Jump to content

RAM parametri papildināšanai


Explo
 Share

Recommended Posts

uzliku os WIN7, un izrādās RAM par īsu, PC sāk jau restartēties un mest ārā zilos logus. jāsāk kaut ko darīt :boredom:

 

PC:

Mainbooard - ASUSTek Computer inc., M2N-SLI Deluxe, chipset nForce 570 SLI,

Esošā memory card - DDR2 1024 MB, PC2-6400 (400Mhz), Kingmax semiconductor. CPU info rāda DRAM frequency 387.5 Mhz, CPU/7, CL-5.0 clocks,

 

Gribētos uzlikt +4BG RAM, lai nav tuvākā nākotnē pie tā jāpieķerās, sliktākā gadījumā +2GB.

 

kādi citi RAM paramteri man iet virsū? tas pats DDR2 vai arī DDR3? kā ar Mhz, CL, utt? varu likt virsū uzreiz veselu 4GB vai nezinu...1x2, 2x2?

kādu jūs ieteiksiet, ko varu un nevaru?

Link to comment
Share on other sites

4 x 240-pin DIMM, support max. 8GB DDR2 800/667/533 ECC and non-ECC, un-buffered memory

*When installing total memory of 4GB capacity or more, Windows 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Hence, a total installed memory of less than 3GB is recommended.

 

Liec vien 2x2 GB un to vienu GB droši vari ņemt arī ārā.

Link to comment
Share on other sites

Tikai atceries, ka 4GB RAM pratīs izmantot tikai 64 bit sistēmas. Šur tur atrodamās "nopietnās" pamācības, kā "sadraudzēt" 32 bit sistēmu ar 4GB RAM nav uztveramas nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Problēma ir kaut kur citur, nevis atmiņas trūkumā. Ieteiktu sākt ar diagnostiku, lai saprastu, kāpēc parādās zilie logi. Varu garantēt, ka palielinot atmiņu šīs nebūšanas nepazudīs.

uzliku os WIN7, un izrādās RAM par īsu, PC sāk jau restartēties un mest ārā zilos logus. jāsāk kaut ko darīt :boredom:

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

pašreizējais RAM ar 1GB noslogojums man ir 70% neitrālā stāvoklī, darba režīmā - jau aiziet 80-90%. Nezinu, domāju ka tas jau arī PC nepatīk.

Jā, WINs man ir ar 32bit, ar tādu domu ka maz RAMs, bet tomēr izskatās problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Ja Win 32bit tad ir jēga likt tikai 2 GB klāt .... un pievienojos viedoklim ka tas BSOD nerisinās ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

(labots)

bet vai RAM darbība vidēji 80%-90% noslogojumā ir normāla parādība?

 

domāju no kopējā RAM apjoma

 

Dabūju nofočēt zilo ekrānu. tuliņ iemetīšu.

 

post-81173-0-23944600-1343323556_thumb.jpg

 

Bet tomēr...vismaz +2GB RAM man vajadzētu (kopā 3GB) pie jau esošā RAMa noslogojuma, 32bit to pavilks domāju.

Tad rezumējot, varu ņemt tikai DDR2 DIMM moduļus. Bet teiksim hercos 533, 667, 800...tas ir vienalga?

Labots - Explo
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

BSOD liecina par dzelžu vai draiveru problēmām un neko citu. PUNKTS! Iemeslus meklē ar BlueScreenView. Bet vispirms pārbaudi RAM ar Memtest86+.

 

Par atmiņu runājot, vārds "noslogots" maldina - labāk atbilst vārds "aizņemts". Tas tādēļ, ka atmiņas apjomu nav iespējams "pārslogot". Un tas cik liela aizņemtība ir normāla, RAMam ir pofig. Jautājums ir vai lietotājam tas ir normāli! Un kas tie par procentiem kas no kā ir aizņemts un kur skatījies? Reāli aizņemto atmiņu Windows Task Manager parāda Commit (MB), kas bildē ir 2074 MB, un to ir jāsalīdzina ar Physical Memory (MB)/Total, kas bildē ir 4030 MB. Tam datoram aizņemti ir 2074/4030 = 51%.

 

Ja jau Tev ir DDR2-800, tad tādus arī pērc klāt. Ja Tavs 1GB strādās, tad visjēdzīgāk Tev ir vienkārši nopirkt vēl vienu DDR2-800 1GB un būs arī korekts Dual (128-bit) režīms. Protams, ja Tev nav kāds Sempron modelis, kas to neatbalsta. Ar 2GB normālam cilvēkam pietiek pat ar 64-bit Windows 7. Un tuvākajā nākotnē vairāk nevajadzēs, jo Windows 8 rīs vēl mazāk atmiņas. Viss pārējais ir atkarīgs no Tavu roku līkuma un sainstalētā crapware zoodārza lieluma.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

1. BSOD - mans variants liecināja par kaut kādu softa vai drivera problēmām. Jā, atradu caur disk managament, bija vienam problēmas. Attinstaliēju. skatīšos kas būs.

2. patestēju RAMu ar Memtest86+. Tests succefull. problēmas tur nebija.

3. Atmiņas noslogojums. Viens, skatos pēc WIN7 gadžeta, kas ir CPU meters, tur uzrāda šo procentu, otrs, ja man ir 1GB RAMs, tad task managers arī uzrāda (tajā Memory grafika lodziņā) apjomu ~700/800MB. Trešais, pēc Inspector Caps ieteikuma, tad mans comit MB pašreiz uzrāda 1206, total physical memory 1024. Gribi teikt ka RAM tiek pārtērēts overlimit jau? :shok:

 

Jā, tev Inspector Caps varbūt taisnība, jāņem vien būs tas 1GB, gan jau pietiks ar 2GB kopā. Bet vispār paldies tev, viens normāls sakarīgs komments uz visām šīm manām sāpēm :drinks:

Labots - Explo
Link to comment
Share on other sites

Vai tik Win7 nav kāds no "super edition" variantiem!? Kaučkas par daudz izravēts!

 

nu nē, parastais home premium editions

 

nebūs man starpība starp CL5 ...CL6 moduļiem? jo pašreiz man ir CL 5.0 clocks. kā būs, ja uzlikšu otru ar 6.0 cloks (800mhz) , vai tam būs kāds būtiska nozīme :mellow:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tēma atrisināta. Pārsteigums arī bija tas, ka atraujot vāku vaļā, ieraudzīju, ka stāv vēl viens 1GB RAMs. Kāda velna pēc tas bija atslēdzies? :mad: a es galīgi biju piemirsies ka man bija 2GB PC,

Uzticējos uz pašreizējo PC info, ko rāda task managers un system info. strange :resent:

Nekas, pārliku tos abus esošos uz citiem paralēliem slotiem, ieliku manis jauno 1GB pirkto karti (ko nebūtu īstenībā ņēmis), tad tagad visās vietās rāda 3GB (otrs beigtais atdzīvojās).....nē nu, lai jau ir :drinks:

tas ir ok priekš 32bit OS...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Muļķības (bi&chplease) es tagad sēžu ar win7 - 1GB RAM, 10 Chrome Cilnes un atvērtu minecraft. Atsakies no Areo, transparent glass uc mēsliem, un atslēdz nevajadzīgos servisus, ja nemāki, tad palaid Game Booster...

 

Edit: ES nāku par vēlu ;d

Labots - GaGlets
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...