Jump to content

Video čips ir jāpārlodē


Pokerface
 Share

Recommended Posts

Vispār šo es ar nesaprotu.

Visi ņem jaunus čipus un pārlodē, bet kas vainas vecajam čipam?

Kāpēc servisos nepārlodē vienkārši vecos čipus? Šablonus nevar atļauties?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Taapeec, ka vecais chips peec tam nodziivo nedeelju un nospraagst.

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē "nodzīvo nedēļu un nosprāgst"? Es nerunāju par plates cepšanu vai karsēšanu.

Es runāju par čipa noņemšanu, kontaktu atjaunošanu un pielodēšanu.

 

Ja vaina nav lodējumā, tad kāpēc ir pilni ebay ar atjaunotiem čipiem, kam atjaunoti kontakti?

 

Un kāpēc, uzlodējot jaunu čipu, garantiju dod tikai 6 mēnešus?

Link to comment
Share on other sites

aļo, kāda vēl kontaktu atjaunošana? tev ir vismaz aptuvena izpratne par defekta būtību?

ja nepietiek ar 6 mēnešu garantiju, jāpērk jauns lapsis, tam būs 3 gadi

Link to comment
Share on other sites

Nu tad paskaidro defekta būtību.

 

Es kaut kā neredzu savā postā nevienu apgalvojumu.

Visi bija jautājumi.

 

Ir dzirdēts par reball'ing (kontaktu atjaunošana, jauna lodīšu salikšana).

Kaut vai

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk es par šo meklēju informāciju un lasu, jo pēc lielāka sviesta šis izklausās.

 

Var jau būt, ka Tev ir taisnība, un čips ir metams.

 

Es tikai nesaprotu tad, Latvijā čaļi maina čipu un dod 6 mēnešu garantiju, skatos UK, USA čaļi atjauno lodējumu un arī dod 6 mēnešu garantiju, daži pat dod gadu.

 

Lasam atsauksmes - čaļiem, kam atjaunoti lodējumi, sistēmas iet.

 

 

Ok, laikam ielīdu cilvēkiem sāpīgā pavedienā.

Link to comment
Share on other sites

Indigo noskatās 2-3 videoklipus un tad pelna naudu uz vēl stulbākiem par indigo...

Link to comment
Share on other sites

Offtopicam: Tas viss atiecas tikai uz laptopiem, vai arī man jāsāk raizēties par savu Desktop kārbu kurā ir AMD akmens un ATI videokarte bez karlsona?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Nu par šo es arī piekrītu.

Jā, ir mūsdienās vecā patiesība, kur aitas, tur cirpēji.

 

 

Ir daudz un dažādas tēmas. Nu nevar katrs būt lietpratējs visās jomās. Kādreiz cilvēki grāmatas lasīja, tagad visa informācija internetā.

 

Jā, par karsēšanu ar gaisu ir lasīts un ir lasīts, ka tas tāds ļoti īsa laika risinājums.

Bet par lodējumu atjaunošanu gan visur tādi pozitīvi teksti.

Link to comment
Share on other sites

laimīga saimnieks

Pie klēpjdatora pazuda attēlirenovēja vecu čipu strādā jau 9 mēnešus!Paldies meistierām XY Service!!!!

 

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

vienkaarsji noskruuveejusji lielo apaksjas vaaku un ar celtnieku feenu bizdink, bizdink! skats ir labs...

 

Man viens Asus ienācās pirms 3 nedēļām, tur skats gandrīz tāds pats. Apakšas vāku norāvuši, ar fēnu kausējuši, sakausējuši arī korpusa plastmasu, kusnis pa visu plati un no saimnieka 2 x pa 30 latiem ņēmuši (esot itkā mainijuši, tikai jau tājums ko!).

Link to comment
Share on other sites

Uz neredzēšanos laimīga saimniek!

 

Izlasīju diskusiju, radās jautājums.

 

Metājas pa māju nelaimīgais HP DV sērijas lapsis. Vienā dienā aizgāja pie dieviem - melna bilde un sēdi biksēs. Nometājās tā pa māju ~2-3 mēneši. Tad nu pārkrāmēju plauktu un ieslēdzu šito nabagu. Par brīnumu bildi rāda un rāda jau kā 1.5 gadu. Nekādu problēmu. Izskaidrojums?

Link to comment
Share on other sites

a kurš te Latvijā dod 6 mēnešus garantiju VGA mikroshēmas maiņai ( rebalingam)  ?  :TBS:   :)

 

P.S. Starp citu es visiem jaunajiem chipiem taisu reballingu - jo lieku svina lodes ;)

Labots - marter
Link to comment
Share on other sites

marter, on 15 Nov 2013 - 00:47, said: a kurš te Latvijā dod 6 mēnešus garantiju VGA mikroshēmas maiņai ( rebalingam) ?

Negribu samelot, ka 6 mēn., bet es no sava kantora sūtīju DV uz dap.lv labot un bija, ja atmiņa neviļ, 3 mēn. (vai 1? ) I don't know. Kaut kāda garantija, lai būtu prieks stresstestu veikt bija. :D

 

EDIT: Biju sapratis, ka runa ir par čipa nomaiņu, par rebumbotājiem neko nezinu.

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

par rebumbotājiem neko nezinu.

 

Šito sugu vajadzētu ar sū...ainu koku izdzenāt, lai nejauc tautai galvu.

Link to comment
Share on other sites

Ko te var cepties.

   Davai autor, es tev vienkārši pārlodēšu to čipu. Visu nobildēšu- kā tavu čipu noņemu, ka čips tiks atkal sabumbots un uzlodēts atpakaļ. Samaksa būs tikai par darbu. Garantiju nedošu vispār- jo tu kā klients pieprasi pārtlodēt to pašu čipu. Tad arī redzēsi uz savas ādas, cik ilgi viņš pārlodēts nostrādās. Tad, ja vēlēsies atkal viņu sataisīt, tad maksāsi gan atkal par darbu, gan par jaunu čipu, kurš jau strādās ilgi atšķirībā no vecā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Foto studijā. Mošk kaktu servisu varoņi atpazīs savus garadarbus un pieteiksies :)

 

 

Apakšas vāku norāvuši, ar fēnu kausējuši, sakausējuši arī korpusa plastmasu,
 
Link to comment
Share on other sites

Tātad es esmu vienīgais Latvijā , kas dod 6 mēnešu garantiju jauna VGA chipa uzstādīšanai  :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...