Jump to content

Datora apgreidošana ar budžetu 120 ls


Vitamiins
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Es esmu jauniņais šajā forumā, bet jau tagad prasu lūdzu palīdzību. Nesen dabūju jaunu videokarti no drauga, bet sapratu ka pārējā datora kompetentes nav diezko labas, tapēc nolēmu pajautāt jums, datoru ekspertiem. Ielikšu bildes ar pašreizējiem datora dzelžiem.

p2jyv1ils041s7tr9zki.jpgeverestā ram itkā 1gb rādās, bet patiesībā ir tie 2gb, bet domāju pāriet uz 4-6.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Jauns CPU noteikti, MB tev ir OK. Meklē E8xxx sēriju tagad cenas krīt būs tev jaudas pieaugum 15x :D izmaksās līdz ~50ls. Nākamais Ram vēl 2GB, lai kopā 4GB izmaksās normāls ram 20ls. Tad vēl paliek jautājums par to cik W ir tavam barošanas blokam. Ja 400+ vari iztikt ar esošo un paņemt videokarti par atlikušo naudu. Ja tev neveicas un baroklis ir mazāks par 400W tad pērc to un skaties vai sanāk videokartei. Es ieteiktu skatīties aptuveni uz HD4850 ~30ls, tas protams, ja tev jāpērk baroklis.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Varu piedāvāt E8500 ar kādu dzesi pa 50,-

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Vitamiins
(labots)

Vai tad videokarte arī sūdīga? :(

 

links uz grozu

 

Ko sakat par šādu komplektu?

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

kazarma

atkarīgais ja tev ir parastā dzese tad cena 40ls.... Ja tev ir dzese pa puss korpusu tad 50ls ir adekvāta cena.

 

Videokarte ir švaka, 9400GT ~8500GT ļoti švaka karte crisis uz medium iestatījumiem nepaspēlēsi. Minimums, ko es parasti iesaku ir 8800GT, kas ir reizes 5 jaudīgāka par tavējo. Jāsaprot, analoģijai, ja salīdzina ar auto tavējai max ātrums 20Km/h, bet 8800GT 100Km/h. Bet tagad jau iesaku par 15-20% labāku par 8800GT -> HD4850.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu dzesi var izvēlēties pircējs ir šitādas:

cooler.jpg

intelC2Dstock_pspc.jpg

COKAV049a_400.jpg

thumb2_zalman_cnps_9500_03.jpgšāda ir ar LED un viena ar mainītu kūleri. Ir šadi divi kūleri- viens kā no veikala nācis ar LED, bet otrs ar mainītu propelleri (ielikts zalman silent (melns)

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

kazarma

Nesapratu par to zālman cooleri? Tev ir 2x tādi viens ar led viens ar "kreiso" karlisonu? Vai arī tev ir viens, kas ir ar led, BET ar mainītu karlisonu. Ja otrais variants, tad tik un tā cena 40ls. Jo pārējie stock cooleri ir nederīgi skaļš, neefektīvs un nedod dievs jāņem nost, jo tās plastmasas kājiņas nonormāli plīst. Pašam tādi mājās vesela čupa domāju nodot uz alumīniju.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

itanium

E8400 - ~40 lvl ar parasto dzesi

AMD HD 4870 - ~ 35-40 lvl (tava tagadējā ir spēlēm nederīga kaka)

PSU ~23 lvl

RAM ~20 lvl

 

Bet tā arī neesi pateicis, kas ar to pīsli tiks darīts. Kapātas spēles vai kas cits...

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Palaboju,

Vara dzesi būtu diezgan sarežģīti nodot alumīnijā :)

Link to comment
Share on other sites

Vitamiins

Nūu doma ir vairāk priekš spēlēm, nedomāju kādu Metro2033 uz ultra kapāt, bet gribētos lai kāds gta iv vai tas pats modern warfare 3 ietu uz max vai vismaz high.

 

Man pašlaik doma laikam ir pirkt šo komplektu.

http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem?content=MzM0MjUxtrQ2tDY0sDQxMjE0BDENDYzMjAwsrA0B

un klāt vēl nopirkt geforce 8800 gt.

Link to comment
Share on other sites

Vitamiins

Aizmirsti par 8800gt, tās videokartes laiks jau sen ir pagājis.

Kādu tad iesaki pirkt?

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Itanium tas bija etalona minimums un ja esi uz budžeta tad kapeika ir jāskaita. Vispār es ieteicu 4850 . HD4870 ir grūtāk dabonams.

 

Par to alumīnuju tas tāds teiceins pie mums :D

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...