Jump to content

Webmoney papildināšana


virtual_pank
 Share

Recommended Posts

virtual_pank

tas webmoney prieks manis ir tumša bilde, es pat lāga nesaprotu kā lai es ielogojos caur to keeper, nekādu atslēgas failu man ar nav atsūtījuši.

Link to comment
Share on other sites

virtual_pank

samaksāt pa medu, visu laiku varēju norēķināties ar PayPal, bet tagad tādu iespēju medus devēji ir noslēguši un jāmeklē alternatīvas, LiqPay ar nesūta SMS

Link to comment
Share on other sites

Ja slinkums/grūti reģistrēties Webmoney, ar nettransfer var sarunāt, lai Tavus Ls pa taisno ieskaita stropa kontā, protams, sarunājot ar medus devēju.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds zinošs par Webmoney nevarētu ielikt soli pa solim, kas ir jādara, lai samaksātu, piemēram, "stropam"?

Link to comment
Share on other sites

aha

Tā nav Liqpay (arī Interkassa) vaina, ka netiek atsūtīta sms ar kodu.

Problēma ir Tele2 tīklā - uz viņu nr. LV netiek saņemtas sms, lai gan Liqpay tās izsūta.

Esmu kontaktējies ar Liqpay supportu - no viņiem sms iziet, tik tālāk Tele2 tīklā LV nekas neatnāk.

Biju lūdzis Tele2 šo gļuku atrisināt, bet bez panākumiem.

Problēma ir vienkārši risināma - ja vēlies maksāt kaut ko caur Liqpay, norādi kāda pazīstamā mob.nr. (kurš tev blakus pieejams, lai vari kodu nolasīt) kuram ir Bite vai LMT tīkls - uz šiem tīkliem sms atnāk un varēsi maksāt, ko nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu maksājis ar Liqpay vienmēr esmu saņēmis sms. Man tele2 biznesa pieslēgums. Ja nu tiešām neiet sms, var takš paņemt kādu okarti vai bites karti.

Pāris gadus atpakaļ mēģināju ņemties ar webmoney - nu nenormāls čakars un salīdzinoši lielas komisijas. Ir takš stropi pa pilno kuriem normāli caur kredītkarti var samaksāt.

Agrāk maksāju caur SpryPay, bet tagad tas nemāk hanzenes kontroljautājumu parādīt. (nemācēja aprīlī), caur Интеркасса viss notikās.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

nu ja sutisi bitei tad sms atnak ,talak jau solis pa solim,sakuma kreditkartes datus savadi,pectam pieslegsies tavai internetbankai.un atkal kodi ,pec tam viss kartiba stropa naudina ienaks,atnaks apstiprinoss sms.

Link to comment
Share on other sites

virtual_pank

njaa nebiju domaajis ka Tele2 taads gljuks, liidz pat 4 riitaa chakareejos a to nekas nesanaaca, no riita kad bija kaads blakus ar LMT viss sanaaca 5min :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
janispauls

Blin,kas noticies ar to kantori?Vakar caur terminaļu ieskaitiju naudu,vienam paspēju pārskaitī ar SMS un kaut kas tur gahnulsja,un vairāk nevaru saņemt SMS met uz displeja kaut kādu xu...

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 9 months later...
Pirms 18 minūtēm , ivans39 teica:

labdien kādas tagad ir webmoney papildināšanas iespējas

Ar  visparastako noreiķin karti,bet jabūt reģistrētam un iegūtam atestātam!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

saskaitīju pilnās pudeles aribariba

vajadziga soliste

Labots - inteens
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja baigi nedeg, tad ar bankas pārskaitījumu. Pirms jaunā gada par 100WME samaksāju tikai 101.3 eiro.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar visiem šitiem dīvaiņu servisiem mēģini neuzrauties uz vietējiem dibenzeļļiem - VID DP VDKD. Ja varēs piesiet tavu galu pie ķēdes, kas velk uz otru pusi tuvo austrumu robežai, tad vēl sagribēs ar tevi paspēlēt taharrush. Galu galā tikko pārsaucās, gan jau kaut kā ir jāattaisno rebrendošanās un jāmēģina turēties līmenī ar vārdabrāļu organizāciju.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 25 minūtēm , base7 teica:

var ar bankas pārskaitījumu

 

Biju mēģinājis tajā nettransfer. Atmeta atpakaļ, jo man esot konts ar Aliasa pasi, bet vajagot Formālo pasi. Kādreiz varēja visu to darīt ar Aliasu līdz noteiktiem limitiem. Kas šamie atkal "pastiprinājuši drošības prasības" tiem WM kontiem? ZB  man savas pases kopijas visādos šaraškinu saitos lādēt iekšā.

 

Ir kāds risinājums kas to neprasa???

Link to comment
Share on other sites

Es papildinu ar bankas pārskaitījumu no pašas Webmoney aplikācijas. Lētākais variants cik atceros bija ar Smart2Pay. Nauda bija jāskaita uz NL banku.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vismaz pirms pāris mēnešiem viss notikās tajā netransferā bez jebkādām problēmām. Vienkārši aizpildām visus lauciņus. Pēc tam uz attiecīgo kontu pārskaitām naudu, norādot savu maciņa numuru un viss. Vismaz ar Svedbanku/VISA karti viss strādā.

