Jump to content

Windows XP pārslodze


MazaisKikiz
 Share

Recommended Posts

Sveicināts lasītāj. Es ceru ka Tu būsi pietiekami saprotošs(-a) un nenogalināsi mani par manu gramatiku, bet ir kā ir...

Tātad mani jau kādu noteiktu laiku vajā kaut kāds "gļuks" kura dēļ es nevaru paskatīties normāli video (iekš interneta) Nepārtraukti attēls iekaras, bet skaņa turpina skanēt. Pēc tam kad nopauzēju video attēls aiziet līdz momentam kurš viņam ir nepieciešams.

Kā varētu labot šo nepatīkamo kļūdu.

P.s Vēlos piebilst ka agrāk šitādi mēsli man netraucēja.

P.s.s Windows ir vairākkārt pārinstelēts.

Link to comment
Share on other sites

Sveicināts lasītāj.

un tagad vakara pasaciņa uz gulētiešanu.

 

Noteikti vaina ir windows pārslodzē.... vismaz būtu uzrakstījis portatīvais vai PC... lēni lādējās filma... vaina varbūt ikvienā posmā kas savieno tevi ar filmas devēja serveri...

Link to comment
Share on other sites

MazaisKikiz

un tagad vakara pasaciņa uz gulētiešanu.

 

Noteikti vaina ir windows pārslodzē.... vismaz būtu uzrakstījis portatīvais vai PC... lēni lādējās filma... vaina varbūt ikvienā posmā kas savieno tevi ar filmas devēja serveri...

Runa iet par stacionāro (kaste)

Vairāk mani uztrauc tas ka es nevaru normāli noskatīties yt video klipu

Link to comment
Share on other sites

MazaisKikiz

Paļubom tā krievu pamācība nelīdzēja.

100%, par brīnumu pie procesiem ir kaut kādi 6 "chrome.exe" procesi DAFAQ?

Link to comment
Share on other sites

nu re laikam ar šo arī tāka būtu jāsāk ... nav kaut kāds zvēru dārzs ?

Link to comment
Share on other sites

Par tiem chrome.exe.

 

Main Process:

Chrome's main process handles the UI, tab management and so on. There are usually only one process that do the work.

 

Renderer Process(es):

The renderer handles rendering the page. Roughly, each tab consume one, but some special case make tabs into a single one - same domain uses same renderer, and no more than 20 renderer - newly opened tabs will use existing renderer if exceeded. Renderer Process runs in a sandbox that can increase security by separating in sandboxes. When one renderer crashes, other tabs or the main process will not be affected, and users will be able to reload the page by refreshing.

 

Plugin Process(es):

As plugins should have higher permission than a webpage, and in order to keep Renderer Processes in the sandbox, plugins are separated. Also when one crashes, other plugins or tabs or the main process will not be affected.

 

Extension Process(es):

Similar to the others, separating extensions into processes is to keep them in sandbox... and a crashing extension will not let the whole browser down.

 

There is a built-in task manager for Chrome. Press Shift+Esc or "right click on title bar -> Task Manager" to launch it. You can see clearly - and may end processes if one's not responding. Ending processes this way will keep those addresses on your browser, with a "sad tab" replacing it, as mentioned in "Renderer Processes".

 

Vari pats paskatīties, ko katrs no tiem dara...

Link to comment
Share on other sites

Kādi ir tava datora parametri domājam varētu būt kaut kāds vecais P4 vai atlons kurš fiziski nevelk....

Link to comment
Share on other sites

Леший

nav kaut kāds zvēru dārzs ?

O_o Chrome veido procesu katram atvērtam tabam.

Vaina būs videokartē, ja jau

 

Windows ir vairākkārt pārinstelēts.

 

There is a built-in task manager for Chrome. Press Shift+Esc

Par šo paldies, nezināju :drinks:

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Čipseta draiveris???

 

Bet teksts "XP iet pārslodzē" jau pats par sevi ir ko vērts.

 

Piekrītu par fļešku - tam vajag zināmu dzelžu spēku.

Link to comment
Share on other sites

Dators ir jāapkopj vismaz reizi gadā, tad viņš nenobeigsies pēc pāris gadiem un arī negļukos. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...