Jump to content

Spēlējot spēlēs cpu un mātesplates temperatūra ir pārāk liela.


MedusLacis
 Share

Recommended Posts

Atvainojos par reizi kad izveidoju tēmu ar stulbu nosaukumu.

Tagad man ir problēma,skatoties filmas,sēžot netā,temperatūra ir maza.

Ieeju kādā spēlē,pēc 5 minūtēm cpu un mātesplates temperatūra ir līdz 80 grādiem.Nospēlēju bf:bc2 2h un temperatūra pāri 80 negāja.Spēle nelagoja.

Tagad man pateica ka procis vienkārši nepavelk to spēli tapēc tāda temperatūra,bet kapēc tad kad es spēlēju arī League of Legends,kurš gandrīz neko neprasa,arī pēc 5 min bija augsta temperatūra,79 max.

Kas par vainu, kapēc tāda temperatūra?Tas ir normāli,es drīkstu turpināt spēlēt vai nē?Jo man šķiet ka tā nevajadzētu būt.

Un lai netaisītu jaunu tēmu,pateikšu vēl kko.Kad es spēlēju vienalga kuru spēli,pēč laika ir kkās grafikas gļuks,draiveri itkā ir jaunākie,kad nolaižu spēli pazūt,pēc brīžā atkal uzrodās.Mēģīnāju print screen,bet bija melns ekrāns.Tā ir videokartes vaina vai temperatūras?

Dators ir jauns.

Lūk bilde: http://www.bildites....8ku43qgihjc.jpg

Labots - MedusLacis
Link to comment
Share on other sites

Dators portatiivais? Modelis kaads?

80 graadi ir sameeraa daudz. Ja aizaudzis ar putekljiem, tad jaatiira.

Ja jauns, tad veerts padomaat par papildus dzeseeshanu.

Link to comment
Share on other sites

MedusLacis
(labots)

CITĀTS

 

Jā portatīvais,ASUS A53S,nopirku pirms 3 dienām.Tagd domāju,teicu ka neko nedarot temperatūra zema,bet paskatoties citus video,neko nedarot viņiem ir 28-32 grādi,man neko nedarot 48 grādi.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Un uz kādas virsmas tu turi savu laptopu? Teiksim mans šobrīd stāv uz dīvāna, un neko nedarot- ložņājot pa netu temperatūra ir ap 60 grādiem, bet spēlējot kompis obligāti jātur uz galda, jo laptops gaisu iekšā velk pa apakšā esošajiem caurumiem. Nekas traks, manējais spēlējot gta4, pat uz galda uzkarst līdz 90 grādiem, un izslēdzas, daudziem laptopiem ir problēmas ar dzesi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cik tad var atkārtot! Portatīvie nav domāti spēlēm, ar dažiem izņēmumiem. Un arī tā ir izvirtība ))) Jeb varbūt uz Tava ir rakstīts Gaming laptop? Ja nē, tad nav ko brīnīties, ka karst.

Link to comment
Share on other sites

MedusLacis
(labots)

Un uz kādas virsmas tu turi savu laptopu? Teiksim mans šobrīd stāv uz dīvāna, un neko nedarot- ložņājot pa netu temperatūra ir ap 60 grādiem, bet spēlējot kompis obligāti jātur uz galda, jo laptops gaisu iekšā velk pa apakšā esošajiem caurumiem. Nekas traks, manējais spēlējot gta4, pat uz galda uzkarst līdz 90 grādiem, un izslēdzas, daudziem laptopiem ir problēmas ar dzesi.

 

Stāv uz galda un neko nedarot 45 grādi tagad.

 

Nu cik tad var atkārtot! Portatīvie nav domāti spēlēm, ar dažiem izņēmumiem. Un arī tā ir izvirtība ))) Jeb varbūt uz Tava ir rakstīts Gaming laptop? Ja nē, tad nav ko brīnīties, ka karst.

 

Es zinu ka nav domāti spēlēm,bet kapēc draugiem kuriem ir vēl sliktāki laptopi,temperatūŗa spēlējot spēles ir 65-70.Un 46 temperatūra uz galda,uz taisnas virsmas neko nedarot ir normāla priekš jauna pc,protams ka nē.Aprakstā par šo laptopu bija rakstīts ka var spēlēt jaunākās paaudzes spēles augstākajos iestatījumos.Saprastu uzkarstu spēlējot 4h uz 80 grādiem,bet nejau pirmajās 5 minūtēs,gribi teikt visiem tā ir?

Labots - MedusLacis
Link to comment
Share on other sites

Varbuut, ka tas CPUID kljuudainu temperatuuru raada. Ar citaam programmaam vai BIOSaa raadiijumi taadi pashi?

Asusam maajas lapaa noteikti bija kaads monitoringa riiks, kas vareetu buut preciizaaks.

Varbuut draiveri nav kaartiigi sainstaleeti - chipseta draiveris piemeeram.

Var uzinstaleet Intel turbo boost monitoru, paskatiities vai energotaupiibas rezhiims pareizi iesleedzas.

