Jump to content

I-net servera konfigurācija


Guest koko
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, ka taisu ieksh php uz txt baazes sho to un vajadziigs, lai no weblapas vareetu ierakstiit ieksh txt faila (piem gbook bez mysql vai kaut kas tamliidziigs)...

 

Nu kods ir pareizs, jo pac paarbaudiiju uz viena servuka, tikai nu man vajag, lai pie sevis es to varu izdariit...

 

Rakstiishanas funkcijaa atveru failu rakstiishanai un sametu visu iekshaa ar fju- fwrite...

 

kas un kur ir jaamaina, lai uz sava dakja ar varu saglabaat tos failus?

 

P.S. es ir iesaaceejs un manuaalii ar sakariigu atbildi neatradu!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu vobshem saac ar to, ka uzliec Apache uz savas mashiinas. Palasi manuaali - ar tiem ir pilns nets. Nokonfigureet jamo - kaa divus pirkstus apchuraat.

Taalaak liec virsuu PHP. Uzinstalee, kaajau jebkuru softu. Uzraadi apache, kur atrodas PHP un aiziet - juuzo savu webu pats no localhost.

Manuaalji abu divu uzstaadiishanai ir dabonami uz katra stuura.

Ir arii pieejamas jau gatavas instalaacijas, kas uzstaadiis tev gan webserveri[parasti gan ne Apache icon_sad.gif ], gan arii PHP. Šis gan nav tas labaakais variants, bet katraa zinjaa aatraakais - un tev varbuut buutu tieshi laikaa....

Apsties ieksh http://www.snapfiles.com/freeware/server/f...wwebserver.html Tur ir pieejams arii sofc Apache konfigam...

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

Nu apache jau uzstaadiits un php piekonfots klaat - vieniigaa probza ir ar tiem txt... Nu nevaru panaakt, ka no izveidotaas lapas man vinjos ieraksta... un toch zinu, ka kaut kur konfiguraacijaa to ir jaanoraada... a nevaru atrast kuraa vietaa icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

A tev phpinfo.phprekti tiek atteelots?? paarbaudiiji vai PHP maz straadaa??

Ja straadaa, tad arii TXT failos tev visu elementaari ierakstiis!

Sameklee taadu failinju un iekopee root direktorijaa - palaid localhost/phpinfo.php Un tur arii paraadiisies vai viss rOx

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

Nu php ir pielikc un viss iet... localhost pilniibaa rullee un php taapat... Vieniigaa probleema, ka nevar ieksh txt faila (tjip ar submitu) dabuut iekshaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

es tak saku, ka viss jau ir ... tikai neraksta iekshaa... taapee ka nav prmemishinu!!! A kur vinjus uzlikt, nezinu... chajnjiks veel esmu!!!

Link to comment
Share on other sites

novelc shito te:Lithium-4.03.zip [meklee ieksh http://www.hotscripts.com ] un papeeti kodu.... Taa ir vesela lapa bez MySQL - tjipa viss uz TXT baazeets.

Manupraat tu kko nepareizi esi kodaaa saraxtiijis!!! Ja straadaa PHP, tad tas arii failaa raxta. Palasi manuaali kaartiigi... /n saliec... eniivei... nezinu jau, ko nepareizi dari...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...