Jump to content

Iesakiet mid-range android trubu.


Zābaks���������™
 Share

Recommended Posts

Zābaks���������™

Sveiki! Pēc sava vecā x8 nāves esmu sācis skatīties jaunu telefonu. Budžets- ne vairāk, kā 10 lati lati mēnesī, ņemot no LMT, ar tarifu vienādais 7. Šobrīd metu acis uz htc one v. Ko iesakat šajā cenu kategorijā? LMT par 10 latiem mēnesī piedāvā iphone 4 8 gb, varbūt ņemt to?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tie 10Ls mēnesī nav uz 3 gadiem LMT?

 

Iesaku tev ņemt HTC ONE V kā jau pats esi nospriedis. Bet ir arī Lumia 800 tavā budžetā, kā arī Xperia P(patīkams korpuss+divkodolnieks).

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Toč! Iphone atkrīt! Man no wp biki bail, androidam vairāk aplikāciju un uz x8 jau biju apradis pie androīda, kā arī iemācījies teiksim, kā dabūt maksas aplikācijas par brīvu, un citas interesantas lietas. Nezinu, no xperiām ir palici plastmasīgs iespaids, tas arī ir iemesls, kāpēc neskatos uz samsunga pusi...

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P ir metāla korpuss, tapēc arī tas ir viens no ņemamajiem Xperia telefoniem. Bet mīnuss, ka baterija maza.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Tgd izsakam savas domas htc one v vs galaxy ace 2

Link to comment
Share on other sites

martinno

Viens V man liekas optimāls izmēra ziņā. Spaidot to nejutu nekādu pamatīgu bremzi. Gan jau ka pēc specenes tas ir vājāks nekā S2, bet nu kas kuram tuvāks - izmērs vai jauda (kuru diez vai bieži izmantos).

ACE otro neesmu turējis rokās, bet cik liekas, tad nekas globāli nav mainījies no pirmās versijas - plastmasa...

 

No manis +1 par HTC.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nu skaidrs- ko līdzīgu jau biju gaidījis. Samsungs trupina iekarot pasauli ar savu plastmasu, pieturēšos, ka es laikam pie htc. Vēljoprojām gaidu atsauksmes un ieteikumus. ;)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Toties sajūtas plastmasai vs metālam ir kā dienai pret nakti. Metālu ir patīkami turēt rokā, plastmasu ne īpaši. Trubu vēlos kvalitatīvu (cik nu budžets atļauj), telefons tomēr ir lieta, ko lieto katru dienu, nevis reizi nedēļā vai mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

īstenībā tas diskurss - plastmasa vs metāls ir ļoti interesants - ražotāji pozicionē metāla izmantošanu kā kaut kādu superekskluzīvo ekstru - īstenībā, tas metāls maksā gandrīz neko

Bet lietojot metālu atkal smagi jādomā par antenām.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Metāls, gribi to, vai negribi, neabsorbē šoku tik labi, kā plastmasa. Tas vai nu neatgriezeniski deformējās, vai arī nodod visu triecienu svarīgajām komponentēm. Protams, gumijas prezervatīvs telefonam to pasargās, bet tas arī padara telefonu n reižu biezāku un tizlāku kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Palietoju HTC one V ... Ļoti patika, tad paņēmu LG L7, sākumā bija neliela bremzīte, bet bača krietni labāka, ekrāns forsaks, lielāks, krāsas labākas, bet pirms ~ nedēļas iznāca updeits softam un bremzīte pazudusi. Esmu ļoti apmierināts ar telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Skaidrs, es arī sāku skatīties uz L7, labs price/performance, anyways, aiziešu kkad aptaustīt abus, vēl kādi varianti? Līdz šim pat neskatījos uz LG pusi, bet šis liekas pieņemams.

 

Wheeler, cik liela tā bremze ir? Lasot aprakstu bootā jau liekas, ka ir patiešām traki. Nu vismaz angry birds bez gļukiem var paspēlēt? :D

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Tātad, šobrīd skatos uz L7, IPS ekrāns, un citas labas lietas. Baltu, vai melnu ņemt? Un skatos, ka ir divas versijas, viena ar dual core, otra ar single core procesoru, kā arī dažādiem gpu. Kā atšķirt šos. Kā ari ir g700 un g705. Esmu lasījis, ka eiropai esot ar dual core, bet krievijai teiksim single core. Krieviem tiek g 705, tātad g 705 ir single core, bet g 700 dual? Gaidu atbildi no Wheelera, par to, kāds viņam ir, un ar cik kodolu procesoru.

 

Vieni esot ar ti omap, otri ar cortex a5.

 

Androidz, tas ir tas pats, kas ieteikt daciu, kā mašīnu...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Zābak - nepiekritīšu gan par Hujvejiem - ļoti labi verķi savā cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™
(labots)

Nu nez- dizains nepārāk, nav īpaši populārs, kas nozīmē, ka būs problēmas ar custom romiem, karoč man nepatīk.

 

Parādījies vēlviens sāncensis- optimus p970. Pēc speciem tas pats L7, tikai ar duāl kori. Sorry, izskatās, ka nav L7 dual core, daudzi cilvēki bija saputrojušies.

 

@Wheeler Ikdienas lietošanā tas L7 nav par lielu?

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es jau nesaku, ka tas hujavējš nav telefons un,ka dacia nav mašīna, vienkārši savā dzīvē nevēlētos lietot huawei, kā telefonu, un braukt ar daciu, tas arī viss, peace :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zābaks���������™
(labots)

Un ko tauta domā par lg optimus black? Tehniski labāks par L7, vienīgi modelis mazliet novecojis. Toties ir dual kōres procesors.