Link to comment
Share on other sites

Aprakstā par šo laptopu bija rakstīts ka var spēlēt jaunākās paaudzes spēles augstākajos iestatījumos.

ak jel, tā ir, ja neko nesaproti.

Pirms jebkura datora iegādes vajag pakonsultēties ar kādu, kurš zin/saprot visu par tiem un tev pateiks vai ir tā vērts.

Spēlēm jāpērk stacionārais dators. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

45 grādi uz galda virsmas ir ok. Paskaties pie power settingiem cpu cooling policy ir active vai passive, ja passive, tad kompis nedarbinās ventilātoru tk daudz, un loģiski, ka būs lielākas temperatūras, nu kkā tā. Starp citu, ja neslēdas ārā, tad viss ok, ja slēdzas, tad jāsāk domāt, un kārtējo reizi : portatīvie nav domāti spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

MedusLacis
(labots)

ak jel, tā ir, ja neko nesaproti.

Pirms jebkura datora iegādes vajag pakonsultēties ar kādu, kurš zin/saprot visu par tiem un tev pateiks vai ir tā vērts.

Spēlēm jāpērk stacionārais dators. Viss.

Es to videokarti biju jau apskatijies,gan video gan mājaslapās,un citā forumā es prasiju kādu iegādāties,daudzi ieteica šo: http://www.1a.lv/dat...sm_i3/11776156/ ,tas arī ir mans laptops.Ja nezini tad nerunā.

Labots - MedusLacis
Link to comment
Share on other sites

jā, ļoti labs laptops par savu cenu, bet neesi iedomājies kā var stacionārā datora jaudu iebāzt portatīvajā? KĀ TO VAR DZESĒT? nevar. lūk tāpēc arī ir tik lielas temperatūras.

Normāli laptopi uz kuriem var spēlēt spēles sākas no kādiem 800? LS.

Nopērc paliktni ar ventilatoru, pačeko kas notiek, ja paliek labāk, tad tā arī spēlē.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nekad nesapratīšu tos kas pērk loptopus kur nu vēl tos kas arī vēl grib spēles spēlēt uz šamiem.

drīz gribēs jau lai arī telefons velk geimus.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau esi salicis spēlēm settingus kur video karte visu laiku iet ar 100 % slodzi:

 

http://www.notebookc...0M.63761.0.html

 

Kā redzi visu uz high ne tuvu var spēlēt...

 

80 grādi (ja rāda pareizi) principā šādam Asusam (lēta gala gaming lapsis ;) ) ir normāli pie 100 % video slodze (kas tev gan jau gandrīz visu laiku..) principā var padomāt par papildus dzesēšanu, daudziem ir lapšīem kuros ir iebāsta jaudīga Vkarte ir dzesēšanas problēmas pie lielā slodzēm..

 

Vēl vari samazināt settingus spelēm, gan jau tad temperatūra kritīs...

 

nekad nesapratīšu tos kas pērk loptopus kur nu vēl tos kas arī vēl grib spēles spēlēt uz šamiem.

drīz gribēs jau lai arī telefons velk geimus.

Krutie telefoni jau tagad -/+ PS1 līmeņa spēles jau velk :D

 

Tagad tas ir modē ;) es arī diezko nesaprotu, kā var baudīt spēlēs pie maza ekrāna un neērtas klavieres, bet nu mobilitāte tagad laikam modē...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Kārtējais laptopgeimeris. Nekas, autor, padzenā vēl kādu stundiņu savu gētēā un būs kādam forumietim darbiņš.

Link to comment
Share on other sites

rabarbers

Godīgi sakot spēlēm patiešām vajag stacionāro datoru mans kolēģis arī sūdzās "dators pārkarst slēdzas ārā" Pi3 DDR3 4 GB vecāki viņam vēl uzdāvināja speciālu paliktni ar ventilāciju,nelīdz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu paga, a kam tad domāti visi tie portatīvie ar krutiem i7 - i5, ar krutām diskrētām video kartēm un ar lielo operatīvo atmiņu ?

Nedaudz te palasīju, visur (gandrīz) tiek apspriesti ļoti jaudīgie portatīvie: kurš ir krutāks un perspektīvāks un, respektīvi, kuru pirkt.

 

Priekš kam jums/mums tāda jauda, ja laptops domāts serfošanai internetā, filmu skatīšanai, e-mailam, "darbam" ? A tāpēc, lai būtu vismaz iespēja (kuru var arī neizmantot) kadreiz paspēlētu kādu spēlīti. Protams, tagad teiks: "man baigi vajag ar 3D strādāt, video apstrādāt un vispār". Bet cilvēku skaits, kam tas tiešām ir nepieciešams, ir niecīgs, vai nē ?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tāpēc jau arī tiek apspriesti, viņiem par to maksā. Tas saucas mārketings.

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīga situācija kā autoram,bet es to neuztveru kā problēmu,jo tas tač ir notebooks,ar to jau rēķinājos iegādājoties.Par grādiem runājot,mans gan vairāk par 80 nav cepies,varbūt tapēc ka apakšā zalmans pabāzts.

