Jump to content

Windows download&activation


maiss
 Share

Recommended Posts

Labas dienas.

 

Isi un skaidri. Paņēmu portatīvo kuram jau ir uzzinstalēts Windows. Disks līdz nenāca. Apakšā ir uzlīme un serialis. Uz uzlīmes rakstīts( Win Home Prem QA). Protams es gribu svaigu windows, nevis to pārbasto lieko softu kas nāk jau lidzi no brenda. Ko darīt? Vel iesakat kā izdzēst visu no cietā diska (arī brenda integrētos sūdus) man ir 2 partīcijas viena 1.45 GB un tad 900GB gribu izdzēst to 1.45. Bet svarīgākais būtu ar to windows.Paldies

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Maza piebildīte - ja gribi tikt vaļā arī no tās 1,45GB partīcijas, instalācijas laikā vispirms nodzēs abas esošās partīcijas un izveido jaunu (W 7 pats izveidos vēl vienu 100MB - tā ir vajadzīga) un instalē.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Paga, vai tad Digitalriverā tagad nāk lejup arī OEM OS?

 

Stērķele, vai ta pats nesen nesūtīji kkādiem saviem kompjiem no ražotāja Win ripuļus?

Jebšu vienkārši esmu no dzīves atpalicis.

Link to comment
Share on other sites

Red&Dead,

 

MS acīs legāls būs, ko vēl vairāk home userim vajag.

Jā es sūtīju, jo man vajadzēja otrādāk nekā autoram.

 

Nitram.

 

Pārlasi lūdzu vēlreiz pirmos trīs postus.

Labots - Крахмал
Link to comment
Share on other sites

Labas dienas.

 

...Protams es gribu svaigu windows, nevis to pārbasto lieko softu kas nāk jau lidzi no brenda. Ko darīt?...

Tikai opcijas piedavājums, nekā vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Labas dienas.

 

Isi un skaidri. Paņēmu portatīvo kuram jau ir uzzinstalēts Windows. Disks līdz nenāca. Apakšā ir uzlīme un serialis. Uz uzlīmes rakstīts( Win Home Prem QA). Protams es gribu svaigu windows, nevis to pārbasto lieko softu kas nāk jau lidzi no brenda. Ko darīt? Vel iesakat kā izdzēst visu no cietā diska (arī brenda integrētos sūdus) man ir 2 partīcijas viena 1.45 GB un tad 900GB gribu izdzēst to 1.45. Bet svarīgākais būtu ar to windows.Paldies

 

Tajā pārbāstajā liekajā softā droši vien ir arī utilīta, kas izveido datora programmu atjaunošanas diskus (ieraksta dvd matricā), tai skaitā arī Windows 7 disku. Un tas viss sēž tajā "liekajā" 1.45gb partīcijā, plus no kuras var atjaunot datoru arī bez diskiem.

 

Un vai tad ar add/remove programms palīdzību nevar atbrīvoties no visa liekā? Kādēļ visu vajag sarežģīt?

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Drazas jau ar visu add/remove paliek. Visu redzamo jau izmetu.Bet tāpat pie 2.2 gb ramu ēd ar tikai boot.lv atvērtu.

Link to comment
Share on other sites

tas, cik ram paņem, ir daudz atkarīgs arī no hardware. Var vēl arī paskatīties, kuras programmas paņem to atmiņu. Tāpat arī var pārskatīt palaistos procesus un arī tur var ko atslēgt. Visu pārinstalēt ir laikietilpīgi un var nemaz nedot cerēto rezultātu.

Ar System Configuration utilītas palīdzību var saķeksēt, kas tiek un kas netiek palaists pie datora ielādes. Varbūt tur ko var novākt.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...