jo tas bija tuvākais laiks. Ar tēvu aizbraucām uz laukumu atkārtot figūras trešdienā.

4)Noliku eksāmenu bez kļūdām un ieguvu tiesības.

 

Visu liku Mustangā, bet šo autoskolu neieteiktu, jo slauc naudu par neko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviss

teorija jau ir "fufelis", to nokārtot var arī izlasot kārtīgi grāmatiņu un pildot daudz uzdevumus. tā ka neko sliktu autoskola tev nevar iemācīt. ja nu vienīgi tu aizej uz kādu "Kolya&Vanya driving school", tad gan var būt ziepes ar dokumentiem u.c. Instruktorus var izvēlēties, kuri pašam patīk (instruktori.lv), izņemot gadījumus, kad autoskola atzīst tikai savus kadrus.

Link to comment
Share on other sites

Es gan teiktu, ka teoriju pie laba pasniedzēja apgūt ir daudz vieglāk, kā pašam no grāmatas. Un protams ir jāiet cauri uzdevumiem. Kā teorijas pasniedzēju varu ieteikt dāmu no autoskolas Krasts.

Link to comment
Share on other sites

Autoprieks - pilnībā apmierināja. Ar Vienīgi par nākamo reizi, kad kārto teoriju skola jāmaksā 5 LVL. Šādu pārkārtotāju vienā rītā ir ļoti daudz, skola normāli vārās uz muļķu kļūdām :D 30 jaut, 2 vai 3 kļūdas. Mācies uzdevumu grāmatu, trennē vizuālo atmiņu, pievērs uzmanību detaļām, nesteidzies.

 

Un vēl..jau sāc mācīties iekļauties satiksmē un pedāļus spaidīt, noteikti pirms CSDD braukšanas eksāmena paņem izmēģinājuma braucienu, lai saprastu, kā notiek kārtiba, kāda atmosfēra, liela daļa gudrinieku un priekšzīmīgie lido āra braukšanas eksāmēnā. Ko Tur prasa? Lai Tu brauktu pārliecināti, prognozējot situācijas, ievērot trajektorijas (Vienības gatve un Jelgavas iela ir klasika) ievērojot CSN un būtu spējīgs iekļauties satiksmē - uzņemt ātrumu iebraucot aplī, uz ielām, kur ātrums ir 70 utt.

Instruktors stāstija, ka vienu beibi aizdzina uz Krasteni, un sākot no Lido lika čūskiņā līst ārā uz Krastenes, tad atpakaļ uz paralēlo ielu, kas iet līdz pat Molam un tā 5-7 reizes :D

 

Eksāmenos ir golfi ar 1.6 tdi un 2.0 tdi 4*4.. iet viņi ļoti labi, pat izdevās to 1.6, 105 zs izkacināt, ka liekot 2 jā ieslēdzas TSC, par ko pieņēmējs tikai nosmaidijā un galā paspiedām viens otram rokas un viss pa 0 :)

 

Un instruktors no Autoprieka ir tagad labs čomaks :)

Labots - XRS
Link to comment
Share on other sites

iesaku autoprieku. teorijas eksamena parliksana 5ls tikai.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Tātad teoriju es varu iet vienā skolā, bet praksi citā?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

ē, jautājums jau uzstādīts tā, ka te katrs vismaz 5 autoskolas būtu pabeidzis, parasti jau iztiek ar vienu...

Link to comment
Share on other sites

Katram ejot kādā autoskolā rodas pozitīvas vai negatīvas atsauksmes.

Šīs atsauksmes es vēlos dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par informāciju.

 

189. SIA URALMOTO (AUTOSKOLA "BAIKERS") :taunt:

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga no tā izmēģinājuma eksāmena? Ja nobrauc labi, tad rezultāta nekāda un nauda iztērēta. Ja nobrauc sūdīgi, tad tas pats. Kāpēc tad maksāt 2x un neņemt uzreiz īsto eksāmenu?