Link to comment
Share on other sites

freelancer

Es jau šeku par to pašu..., gandrīz... :) BOOT.Lv Forums http://j.mp/NxIdeq Bija pieredze ar veco Asus F3Sg. Darba zirgs bija. Un gāja. Pamatīgi gāja. Bet tam varēja tikt vienkārši klāt, un iztīrīt. Pašreizējam pagaidām garantija, un problēmas bij. Redzēs, kā būs tālāk. Putekļi! Tā ir sodība. It īpaši, ja mājā suņi, kaķi, un mazi bērni. Sassskaitos, ņēmu un pasūtīju Zalmanu: http://j.mp/NmMRhl. Sirdsmieram. Ja nu... rītdien karš.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja visiem čomiem ir laptopi? Tur jau tā lieta, ka pateicoties uzmācīgajām reklāmām, turot mājā stacionāro PC, apkārtējo jefiņu acīs skaitīsies dinozaurs, lai gan jaudu prasošas spēles tāpat neviens nespēlē sežot parkā uz soliņa vai braucot trolī, bet ir piesiets pie vada, tāpēc portatīvā mobilitāte ir viens liels mīts, tāpat kā daudzi citi.

Link to comment
Share on other sites

Par portatīvajiem spēlēm ir kā ir. Pats esmu pasūtījis un cerams jau parīt būs.

 

Spēles uz portatīvajiem var spēlēt un tas nav nekas slikts, nesaprotu kāpēc par to visu laiku ir jācepjas. Par LAN party - ir jau aiz kalniem laiki, kad visi savas kastes, klaviatūras, monitorus nesa, tas ir neparocīgi, kur nu vēl, ja to dara citā pilsētā - transports jāzīmē un visiem tās kastes tur nesalien pārsvarā tāpēc ir vajadzīgs portatīvais.

 

Nopērc normālu dzesētāju vai uztaisi pats no procesora ventilatoriem, kas pietiekami daudz pūš un ir ok. Portatīvie datori ir sevi pierādījuši, ka var pavilkt labas spēles un normāli, ja nespēlē uz Ultra, tad, protams, tādām vajadzībām tikai stacionārais. Bet spēlēm LAN nekādus baigos nevajag.

 

Protams, ar portatīvajiem parkos neviens nesēž un nespēlē spēlītes jaudīgas, bet, ja cilvēkam ir tāds darbs, ka ir jāpārvietojas, reti ir mājās un bieži braukā riņķī, tad portatīvais ir labāks par stacionāro arī spēlēm, ja nespēlē uz Ultra. Runa iet, protams, par budžetu, kas iet līdz 600 latiem. Jo pēc tam portatīviem, kuri pavilks tev visas spēles un uz Ultra izmaksās vairāk par 1000 latiem, jo komponentes ir priekš portatīvā un viņas ir dārgākas.

 

Par temperatūru, vai nu nopērc cooling pad vai pats uztaisi. Arī iztīri viņu, protams, jo putekļi ļoti bremzē datoru, pašam ir stacionārais ar atvērtu vienu pusi un tīru ļoti bieži, savādāk ļoti karst un tad viss raustās un lēni iet. Tas jau ar drīz jāmaina un stacionāro pa 500 latiem var salikt vienkārši monstrālu, ja pats zina, ko dara vai arī to nodod kādam, kas zina ko dara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atsvaidzinot tēmu, pārlasīju visu tematu un atbildes, lieta tāda, neko neesu čakarējis portatīvajam, bet temperatūra neko nedarot 60-65 grādi, sērfojot internetā vai intereta spēlēs max ieraudzīju 102 grādus (par spēlēm nezinu). Dators stāv uz galda, ventilātors gandrīz tukšs no putekļiem (pats paskatījos), marka - asus k52jc core i5, tāpat arī ievēroju, ka bija kāds ņēmies gar cpu, pie tam nosvila viena videokarte

Labots - assasin
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Un? Jautājums kāds? Ko gribēji zināt? Kas par videokarti? Kas par cpu? Kas ar viņu ņēmās? Kā tas izpaužās? Ar ko ei neapmierināts? Ko vēlies mainīt? Cik daudz laika un līdzekļu esi gatavs izdot situācijas uzlabošanai? utt.

Link to comment
Share on other sites

jautājjums ir ko var darīt lietas labā?, līdzekļi ir atkarīgi no sitācijas, ja jau iet pie simta tad jau neko. sākumā bija 2 videokartes intel un nvidia 310m, nvidia lkm atteicās vai nosvila, cpu core i5 430 M. Man laikam iesmērēja, pats domāju ka tie kas pārdeva bija ko čakarējušies vai jau iepriekš bijis svilis un ticis taisīts. Izpaužas ar to ka lēns, ātri uzkarst, lieli apgriezieni ventilatoram, spēlēs neiet, pat tādas kuras var jebkurš dators pavilkt

 

bilde zem vāka http://failiem.lv/u/lfrptzl

Labots - assasin
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Izskatās, ka tizleņi, kas tur kaut ko ķimerējās bija "Profesionāli termopastas mainītāji".... Uzliec pats, vai paprasi kādam zinošam cilvēkam, lai uzliek pareizi termopastu. Ļoti iespējams, ka tur termopastas vai nu vispār nav, vai arī ir puskilograms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...