Jump to content

martinno
 Share

Recommended Posts

Ātri vajag padomu piegdienā ēst gribēsies

 

Kuras desas būs labākas manam kunģim un būs labākas un kvalitatīvākas par šo naudu un garšotu gan man gan visiem pārējiem Ja kaut ko sakat tad ar komentāru kāpēc tās ir labākas par otrām

Cenas vienādas tāpēc es pats nevaru šo jautājumu izlemt un man vajag Jūsu palīdzību

 

post-66304-0-25336000-1340348935_thumb.jpg

 

 

 

P.S.

Lustīgu Līgošanu ;)

beermug.jpg

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

"Mārtiņa" desas ir ļoti labas, man vismaz garšo. Par otrām nezinu - neesmu ēdis.. Plus tam visam - "Mārtiņa" desas vairāk sanāks par to pašu ciparu..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja grib normālas desas bez daudziem ĒĒĒ, tad jādodas uz tirgu. Citādi iesaku pieturēties pie klasiskās vērtības - gaļas.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

vienas domātas apstākļiem kad maz vietas garumā otras kad maz vietas augstumā.

ja telpa liela bet zemi griesti tad jāizvēlās pirmās bet ja telpa šaura un griesti augsti tad otrās.ja ir gan šauri gan zemi griesti tad jāizvēlas ,,tīģerīši,,

Link to comment
Share on other sites

kā teiktu Fredis: "ar kečupu pat trauku lupatu var apēst". Paskaties kura sastāvs tev mazāk ščebina un ņem tik ciet, bet pieļauju, ka tās "desiņas" uz grilla varētu labāk garšot

Link to comment
Share on other sites

Desa no gaļas nevar maksāt zem 5 ls kg.

 

Tapēc jau tās arī ir desas, ka tur nav obligāti jābūt gaļai, gluži tāpat kā vājpienā meklēt naftu. :)+1 par mārtiņa variantu.

Labots - abuser
Link to comment
Share on other sites

Nopērc abas, un pamēģini? Šaubos, vai Tava kuņģa reakcija atšķirsies. :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iedod sunim noprovēt. Ja šis ēd, izdzīvosi arī Tu. Protams, gadās superrijīgi egzemplāri, tādam nav jēga grūst luņķi pie purna.

 

Vēl var mēģināt desu noskalot ar kādu brendijiņu. Tas palīdz sagremot. Bet t.s. gremotājs jāuzņem ~20...30 min pirms desas uzņemšanas. Ieteicams tukšā dūšā gramus 150 vai 200 ieņemt.

Link to comment
Share on other sites

a kur latviešu nacionālais ēdiens - šašļiks :)

Šašliks? :sarkasms:

 

šitas sakarīgs zellis.

 

Link to comment
Share on other sites

Uz grilla neaizmirsti alu tām desām uztecināt! Der tikai Apinīša 7% brūvējums - piešķirs desām izcilu aromu! Priekā ;)

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

7% apinītis ir alus??manuprāt viss kam vairāk par 4,5% no alus ,,stipri,, tālu.visgaršīgāk var uzcept tikai uz ugunskura vajag tikai garākus iesmus.vismaz es tos grillus ciest nevaru.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Леший

Der tikai Apinīša 7% brūvējums

Ko tu muldi? ir provēts gan ar optima linija, gan ar euro - viss ok ar aromu.

Link to comment
Share on other sites

"ja desa maksā zem 3Ls par kilo tad gaļas tur nav"

šito teica kkāds tur gaļas kombināta pārstāvis

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Cepamdesas 100 gramus svarīgākas, kuņģis būs pateicīgs!!!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

es desas un šāšlīku vair sen necepu - apnikuši :D

ja var atļauties : labākā izvēle cūkas gabali uz restēm , vai lopa steiki. Vēl ļoti tīk svaiga zivs uz restēm cepta. da jebkāda. Aizvakar gribēju jāņu līdaku/zandartu noķert - skuju...jāskatās laiks, moš rīt no rīta ieskriešu ezerā. gribu zivi.

p.s. letās sardeles un cīsiņi sastāv no sojas + maltas cūku ādas + biku faršs. zinu, esmu skolas laikos praksē Rīgas miesniekā strādājis pie ražošanas šancējis. Vienīgās desas kam ir gaļa : Doktora, Bērnu ar siera un krējuma cīsiņi. Bet tas vis ir augstā gala produkts.

Link to comment
Share on other sites

Cik kruti ir būt veģetārietim :

 

gaļas cīsiņi : "dārgā" gaļa + soja, kas padara šamos lētus.

sojas cīsiņi : sastāv tikai no sojas un maksā 5.56 ls/kg (pie Zinātņu akadēmijas)

Link to comment
Share on other sites

atceros tā soja nāca 50kg maisos, riebīga bezgaršīga, es viņu paklusām stiepu uz mājām un jaucu kokteilīšos pēc treniņa = studenta proteīns mazbudžetnieks :D

Link to comment
Share on other sites

:D

tajos cīsiņos laikam vēl kas klāt bez sojas piebāzts, garšo tīri labi(kā īsti lētie cīsiņi).

Hotdogiem ideāli

Link to comment
Share on other sites

tās cūku ādas piedod smeķi - tādas samaltas granulās - kad ved vannītē - trecelējās kā tāds želejas blāķis :D

Link to comment
Share on other sites

Es tikai par īstu gaļu, pats sagriežu no puscūča, baigi patīk ribiņas ar treknumiņu!

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka svaigā galā spēks :D bet ir tak pietiekoši daudz ļaužu, kuriem piem. auto un dārgs mobilais ir svarīgāks par labu paiku - labāk ieekonomēs uz paiku, un iepirks klāt optimas alu....

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nu ja gribas gaļa tad gaļa arī jāpērk,kur teikts ka desā jābūt gaļai???

taisītu desas no tīras gaļas kā psrs arī tagad stāvētu rindās kā tajos laikos pēc desām.

komunisti nemācēja ,,šķaidīt,,

visa tā herņa par to ka pieprasījums rada piedāvājumu ir piknīgs gavno,ar tīru gaļu pasauli nepabarosi.

vēl viena lieta ko komunisti nemācēja bija lopu ,,uzpūst,,.tāpēc nav jābrīnās ka pasaule aptaukojas ja dzen lopiem iekšā tos uzpūšamos un pēc tam tie uzpūšamie nonāk homo gigantusā.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Dexterlabs pikniko tu katru dienu?

Link to comment
Share on other sites

tās cūku ādas piedod smeķi - tādas samaltas granulās - kad ved vannītē - trecelējās kā tāds želejas blāķis :D

Vai ādas bija ar spalvām vai bez?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

neatceros tik smalki - domāju ka bez pēc loģikas :D :D

Link to comment
Share on other sites

Martiņa desiņas cepšanai , gardas

Frankfurtes (normal , garshigas vārīšanai)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...