Jump to content

Tv kā laptopa monitors


Neoz
 Share

Recommended Posts

Es zinu, ka ir vairākas tēmas par šo taisītas, bet uz savu jautājumu atbildi neatradu.

Man ir vecmodīgais TV ar 3xRCA , laptopam ir D-sub un HDMI

 

Vēlos uzzināt kādu vadu vaig, lai tv tiktu izmantots kā laptopa monitors.

Link to comment
Share on other sites

3 RCA visdrīzāk ir kompozītais ar stereo skaņu. 3 RCA lika pat tādiem televizoriem, kuriem ir tikai 1 skaļrunis. Tevis nosauktais setups nav pa vienkāršo savienojams.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

aizmugurē vēl ir 4 porti kuros es ieliku decoder vadus, nu dekoderim ir scart aizmurē, bet tākā man nav scart tv tapec otrā gala ir 4 vadi: 2sarkani. 2 dzelteni

 

Ja ir iespēja savienot, tad var pamēģināt ar pārvedotājiem.

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

Šitāda paskata pārejniekiem es neticēšu līdz brīdim, kamēr kāds foruma vecbiedrs neapstiprinās, ka tas tiešām strādā. Ieleja, Tavs apstiprinājums ar pieredzi no dzīves arī der.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vecozēn, mēs varam tikai minēt, kas tur ir iekšā un kā nav. Bet Ebay pilns ar vadiem, kuriem vienā galā VGA/D-sub štekeris, bet otrā - televizoram piemērotas tulpes un S-video štekeri. Man šķiet, viņi ne visi derēs autora mērķim.

 

p.s.

 

Tavā pēdējā linkā ir jau kas cerīgāks.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Autor, ko Tu gribi sabildēt? Pēdējos postos runa aizgāja (sorry) par VGA, kas arī itkā skaitās analogs, atbilstību sadzīves televizora analogajām video ieejām. Štekeri jau derēs, bet signāla līmeņi, un varbūt vēl kas, būs nesaderīgi. Vispār VGA ir aļa RGB, bet pēc Tava izklāsta Tev ir ir kompozīts, kurš laikam toč nav iekš VGA

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...