Jump to content

Vairāki ventilatori stacionārajam datoram


Nain
 Share

Recommended Posts

Tātad, istabā ir karsts, nav arī pieeja ventilatoram. BET, apkārt mētājas vesels lērums neizmatotu 12 v ventilatoriņu. Problēma - stacionārā datora mātespaltei ir tikai divas 12 v izejas, attiecīgi - viena procesora ventilatoram, otra - vēl kādam liekam ventilatoram, manā gadījumā - videokartes dzesei. Jautājums - kur lai piesprauž pārējos ventilatorus, kurus varētu izvilkt laukā un atdzesēt manu sakarsušo galvu? Mēģināju pieslēgties pie videokartes ventilatora - nolobīju vadiem izolāciju, piekonektējot otru ventilatoru. It kā jau griežas abi divi, taču, loģiski, samazinās apgriezieni.

Citas idejas?

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

Radās cita ideja - paņem kādu neizmantotu barokli, piespraust pie strāvas un pie šī barokļa ar dažādu mahināciju palīdzību konektēt vajadzīgo ventilatoru skaitu. Būs jauki un vēsi. :)

Link to comment
Share on other sites

Radās cita ideja - paņem kādu neizmantotu barokli, piespraust pie strāvas un pie šī barokļa ar dažādu mahināciju palīdzību konektēt vajadzīgo ventilatoru skaitu. Būs jauki un vēsi. :)

 

Kur problēma realizēt šo ideju? Pārāk daudz krāsainu vadiņu? Varbūt uzreiz jāuzdod jautājums: Kā pieslēgt?

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

mahinatori joptv., atrauj kastei vaļā vienu sānu un pieliec blakus kaut vai LAMINOX PJ23 un smaids līdz ausīm

Link to comment
Share on other sites

jakslis

mahinatori joptv., atrauj kastei vaļā vienu sānu un pieliec blakus kaut vai LAMINOX PJ23 un smaids līdz ausīm

Viņš jau grib pats atdzesēties :)

"kurus varētu izvilkt laukā un atdzesēt manu sakarsušo galvu"

 

Radās cita ideja - paņem kādu neizmantotu barokli, piespraust pie strāvas un pie šī barokļa ar dažādu mahināciju palīdzību konektēt vajadzīgo ventilatoru skaitu. Būs jauki un vēsi. :)

Vēl labāk ja ir AT baroklis(mazāk mahināciju :)).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā, bet ventilators ir vismaz puse no kondicioniera. Pats patlaban sēžu pie ventilatora. Pa pirmo. Es gan esmu Jūrmalā, šeit druscīt cits gaiss. Tā kā, autor, ja Tev ir karsti, tad ātrākais un lētākais risinājums tiešām ir ventilators. Es gan ieteiktu atrast iespēju un aiziet kaut vai uz to pašu Kaksimu, Gerkenu vai citur un iegādāties ventilatoru, kurš griežas uz visām pusēm. Tas ir labais. Mans Gerkena ķīnietis iet jau trešo gadu, ka prieks.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es uztaisīju pēc KISS principa, paņēmu 12v 2A HDD barokli un pieliku divus 120mm. Ā, vēl pieliku priekšā un aizmugurē restes no pāris PSU.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt uzreiz jāuzdod jautājums: Kā pieslēgt?

 

Neesmu tik alternatīvi apdāvināts, kā, iespējams, izklausos. :) Viss kārtībā, ideja realizēta un darbojas arī praksē - apkārt ir astoņi 12 V ventilatori, ar kuriem pilnībā pietiek ~ 90 kg gaļas atdzesēšanai. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...