Jump to content

'Accenture programmēšanas skola' - Atsauksmes


Googler
 Share

Recommended Posts

Vai kādam no šīs grupas biedriem ir bijusi kāda pieredze saistībā ar 'Accenture programmēšanas skolu' ? Pieteicos uz Java kursiem un pēc dažām dienām man ir tests. Varbūt kāds jau ir licis to testu un varētu padalīties pieredzē?

Labots - Googler
Link to comment
Share on other sites

Biju šajā skolā, atsauksmes labas. Ir teorija, praktiskie uzdevumi, grupas darbs. Testā prasa vienkāršas Java un objektorientētas programmēšanas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Testā prasa vienkāršas Java un objektorientētas programmēšanas lietas.

 

Piemēram?

Link to comment
Share on other sites

Dots kaut kāds kods ar ciklu, jāuzraksta ko tas izvadīs, teorētiski uzrakstīt kas ir objektorientēta programmēšana (par inkapsulāciju, mantošanu un polimorfisms), par private, public un protected. Paskaties kādu konspektu objektorientētā programmēšanā vai Java grāmatu.

Link to comment
Share on other sites

Nē. Gāju uz kursiem, lai interesanti un lietderīgi pavadīt atvaļinājumu, man jau bija darbs.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze ar tiem kursiem, ir... Negatīva :) Nu neprot Accenture darboņi lietot e-pastu, neprot! :D Tas gan bija pirms pāris gadiem, varbūt būs pa šo laiku kaut ko iemācījušies, bet nu maz ticams.

Nu tas tā, neliela deva sarkasma ;)

Link to comment
Share on other sites

binary: spamlisti izsūtīja? un kas ar kursiem pašiem? nebija nekā interesanta - helloworld vien mācīja?

 

spamliste == "visi saņēmēji CC ielikti", ja kāds nesaprata.

Link to comment
Share on other sites

usver, ta' neko neizsūtīja. Vispār noignorēja. Gan pieteikumus skolai, gan darba pieteikumus (vairākus) - pilnīga ignorance. Max, kas bija - auto meils par to, ka "esmu atvaļinājumā, sazinieties ar to un šito", bet "tā un šitā" tāpat tajā reizē noignorēja.

 

CC jau būtu pārāk advancēti priekš viņiem :D [sarkasms]

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu re, man otrādi - Accenture pati bāzās virsū ar darba piedāvājumiem. Varbūt kritiski savas spējas un varēšanas jāpārvērtē? He, he, he... [to es tā, šodien uz pohām un riebīgs noskaņā].

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Viņiem tāds interesants stils - piesakies .. ja tavu e-pastu nepazaudē [atvaļinājumi,HR darbinieku maiņas..tad risks, ka neko neatbildēs], tad atbild, novērtē tavu vakanci. Ja esi kruC, tad aicina pie sevis.

 

Ja esi tikai viens no 100 "nasing eksepšenallī spešel in aur erea", tad vari gaidīt labākus laikus - nākamo projektu .. nākamo gadu .. nākamos divus gadus .. kamēr kādu tādu masai vajag. Tad uzaicina parunāties. Arī tad, ja esi pamainījis profilu.

 

Nu - liela uzņēmuma patterni.

 

Baigais Janka: tur sēž HR meitenes, kurām viens pīpis - NET vai NDK. Un ja 90% piesakās studentiņi, tad kas programmētājam ar stāžu būtu kritiski jāpārvērtē? Spējas izkonkurēt zaļus 2kursniekus? :>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...