Jump to content

Virtuves instrumenti - naži


Fruzz
 Share

Recommended Posts

jarajara

kas tie par jautājumiem? tam uzreiz jābūt skaidram.

bet lietošanas pamācībā rakstīts - We recommend a diamond whetstone or a hard, fine-grained sandstone whetstone with plenty of oil or water.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

kāds nu kaprīzs materiāls . praktiski visi nerūsējošie - stainless prasa tādu attieksmi, lai tie būtu norvēģu vai japāņu, vai vēl kādi. nerūšējošu par rūsējošū var uztrīt ātri.

Aleksejs , ir ir man arī viens no Helles nažiem. bija sens sapnies, un nu jau sen arī īstenots. darbam un ikdienai. ir labs.

Link to comment
Share on other sites

mans labākais nazis - 20 gadus atpakaļ prakses laikā aizņēmos "Rīgas Miesnieka". Universāls nazis, kaut domāts gaļas dalīšanai. Vācu Giesser , spals no dzeltena izbalējis par pretīgi blāvu ..bet griež tikpat labi kā pirms 20 gadiem. Zivīm Rapala filejnieks ir ok. nav super , bet labs.

 

DSC09637.jpg

 

DSC096361.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāds izmanto tojiro nažus, ir tās naudas vērti? Vai kādus citus nažukus ar vanādija piejaukumu?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo: aizej, elementāri paskaties .lv mājaslapā cenas. Tur asais filējamais nazītis ar koka rokturi ir 3x pārcenots - kaut kādi 45Ls par tieši tādu pašu sūda padsmit latus (un labi vēl, ja ne dolārus) vērtu nazi amazonā. 

 

Bet tie "pavāru" tipa vidēji lielie naži ir tīri ok - par kādiem ~23Ls (laikam šito: http://virtuveslietas.lv/lv/Silikona-formas-cepsanai--komplekts-COOKUT--8-/t1/3/t2/2/t3/6/24 ) nopirku, forma forša un ērta, uzasināt asāku ar visprastāko izkapts strīķi var, griež tīri labi - labāk nekā citi mājas nazīši. Tie "pavāru" nav tik bezkaunīgi pārcenoti kā ar koka spalu. Man bija ātrāk aiziet un turpat nopirkt nekā meklēt kaut kādu Cr-V nazi sazin kur. Gana lēts lai neiespringtu par price/performance :)



--
o, beidzot nocenojuši. http://virtuveslietas.lv/lv/Narihira/t1/3/t2/2/t3/6 - tie pirmie ar gaišajiem koka spaliem pirms kādiem mēnešiem bija drausmīgās cenās. Bet amazon.com padsmit dolāri IIRC. Par tādām cenām jau var sākt uztvert nopietni. Tur uz vietas bija, bet cenas dēļ pat virsū neskatījos.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

jarajara

es izmanoju Tojiro (Santoku). vārdu sakot vienu , zaje.... . tomātu var maukt plānāk kā papīru. es gan ar dārza šķērēm ar tā varu, man viņas tāda asuma. off topic, bet pēdējās dienās sanak daudz lietot tās.

 man jau likā kaut kur es to rakstiju , gan jau citā topikā par nažiem. a šo?

nav jau 20 lati traka cena, Aleksej.

 nu jā vel laba galodiņa, bet var pirkt pa 20. bet nu vajag viņu pirkt reizi 10 gados. ir tā vērts. man ir pat dārgāka, haļava ienācās jau sen.

 vēl kas . nācas saskarties ar šādu lietu http://www.felco.com/felco/pages/accessory.page?name=FELCO%20903

labs , lai arī personīgi man nepatīk. bet būtu ērts ikdienai mājai tiem kam ar galodu problemas. kur dabūt nezinu. viens āksts iepirka el. šķēres par cenu virs1000 ls. nāca līdz. šķēres gan nepērkiet. :). nav tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu - kur var nopirkt labas galodas? Tajos pašos nažu veikalos? Meklēju Depo, bet tur tik viena kaut kāda jokaina bija, ļoti tieva un gara, laikam izkaptīm domāta. Palika iespaids, ka man nazis cietāks nekā tā galoda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...