Jump to content

Zenit ET trosīte


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

Guest kristers42

Bija izjaukts Zenit ET, esmu ticis līdz trosītei, kas atbild par slēdža darbību. Varat paskaidrot pilnīgam čaiņikam, kā tā ir jāliek? :D

 

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

versatile

Būšu skarbs. Izmet un nopērc kaut ko no Ricoh, Praktica vai jebkādas citas vācu/japāņu firmas ražojumiem ar normāla gaišuma skatu meklētāju, ttl mērīšanu, uzticamu metāla nevis lupatas slēdzi, kas neskrāpē filmu un uz kuru var paļauties. Cena ~25 Ls par tādu body.

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

To, cik Zenit sūdīgs, zinu. Man vairāk interesē pabeigt šo "konstruktoru" un dabūt fotoaparātu strādājošu.

Link to comment
Share on other sites

zinot tavus iepriekšējos "projektus" , domāju - nav variantu :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Oskar, es jautāju, kā ir jāliek trosīte, nevis ko citu.

Link to comment
Share on other sites

a iegūglēt krievu saitos slabo , ā tu tak nezini krievu val. laikam...

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Nedaudz zinu, bet ne tik daudz, lai lasītu remonta instrukcijas.

Link to comment
Share on other sites

nu domā te kāds ikdienā jauc zenītus ? neticu. ja nu kāds no vecmeistariem un tad šaubos. vari meklēt ieteikto aparātu instrukcijas angliski. princips jau līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Ikdienā nejauc, bet gan jau kāds atradīsies, kas kādreiz ir jaucis. Vismaz varētu pateikt, kā krieviski/angliski tā trosīte saucas?

 

Izmeklējos gan "зенит ет ремонт инструкция", gan "zenit et repair guide", nekur neatradu un vienīgo vietu, kur varēja būt(zenitcamera.com), īpašnieks $##$^$$^% aizslēdzis.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pēdējo (un vienu no kādām 10) reizi Zenit ķidāju vēl krievu laikos, bet šito vairs neatceros :(. Bet vairāk šķiet, ka tava "trosīte" īstenībā ir atspere, tikai kur (vai tikai nebija saistībā ar uzvilkšanas kloķa atpakaļgaitu). Zelta likums ārdot kādu mehānismu, kura uzbūvi nepārzini - visu pierakstīt vai pat nobildēt, ja ir ar ko, pretējā gadījumā 100% kaut kas paliks pāri.

Mans trakākais numurs bija kalnu apstākļos pie telts uz izklātas plēves ar universālo kabatas nazi izjaukt un salikt kinokameras Krasnogorsk atsperes mehānismu, kurš tieši pārgājiena vidū kaut kur ieķērās. Izdevās, grupas biedriem par pārsteigumu - gan remonts, gan filma.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Raivik! Tev taisnība.Kur tie laiki,kad kaut ko tādu jaucām! Tā varētu būt pārtīšanas kloķa atgriezšanas atspere,tik tāda par daudz īsa un samuļļāta izskatās.

Vai tik štorkas mehanismam arī nebija kaut kas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...