Jump to content

Webmoney papildināšana


virtual_pank
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 58 minūtēm , Stasss teica:

Tas ir kā ar betonu, neviens viņu nezin, bet viņš kož jaunus un jaunus profilus, un tur neko nevar izdarīt.

Kā ta nezin - daļa šejienes veco kraķu ar viņu atsēdēja piespriestos gadus fizmatos, zeļļu kojās. Un pēc bildes spriežot kopīgi vicināja arī desas luņķi.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Kā ta nezin - daļa šejienes veco kraķu ar viņu atsēdēja piespriestos gadus fizmatos, zeļļu kojās. Un pēc bildes spriežot kopīgi vicināja arī desas luņķi.

Par to man nav info..?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

Ir kāds risinājums kas to neprasa???

Ir  ir Caur tiem kuri jau to ir izdarījuši  tikai tas būs 4x dargāk ;)!


pirms 3 stundām , base7 teica:

Vismaz pirms pāris mēnešiem viss notikās tajā netransferā bez jebkādām problēmām. Vienkārši aizpildām visus lauciņus. Pēc tam uz attiecīgo kontu pārskaitām naudu, norādot savu maciņa numuru un viss. Vismaz ar Svedbanku/VISA karti viss strādā.

Vis vēl notikās pagaišmēnes vidū,ari no Luminor bankas....

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , base7 teica:

Formālo pasi un visām pārējām drošībām). Ja esi pazaudējis/aizmirsis tos visus pričendāļus, čakars garantēts.

Jā jā,pagaismenes  taisiju   i web kontu un macinu,bet neviens man iekš to maciņ neko neieskaitīj,jo bij jatais ta pases un jaiesniedz visi dati un tad tikai tev pieškir atestātu un tad tikai  vis sāk notikties!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

 

1) Tev ir tā Aliasa pase vai Formālā???

2) No kuras aplikācijas un kā? Caur browseri jeb caur kaut kādu no tiem kīperiem?

 

 

Nu, kontā es tieku iekšā normāli. Normāli nokopēju arī to savu WMZ, pārbaudīju, viss sakrīt. Dabūju atpakaļ šitādu vēstuli:

 


At moment your WMID: XXXXXXXXXXXXX has Alias passport, with this certificate is impossible to buy and sell Webmoney:
https://passport.webmoney.ru/asp/certview.asp?wmid=XXXXXXXXXXX

1. For work with Webmoney system, Buy/Sell of ecash, you need to receive Formal (or above) passport!
How this can be made is written here:
http://passport.webmoney.ru/asp/faq2.asp?q=7
Login and enter all your data NS (YYYYYY YYYYYYYYYY), passport data…

Please, write to us the return letter, when you receive the formal passport that we could check up and transfer money to your account!

2. Also we recommend to upload scanned (or photographed)  a passport copy  after reception of  Formal passport  to Passport. Webmoney site!
It can be made on this references:
https://passport.webmoney.ru/asp/bNewDocUpload.asp
Uploading purpose specify: Withdrawal of WMR to bank account (very first).

The reference to order: 

trallallā...

Nu, es viņus pasūtīju uz balta poda...

Meigini pa tiasno no sava  konta papildināt atiecīgo maciņu,ja kas neštimēs  tad tevi pie tās vietas aizvedīsun bus izskaidrojums kas  jadar!Es  ar sakumā negribēju ne pases kopiju iesniegt neko,bet  līdz arto  tu vari iet bezdēt.....Karto steles 4x dargāk  caur tiem kam  vis kartībā ;)!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nezinu kas tagad notiek, bet agrāk runcis.info nodarbojās ar visādām mainīšanām. Bija vietējais purns - t.b. no Rīgas, un varēja gan no skaidras naudas uz WM, gan otrādi.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 16 stundām , janispauls teica:

wmz maku var tikai pārskaitīt tikai no sava bankas konta

 

A kā ir - starp wmz makiem neverificēti lietotāji vēl drīkst pārskaitīt? Lapā viņiem bija tāda infa:

https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/Alias_passport

Alias passport allows:

    perform transfers between WebMoney System users;

 

pirms 15 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

agrāk runcis.info nodarbojās

 

Tur tagad saite uz ru zonas lapu, kur praktiski tikai kriptovalūtas figurē. Vismaz ātrumā nevienu atsauci uz WM neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Centra lielveikalos bija visādi rēķinu apmaksai paredzēti automāti no kuriem arī varēja papildināt webmoney. Iespejams ka sauca qiwi.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man liekas, ka tie automāti visi ir aizvākti. Vismaz sen neesmu redzējis, varbūt pa nepareiziem veikaliem blandos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2019.01.9. , 18:36, FreeFM DX teica:

Kāds ir mēģinājis WM maku papildināt caur Paysera? Uztaisiju tur visu kā prasīts ar visiem pasu foto. Tik dīvaini , ka uzliku uz tā Paysera 5 eiro, bet kad mēģinu skaitīt uz WM kaut 1 eiro, tad rāda, ka nav pietiekoši līdzekļu uz konta. Ko es tur ne tā sadariju? Man tas WM maks ir ar USD darbināms, bet paysera ir eiro. Vai tur ar tām konvertācijām kas ne tā?

Payserā ir iespēja konvertēt , gan par maksu . Tā arī ir , uz Z makiem var pārskaitīt tikai USD .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2019.01.22. , 16:39, aamars teica:

Payserā ir iespēja konvertēt , gan par maksu . Tā arī ir , uz Z makiem var pārskaitīt tikai USD .

Un ja nemaldos nemazāk par 3 $

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...