Pieņemu, ka kaut kas neštimmējas ar pašu Webmoney kontu (tur laikam kaut kas bija ar to Formālo pasi un visām pārējām drošībām). Ja esi pazaudējis/aizmirsis tos visus pričendāļus, čakars garantēts.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 9 minūtēm , hristo teica:

Es papildinu ar bankas pārskaitījumu no pašas Webmoney aplikācijas

 

1) Tev ir tā Aliasa pase vai Formālā???

2) No kuras aplikācijas un kā? Caur browseri jeb caur kaut kādu no tiem kīperiem?

 

Pirms 8 minūtēm , base7 teica:

Pieņemu, ka kaut kas neštimmējas ar pašu Webmoney kontu

 

Nu, kontā es tieku iekšā normāli. Normāli nokopēju arī to savu WMZ, pārbaudīju, viss sakrīt. Dabūju atpakaļ šitādu vēstuli:

 

At moment your WMID: XXXXXXXXXXXXX has Alias passport, with this certificate is impossible to buy and sell Webmoney:
https://passport.webmoney.ru/asp/certview.asp?wmid=XXXXXXXXXXX

1. For work with Webmoney system, Buy/Sell of ecash, you need to receive Formal (or above) passport!
How this can be made is written here:
http://passport.webmoney.ru/asp/faq2.asp?q=7
Login and enter all your data NS (YYYYYY YYYYYYYYYY), passport data…

Please, write to us the return letter, when you receive the formal passport that we could check up and transfer money to your account!

2. Also we recommend to upload scanned (or photographed)  a passport copy  after reception of  Formal passport  to Passport. Webmoney site!
It can be made on this references:
https://passport.webmoney.ru/asp/bNewDocUpload.asp
Uploading purpose specify: Withdrawal of WMR to bank account (very first).

The reference to order: 

trallallā...

Nu, es viņus pasūtīju uz balta poda...

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

2012.06.20. , 09:13, Rudiger teica:

Ja slinkums/grūti reģistrēties Webmoney, ar nettransfer var sarunāt, lai Tavus Ls pa taisno ieskaita stropa kontā, protams, sarunājot ar medus devēju

B"e, man srivaiet šitie tekstiņi.Medus, stropi.:D Rēcu.. Nejau sliktā nozīmē. vienkārši inčīgi. Jo nezinātāji vispār nesaprot, par ko iet runa. Bet nav arī jāsaprot.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

B"e, man srivaiet šitie tekstiņi.Medus, stropi.:D Rēcu.. Nejau sliktā nozīmē. vienkārši inčīgi. Jo nezinātāji vispār nesaprot, par ko iet runa. Bet nav arī jāsaprot.

Savējie sapratīs!!!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Rudiger teica:

Savējie sapratīs!!!

Bez šaubām.

@E=d, tas nebija domāts sliktā kontekstā, ka iemeti mīnusu, vienkārši inčīgi.?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 53 minūtēm , e = d teica:

Normālas klienta identifikācijas prasības

 

Prasības būtu normālas licencētai bankai, nevis šaraškinu kantorim. Nē, nu gribēt jau var, jautājums vai es gribu izpildīt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tad jau aliexpress arī ir krāpnieku kantoris, jo tur var iepirkties par WMZ, un tāpat saņemt atpakaļ naudu, ja preci nesaņem! Nu nepatīk kādam, nelietojiet! Ir citi, dārgāki varianti. Vairāki stropi arī Bitcoin pieņem!

Link to comment
Share on other sites

Pag, bet taks visos normālos stropos var ar kredītkarti norēķināties. Ko čakarēties ar WMZ? Nedomāju ka kopumā būs komisijas mazākas. Un dēļ dažiem eur nebūtu jābaidās ka VID vai kas cits paņems pie dziesmas. 

Link to comment
Share on other sites

nekas.. drīz lielais ļaunais "indētājs" panīcinās visus tos "stropus" ar visu "medu un bitēm" :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nebūs! Pat Krievijai stropus nav izdevies nobloķēt. 

Kāds iesūks 0.6 ļimona nāsī un viss. 

Link to comment
Share on other sites

jau tagad tas notiek.. un talāk būs pat vēl vienkāršāk..

būs kā ar azartspēļu linkiem.. ok.. mainīt jau varēs mainīt, vai lietotājs varēs izmantot tur vpn u.c. izvirtības, jebkurā gadījumā sarežģīs dzīvi gan stropam gan medus ēdājam.. un tas medus vairs neliksies tik salds :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Nekas tur nebūs! Pat Krievijai stropus nav izdevies nobloķēt. 

Tas ir kā ar betonu, neviens viņu nezin, bet viņš kož jaunus un jaunus profilus, un tur neko nevar izdarīt.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

būs kā ar azartspēļu linkiem..

Šo var elementāri apiet un pat nekādas speciālas zināšanas nevajag! ;) 

Bet var jau būt ka ir labi ja lohi mazāk naudas ārzemju saitos pakāš.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Tas ir kā ar betonu, neviens viņu nezin,

Kurš tad nezin? Visi zin Lagzdiņu

270478_i900.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...