Link to comment
Share on other sites

nenoliktu gan, jo dabutu visu laiku punktus par ātrumu, jo izrādas noteikumos ir 50 nevis 60 kā rīgā brauc. un nepatiks tavi skatieni spogulos un parāk atri atlaistie pagriezieni un nekādas trajektorijas ar krustojumu isināšanām.

Link to comment
Share on other sites

Kas par sviestu mācīties no uzdevumu grāmatas? Es tikai mazo grāmatiņu biju nopircis, 2x izlasīju. Paklausījos ko teorijas nodarbībās stāsta un teorija ar 1. reizi nokārtota. Kalt galvā uzdevumus ir vislielākā stulbība.

Link to comment
Share on other sites

Kalt galvā uzdevumus ir vislielākā stulbība.

A kā var atbildēt pareizi uz pirmās palīdzības jautājumiem, bez atbildes iekalšanas, ja pareizā atbilde ne vienmēr ir intuitīvi nojaušama?

Nu labi, valsts eksāmenā tas būt štrunts, ja ir viena nepareiza atbilde, bet skolas eksāmenā, kur parasti ir stingrāki noteikumi (60/90 jautājumi un 3 pieļaujamās kļūdas) arī nepareizas atlbildes uz pirmās palīdzības jautājumiem var izgāzt eksāmenu.

Link to comment
Share on other sites

Tā lielā bilžu grāmata nav nekāds sviests. Tur katrā uzdevumā ir modelēta situācija, kura ietver vairākus CSN punktus. Tā teikt, virtuālais situāciju trenažieris.

Link to comment
Share on other sites

Tiesības ieguvu pagājšgad, autoskola: Vanags. Jo centrā pretim Origo. Teorija Vanagā patika - vecs pasniedzējs, bet no kārtīgajiem latviešiem, pat fotogrāfijas uz projektora rādīja no paša instruktorbraucieniem, kur interesantākos kadrus uzņēmis. Ļoti patika, adekvāti visu paskaidroja. Īpaša pazīme - dod braukt ar krutu auto un saka "nākotnes pārstāvji" :) Pirmā palīdzība arī bija forša - no "neatliekamās medicīnas centra" bija tēvocis, visiem bija aizraujoši paklausīties.

 

 

Instruktori: sākumā izmēģinājumam aizgāju pie viena it kā policijas darbinieka (? nu maiņu darbs katrā ziņā), kas patika draudzenes brālim (gonkot var), man likās pārāk aktīvs un nepacietīgs. Ieteica pats man citu, miera miku. Tad nu braucu pie instruktora ( Kaspars Žavners, bijušais eksāmenu pieņēmējs ), kas vadāja pa Maskavas forštati, kur ved "gāžamos pacientus". Nobraucu vairāk par minimumu, un kad bija tuvojās eksāmena laiks, intensīvi braukāju ar draudzenes auto, pabraukāju figūras ar viņas auto - eksāmens ar pirmo reizi.

 

Eksāmeni: Vanags piedāvāja izbraukt "izmēģinājumu" pie viena instruktora, kam bija (tolaik) eksāmena modeļa BMW. Kļūdas bija, bet nu to mašīnu vajag pamēģināt - īstajā eksāmenā iekāpu un ĻOTI ciets pedālis - no sākuma noslāpa, pēc tam uzmanīgi bija jābrauc un aizrādīja par tūļāšanos, veda uz "gāžamajām" vietām, kur lieti noderēja instruktora dotais. Un pēc tam jau ar drošu sirdi varēju iekļauties plūsmā :) Rezultātā 0 punkti? Laikam. Bet nu saprotams - audzēknis streso, bet pieņēmējs grib redzēt, ka "šitais ir adekvāts". Un ja ir, tad viss OK.

 

vārdu sakot, vajag piemeklēt temperamentam atbilstošu, zinošu instruktoru un pēc tam vēl intensīvi pabraukāt ar savas ģimenes auto pa tiem viltīgākajiem maršrutiem (maskavas priekšpilsēta, Krasta, Āgenskalns, pat uz Mārupes pusi, lidostu ..), kamēr ir pierasts pie dažādiem auto. Tad arī būs labi.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Gāju Credo, viss bija ok, iznemot teorijas pasniedzeju, bet tas ir mazakais un kaķim zem astes.