Xperia u arī nav slikts, bet tam nevar ielikt atmiņas karti.

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Neko īpaši jaunu neieraudzīju, vienīgi xperias, bet tās atkal uz mazcenu nedod, no tām manā kategorijā ir xperia u un neo xperia u nav atmiņas kartes, neo ir vienkodolēns.

Link to comment
Share on other sites

janka71

es pagaidām skatos uz galaxy beam, kādas atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nesaceries pārāk daudz par to projektoru, tur tikai 15 lumēni. Nopietni, vinīgas mazcenas telefons ar sakarīgu cenu un maksājumu mēnesī, ar divkodolu procesoru ir optimus black?

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka izvēle ir starp ace 2, one V un Optimus black. Es izvēlējos ace 2 veiktspējas dēļ. Dizains gan viņam ir stipri viduvējs, tam jāpiekrīt.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Piedodiet, taču es no visas sirds vēlētos būt LMT vergs uz 2 gadiem. HO-HO-HO! Veiktspējas ziņa optimus black iesper abiem pa pakaļu, par dizaina viduvējību- to es teiktu par optimus black.

Link to comment
Share on other sites

es atkal par vislētāko LMT androīd galu gribēju jautāt??? Galaxy mini 2 vai xperia mini pro??? Xperia: Pa lielam tā qwerty tastatūra sasodīts nav vajadzīga bet būtu interesanti + Snapdragon 1ghz ari nekaitē... vienīgi jau gadu vecs telefons(bet ar ICS updeitu)... Galaxy mini 2: 800mhz.. hmm.. androids 2.3.6... bet tikai maijā iznācis.. ICS nav solīts(gan jau nebūs) bet (bišķi) lielāks ekrāns(bet mazāks ppi).. un tomēr tas ir Zamzungszs kurš ar androīdiem ir diezgan labi sapazinies...

 

Jāatzīmē ka šis būs pirmais smartphone manā mūžā.. iepriekš bija Nokia 3220>Soni Ericsson w200i>Samsung monte>...

Tātad kuru labāk no lētā gala LMT variantiem???

BET ZābakamTM ieteiktu tomēr Ace 2, dēļ palielā RAM daudzuma... http://www.phonearen...XY-Ace-2_id6940

Labots - ArnisS
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™
(labots)

Ejiet ar saviem samsū*iem nah Xperia nosprāgs, ja ne no iekšējā brāķa, tad no šleifes, samsū*s nosprāgs tāpat vien, nopietni, par samsū*a kvalitāti ne viena vien "priecīga" atsauksme ir dzirdēta. Es izvēlētos sony.

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Jaunzems

Vai Zābaks te nebeigs bezjēdzīgi muldēt?

 

Būtībā mūsdienās izvēle ir tāda, kāda tā ir.

One V ir lielisks un lietošanā patīkams aparāts, tam ir normālas specifikācijas, foršs metāla korpuss un Android 4.0, vienīgi kamera ir diezgan viduvēja (lietot var) un varēja būt nedaudz ātrāks.

Xperia U ir aparāts ar diezgan normālu plastmasas korpusu, kurš ir ātrāks un tehniski labāks par One V, bet tam ir vecāka Android versija.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Izvēle izdarīta par labu htc one v, tuvāk septembrim tiks iegādāts, tikai, laikam no bites :D Kādam ir kādi ieteikumi, par tikšanu vaļā no mazcenas, ejot no lmt uz biti, jeb tur tomēr jāmaksā līgumsods...

Link to comment
Share on other sites

sanāca paķert sievišķim 2 sim samsung galaxy ace. cik pajūzāju - 2 sim nekaras. cik saprotu viens sēž uz 2 g otrs uz 3g. atkarībā kurš primārais. mīnusi - nav zipene. zona labāka kā bija manam HTC droīdam (tam laikam alu korpuss visu no-ekranēja). saliku softu minimumu - likās ,ka buksē mazāk kā htc. šim laikam piparkūka virsū. pagaidām man likās labāks par manu iepriekšējo pieredzi ar HTC droīdu...ko izmetu misenē.un cena bez maz 2x mazāka. ap 150 ls.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Kas tas pa htc droīdu tik draņķīgu? Samsung kvalitāti īsti par kvalitāti nevar nosaukt.

Link to comment
Share on other sites

man bija legend, kā jau teicu - zona zem katras kritikas dēļ alumīnija korpusa. pakaļējais vāks mazais krīt nost kā ņem no kabatas ārā....

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Tātad, lmt līgumos nav nekādu punktu, kuru dēļ tos varētu lauzt?

Link to comment
Share on other sites

pričom LMT ? mani telefoni paša pirkti...zona zūd dēļ aparāta "nespējas"..

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es te par savu sāpi runāju. Starp citu, kādas ir cerības uz garantijas remontu, ja telefons ir bijiss rootots, ar custom romu, bet līdz galam neieslēdzas(melns ekrāns) baterijas patēriņš 110ma un baču izēd 2h?

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika tad Optimus Black ir divkodolu CPU? Tas ir pagāšgada vidējās klases modelis, protams, ka nav nekādi 2 kodoli. LG ir briesmīgs serviss un viņu virzienā es neskatītos. Ja nu vienīgi dārgā gala Optimus 4X, kas ir ar labiem dzelžiem par relatīvi zemu cenu. Šajā kategorijā skaties vai nu uz Ace 2 Sony Xperia Sola (varbūt arī P). Var aī HTC One V, bet tas būs tehniski vājāks. Plastmasa, protams, paliek plastmasa, man jau ar nepaliek, bet HTC ir dārgāki, turklāt One sērijas ir pamatīgi izgāzusies, gan dzelžu, gan kvalitātes, gan arī finanšu rādītāju ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...