Jump to content

Portatīvā temperatūras.


maiss
 Share

Recommended Posts

Nopirku jaunu Laptopu. Pēc bēdīgās pieredzes ar iepriekšējo datoru kurš pēc 2 gadu lietošanas sāka karst (tīriju) viņs sāka pie slodzes slēgties ārā. Kādas 100 reizes izlsēdzās un tad nodega. Tapēc tagat jaunajam uzreiz paņēmu cooling padu lētāko elkorā pa 15ls to canyon ar lielo ventilatoru. un tagat patstāvīgi kompi turu uz viņa ar ieslēgtu veņķiku. Arī uz nakti atstāju ieslēgtu kačājot torrentus. Tagat man ir bail ka moš viņam pa aukstu?

 

x7flcptirp5ni1ktgt3.png

 

apskaidrojiet cik grādi ir minimālais un cik maksimālais pieļaujamais lai nebūtu nepatīkami momenti.

Kompis http://il.computers....hibaShop/false/

 

ā un pie reizes Vram ņemās nost no operatīvās vai tā ir atsevišķa atmiņa?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Linkam kaut kāda lepra piemetusies. Sabiris gabalos. Slinkums dekodēt.

 

Feins palags man sanāca ;)

Link to comment
Share on other sites

Jāj uz kamieļa pa tuksnesi beduīms. Karsti,nosvīdis, kamielim arī karsti,knapi vekas. Pēkšņi garām brauc motociklists un prasa, ko tāds saguris? Beduīns atbils, ka karsti kamielim. Motociklists saka, vot duraks, paskat, es jo ātrāk braucu, jo vēsāk paliek un aizbrauc. Pēc brīža motociklistu apdzen beduīns ar auļojošu kamieli un atstāj motociklistu putekļos. Nu nekas, mocists brauc savā nodabā un aiz kāpas skatās atkal beduīns, tup pie beigta kamieļa, glauda tā galvu un purpina, nosala mans kamilītis, nosala mans lamielītis.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

(labots)

rubīt padu ārā un tikai pie 60 grādiem slēgt iekšā?

vRAMs ēd operatīvo vai arī viņš ir atsevišķs?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Pesec jocīgs jautājums - vai nav par aukstu :D

 

Kompis nav nekāds iekšdedzes dzinējs, kuram ir noteikta optimālā darba temperatūra.

Liecies mierā takš.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu līdz mīnus 20 vari mierīgi nesatraukties, pie mīnus 45 sasals LCD :diablo: .

2. Ja integrētā VGA, protams, ka izmanto daļu RAM.

Link to comment
Share on other sites

ā un pie reizes Vram ņemās nost no operatīvās vai tā ir atsevišķa atmiņa?

 

Tak pats arii vari izlasīt, kas pasha dotajaa linkaa rakstiits - videokartei ir sava arminja, bet var iekonfigureet, lai izmanto veel arii sisteemas atminju:

 

AMD Radeon™ HD 7670M Graphics (2GB dedicated memory) memory amount : 2,048 MB dedicated VRAM.
Available graphics memory can be expanded using system memory, through HyperMemory™ technology:
up to 5,327 MB with 4 GB system memory installed, and up to 6,351 MB with 8 GB system memory installed,
(with pre-installed 64-bit operating system).
memory type : DDR3 Video RAM (resp. Video RAM and system memory combined)
connected bus : PCI Express® 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...