Jump to content

the default gateway is not available

Dimors

Recommended Posts

Pie mana portatiiva piesledzot interneta kabeli,neiet internets. Kad uzspiezu Troubleshoot ,tad tur raksta The default gateway is not available. Meginaaju rakstiit ipconfig /release u.c . Vienalga neiet.

Ka to izlabot?

Zābaks���������™

uzliec pie settingiem uz automatic dns un automatic ip. Tad tavs konpis pats ņems ip no rūtera.

Go to Control Panel>Network Connections and select your local network. Click Properties, then select Internet Protocol (TCP/IP). Click Properties.

http://failiem.lv/g/ufenprn?n=1

Edited by DJDeviLV

Labi.

Esmu pie drauga dzivokli. Sheit ir tikai eternal switch. Panemu interneta kabeli kursh pieslegts pie stacionara. Un piesledzu pie sava portativa. Un neiet internets portativaja. Ka lai to sataisa? Ja default gateway stav automatic ip un dns :///

Zābaks���������™

MAC adrese. Pameklē google, kā nomainīt un ieraksti tādu pašu, kā parastajam pc.

Zābaks���������™

vispār ar win7 integrētajiem draiveriem parasti pietiek vismaz minimālai funkcionēšanaai. Jautājums autoram: pats neiedomājies, ka varētu pārbaudīt draiverus?

drunk_lizard

Cik man zināms switch strādā tieši tāpat, kā rūteris, tikai bez wifi.

pagaidaam saku veel ar labu - TURI MUTI!

ar sjitaadaam zinaasjanaam vari iet ielas slauciit.

Labi.

Esmu pie drauga dzivokli. Sheit ir tikai eternal switch. Panemu interneta kabeli kursh pieslegts pie stacionara. Un piesledzu pie sava portativa. Un neiet internets portativaja. Ka lai to sataisa? Ja default gateway stav automatic ip un dns :///

un? ir paarlieciiba, ka drauga isp izdala vairaakas ip? ir paarlieciiba, ka taas nav statiskaas ip? ipconfig relase spiedeejs...

drunk_lizard

kaadi, pie velna, draiveri?! veel tos paakjus paklausi...

mhh. Tad ko dariit? Tikko ierakstiju IP un DNS pats. Raada ka paketes Suuta un pienem,bet interneta nav. :/ Kad nospiedu troubleshoot,tur rakstiits ,ka viss nokonfigurets pareizi,bet ierices neatbild...

Ja reiz pie drauga, tad uzjautā viņam, vai jamā provaiderim ir piesietā MAC adrese? Ja tā, tad tev jādublē viņa datora MAC uz savu datoru. Kā to izdarīt, meklē gūglē.

Edited by Animall

Cik man zināms switch strādā tieši tāpat, kā rūteris, tikai bez wifi.

... ar šo teikumu tu vari izdzēsties no interneta un iet rakt grāvi..

Kā tu vēl vari atļauties padomus dot (facepalm)

dexterlabs

Neticami labi būtu ja tu nosauktu kas ir provaideris tad varbūt kāds atrastos kas zin kā konkrētajam providerim viss konfigurējas.

Varbūt viss jākonfigurē uz statisko (līgumā vajadzētu būt statikas konfigam) vai varbūt arī MAC adrese piesaistīta.