Jump to content

Vai kaut kur uzpērk printerus ?


wonderland
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Brīvdienās mēģināju atrast googlē, bet tā arī neko neatradu. Tad nu gribēju pajautāt, vai ir kāds kantoris, kur uzpērk printerus ?

 

Man ir trīs printeri canon pixma ip4850. Visi printeri darbojas, vienīgā problēma tiem ir tā, ka viņi vairs nevar labi nodrukāt fotogrāfijas. Šī iemesla dēļ, man ik pa brīdim nākas nopirkt jaunu šī tipa printeri, bet vecie vienkārši mētājas. Dokumentus nodrukāt var, visi mehānismi arī darbojas. Mest ārā žēl, bet izmantot īsti arī nav kur.

 

P.S Pieļauju, ka ja viņus iztīrītu, viņi darbotos pilnvērtīgi, to, protams garantēt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs,ka neviens kantoris neuzpirks vecus prunterus. Varkas tad tur nekādas, jo jauns printeris jau neko nemaksā. Ieliec sludinājumu un mēģini notirgot.

Link to comment
Share on other sites

Tintes printeriem pulēt galvu (ja vispār var to izdarīt), pirkt katridžus bieži vien dārgāk nekā nopirkt jaunu ideālā stāvoklī ar tintēm. Laukos arī mētājas pārītis tintenieku.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

skrachs

Un kā ir ar toneriem? Tos uzpērk?

Ir iekrājušies HP 05X toneri

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tintes printeriem pulēt galvu (ja vispār var to izdarīt)

 

koa ??? ko tu tur taisies pulēt, sprauslu sieniņas vai ?

kā jau Didzis teica, nevienam nav intereses par tādiem printeriem, sevišķi jau ar nobeigtām galvām, kas canon'am maksā gandrīz tik pat, cik jauns printeris

Link to comment
Share on other sites

wonderland

Skaidrs.

Vispār ir ļoti nejedzīgi ar šiem printeriem (canon pixma). Jauns printeris maksā 50 - 60 Ls. Komplektā nāk printeris un vien krāsu komplekts. Ja gribu nopirkt oriģinālo krāsu komplektu, tas arī izmaksā pie 50 Ls. Bez maz vai katru reizi izdevīgāk nopirkt jaunu printeri :D

Link to comment
Share on other sites

nnoname

ja tas tev liekas nejēdzīgi, neviens tev neliedz pirkt lāzerprinteri ar 5000 kopiju kārtridžiem, kurš būs ekonomiskāks izejmateriālu izmaksu ziņā

Link to comment
Share on other sites

wonderland

ZInu, ka neviens neliedz, bet man ir vajadzīgs tintes printeris. Vienkārši mans prāts neaptver, kā tas var būt ka printeris + tinte maksā tikpat cik tinte :)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

tas, ko tavs prāts neaptver, saucās bizness, un lētajos printeros viss bizness balstās uz izejmateriāliem, nevis pašiem dzelžiem

Link to comment
Share on other sites

wonderland

Nav jau loģikas tādā gadījumā, ja es varu nopirkt vairāk par to pašu cenu. Citreiz, ja paveicas, šo printeri vispār var atrast par 45 Ls, kas ir lētāk par jaunu tintes komplektu.

 

jaunam printerim parasti ir kaut kādas mazietilpīgākas tintes pudeles

 

To jau esmu pārbaudījis, ir tieši tādas pašas :)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

loģika, ne loģika, bet lētajiem krāsu lāzerniekiem kārtridžu komplekts mēdz būt pat 2x dārgāks par pašu printeri, tāpēc jau visi neskrien katru reizi pirkt jaunu printeri

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu šādus kārtridžus var droši pats pildīt (Daudz vieglāk, nekā tos, kuros iekšā iet 3 krāsas) un re izmaksas nokrīt uz 2LVL par visu komplekta uzpildīšanu. Pirkt jaunus oriģinālos kārtridžus tiešām neatmaksājas.

Pats kādreiz arī pirku jaunu printeri krāsu vietā, kamēr neizlēmu ķerties pie sprices :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...