Jump to content

Nokia C5-03 korpusa maiņa (skat. TIKAI pēdējo ierakstu)


xxxxxx
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Rokās ir nonācis Nokia C5-03 ar Symbian 1^ a.k.a. S60V5 ar jaunāko pieejamo atjauninājumu.

Vēlējos sākt lietot Foursquare aplikāciju. Ieinstalēju vi;nu caur Ovi Store. Ielogojos, bet kā būtu jāparādās kādai kartei ar norādēm, tad ekrānā ir uzraksts "Locating" un pēc ~1 minūtes izlec uzraksts:

"Foursquare unable to determine location. Please enable gps or network location"

 

Itkā GPS ir ieslēgts un Latvijas karte ielikta tālrunī un darbojas. App`a pārinstalēšana nelīdz. Telefona "Hard reset" arī neko nemaina.

 

Kāds varētu būt risiniājums? Varbūt ir kāds C5-03 vai vienkārši S60V5 lietotājs kuram bijusi līdzīga pieredze?

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

tu to mēģini darīt iekštelpās vai ārtelpās? Ierubī A-GPS vai mobilo datu pārraidi, lai palīdzētu ātrāk atrast tavu atrašanās vietu.

Link to comment
Share on other sites

Iekštelpās, sēžot gultā vienkārši testēju Foursquare, lai uzzinātu kas tas par zvēru

 

A-GPS ir ieslēgts. Un in savienojums ar WiFi tīklu

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DL, ārtelpas ir miteklis zem tilta :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Arī es esmu Indigo. Ir gadījumi kad ieslēdzu iekštelpās GPS. :D

Lai notestētu vai kartes aplikācija strādā. Jā jā pie loga pat kaut ko hrenova ker. Protams tajā bridī man pilnīgi pofig precizitāte. Svarīgi lai strādā zofc kopā ar GPS, bet lokācija pofigā.

Lai tiktu pie NPEA ķeburiem. No sērijas lasu un apstrādāju ar līkajām ročelēm/acēlēm, pofig ka nav precīzas. Svarīgi lai nāk dati, un darbojas tas ko man vajag, izņemot pareizas koordinātas/laiku.

 

Es jau zinu, ka esmu mazohists, bet tomēr...

 

Kāpēc indigo lieto GPS iekšteplās un zem tiltiem?

 

PS: DL vari mani atspārtīt, nepretošos šoreiz, vien centīšos kaut kā hrenova pamatot savu herņu. :D

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

JDat, satelītu arī pabīdi tā, lai signāls nāk nevis no debesīm, bet pa durvju atslēgas caurumu :crazy:

Link to comment
Share on other sites

tā nav korekta attieksme, es jūtu rupjumu, ja negribi neko normālu teikt, tad izslēdz gaismu un sēdi stūri. un diagnozi sev uzstādam pirms citiem.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Beidzot viedi vārdi no DL, šī problēma ir ļoti aktuālā, pats cenšos atrast offline navigāciju šim mērķim. Telfona iebūvētā neapmierina.

Bet par tēmu, es vienmēr apbrīnoju tos FS "īpašos cilvēkus", kas lieto to. Ventspilī tagad pašvaldība par pārdesmi k velk optiku ar Wifi pie visām goivīm (http://www.ventspils.lv/lat/govju_parade_2012/ ), lai "īpašie cilvēki"netērējot savu dārgo 3G trafiku visai pasaulei varētu pavēstīt ne tikai to, ka ir īpaši, bet arī ir stāvējušu blakus stiklaškiedras govij....

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks ar vārdiem GHPS saprot karti telefonā, tad viena lieta. Vat atodās tādi kas uz GPS skatās citādi... Kaut vai atrast toleti.

Man patīk kad uz ekrāna skraida nesaprotami cipariņi. Tā kā šajā rullītī!

http://www.youtube.com/watch?v=bNGRAihoW-U

Jūtos kā matricā. Fig sņim ka pa durvju apakšu nenāk klāt satelīta signāls. Tik un tā Matrix, The...

 

Man nevajag GPS lai atrastu toleti. Man gar sienu novilkts striķītsi. Naktī pamostos sataustu stiķīti pie sienas, un gar to eju līdz toeletei. DARBOJAS un nevajag pat bačas vai signālu no GPS. :D DL! 1:0 manā labā. :D

Link to comment
Share on other sites

Stiķim jābūt melnā krāsā lai naktī neizceļas uz sienas fona un nebojā kopējo istabas dizainu. Svarīgi lai ir špagats! Pārējie striķi nederēs.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds ir manījis šim pašam C5-03 priekšējo paneli-vāciņu? Cik tas ir viegli/saražģīti izdarāms mājas apstākļos? Un kāda par šādu pakalpujumu - tikai nomaiņu varētu būt cena servisos?

P.S priekš DL - Nē, rokas man no stāsti*s neaug un ja nav īpaši sarežģiti tad darīšu to pats

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...