Braucu pie Armina Gedrovica - viss baigi ok, mierīgs. Sapratāmies labi. Bet kad nāca uz beigām tad mainīju dzīvesvietu un nācās nedaudz pabraukt ari Liepājā, lai redzētu šejienes iegāžamās vietas. CSDD noliku ar pirmo reizi un pie ta inspektora pedejo reizi ar pirmo cauri bija kads ticis pirms 2 menesiem. 2reiz nedela gan iesaku braukt ka minimums. Regularitāte zinies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

autoskola Kristīne !

Ir kāds no biedriem mācījies tur ?

Ir kādas atsauksmes vai komentāri no radiem, draugiem, kaimiņiem.....?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
· Hidden by Mezavecis, Janvāris 2, 2014 - Nafig 2x jātaisa posts?
Hidden by Mezavecis, Janvāris 2, 2014 - Nafig 2x jātaisa posts?

Iesakiet autoskolu Rīgā

Link to comment
  • 1 year later...

Pabeidzu "Kristīne" autoskolu Rīgā un gribu padalīties iespaidos :jump: . Esmu ar visu apmierināta. Teorijas pasniedzēja bija superīga, instruktors līdzsvarots (un pacietīgs), telpas mājīgas. Un galvenais, ka man tagad vadītāja apliecība jau kabatā!!!  :thumbsup:  Iesaku visiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Laikam izlasīja kādu vecu postu un uzrakstīja savu pieredz, ka ieteikums mācīties Kristīnē bija OK.

Reāli ar tām skolām ir pof kur mācies, galvenais kāds ir praktiskās daļas instruktors.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

galvenais kāds ir praktiskās daļas instruktors.

es savulaik, kad mācījos uz smago (ar GAZ-53), ja krustojumā noslāpa, tad bija jālec ārā un ar kurbuli jāuzkurbulē, tas ka sastrēgums viņam neinteresēja...., bet visumā normāli, arī šnabi kopā ierāvām..... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aizgāju uz kredo. Kaut kāda autoprieka apvienība. Pašlaik esmu apmierināts, kamēr vēl mācos.

Link to comment
Share on other sites

 Lexxx - Tu 2012. gadā sāki mācīties un tagad vēl mācies??? Tā ir kāda auto vadīšanas augstskola?? :D

Link to comment
Share on other sites

Nē nē, es trīs gadus marinējos un šogad septembrī, kad rokās iekrita mašīna, sapratu, ka atpakaļceļa nav.

Link to comment
Share on other sites

Mācījos Ventspilī Lion/Dinastija. Kaut instruktors krievs, bija interesantas nodarbības un visas teorijas uz pirmo noliku īpaši nepiegatavojoties. Laikam A2 mācīšos turpat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Rihards Grava

Nu ja prasi, kuru autoskolu ieteikt, tad ieteiktu vienkārši mācīties. Es esmu mācījies, man brālis, vēl daži draugi, ir likta gan A, gan B kategorija, nevienu reizi nav bijis nekāds "ČP"!

 

P.s. gaidu pavasari...

tumblr_nu5kilCQgA1tyl22eo1_500.jpg

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

sharklasers

Esiet brīdināti, šis nav pirmais forums, kur, nesen, kāds, ar lietotājvārdu, sastāvošu no latviska vārda un uzvārda, paceļ mironi un "iesaka" to autoskolu.

Un tikai nevajag gudri stāstīt, ka sakritība.

Spameris stulbais - antireklāma, manās acīs.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Zinu, ka šiem ir moderns aprīkojums un nekāda čakara ar papīriem, nesen ieteicu arī darba kolēģei, kura veiksmīgi visu nokārtoja.

https://autoskola-eksperts.com/.

 

Pats mācījos sen pie instruktora, kas tur pasniedz, CSDD nokārtoju bez kļūdām braukšanā un teorijā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...