Jump to content

Kaa pielipinaat subtitrus pie filmas?


Emilz
 Share

Recommended Posts

Gribu pielikt srt pie avi vienaa failaa,taa lai tiek palaisti reizee-subtitri pa virsu filmai.

Buutu arii labi,ka avi formaats paliek arii peec tam kad tas izdariits

Neder varianti ar papildus programmu kas iemaaciis playerim palaist vinjus kopaa,vajag vienaa failaa.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds pleijeris? Ja tas atpazīst SRT, tad nokopē filmas faila nosaukumu un uztaisi identisku SRT failam. Tos abus ienet vienā folderī. Folderis izskatīsies apmēram šādi:

 

____________________

filmas_nosaukums.AVI

filmas_nosaukums.SRT

____________________

 

Ja neatbalsta SRT, tad tā funkcija saucas "hardcode subtitle". Meklē googlē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem nosaukumiem jau zinu,esmu to jau izmantojis. Bet tagad man ir vajadziiba subtitrus ar filmu vienaa failaa dabuut,taa lai rezultaataa viss tas pats kaa ar tiem nosaukumiem.Veelams veel ka filmai formaats paliek tas pats avi

Link to comment
Share on other sites

Леший

VirtualDubam bija tāds plugins, bet 1) viņš nesaprota UTF 2) jau kādu gadu šo softu neesmu izmantojis, līdz ar to, nevaru pateikt, vai viņš joprojām pilda safas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Tikai neaizmirstam, ka šādas darbības prasa faila pārkompresēšanu, kas jau tā vārgās kvalitātes avi (gan jau divX vai Xvid) sačakarē otrreiz un par izteiktu bildes detalizāciju varam pilnībā aizmirst..

Link to comment
Share on other sites

Леший

Pieļauju, ka cilvēks grib skatīties filmu uz smarta vai planšeta, kur plejieri neatbalsta subtitrus. Domāju, tur bildes kvalitāte pofigu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem,tas pats zhaka ieteikums man dereeja. Laiku gan tas prasa diezgan daudz bet veelamais rezultaats ir. Un kvalitaate nav mainiijusies, vismaz ar aci atskjiriibu neredz

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...